Müşterilerimizin %89’u bizden aldığı hizmetten çok memnun.
* Bu oran, Sigorta Cini müşterilerinin düzenli değerlendirilmeleri sonucunda hesaplanmaktadır.
Çok sıcak bir ortam, renkler ve dekorasyon çok güzel, sizler çok samimi ve sıcaksınız. Sigortaya olan önyargılı bakışımı değiştirdiniz. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.
Derya Cankut
İçeri girdiğim ilk an ofisin diğer acentelerden ne kadar farklı , güzel ve iç açıcı olduğunu gördüm. Acayip güzel bir güleryüzlü kişiler beni karşıladı ve hoş geldiniz dediler. Beni bir masaya oturtup, tanıştıktan sonra kahve içer misiniz diye sorarak, bana nasıl yardımcı olacaklarını sordular
Zafer Durgut
Bana 5 dakika içinde 6 farklı sigorta şirketinden fiyat verdiler. Ve bu harikaydı, çünkü çok hızlıydı. Sonra bana teminat tablosu diye bir tablo gösterdiler. Burada tablo yeterince açık bir dille ifade edilmişti ve herşey çok anlaşılırdı. Bana uygun olan teklifi kabul ettim ve ödememi yaptım. Verilen bilgi, ilgi ve hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler Sigorta Cini hız, güleryüz ve hizmet için.
Yağmur Macitoğlu
Geçen cuma yağan yağmur sonrası yaşamış olduğumuz sıkıntı aynı gün içerisinde çözüldü. Müşteri ve sonuç odaklı bir sigorta firması ile çalışmış olmaktan çok mutluyum ve tüm çevreme önereceğimden emin olabilirsiniz.
Dilhan Dilaver
Dask poliçesi için internetten ulaştığım Sigorta Cini çalışanlarından Ebru Hanım talebim üzerine bana hızlı bir şekilde dönüş yaptı. Basit bir işlem gibi gözüken sigorta alımım tapudan kaynaklı bir sorun sebebi ile ciddi bir probleme dönüştü ve resmi memurların bulamadığı tapu kayıtlarımın bulunması, evime ait ada parsel no gibi bulunamayan bilgilerin elde edilmesi konusunda sabırla ve hassasiyetle çalışmalar Sn. Ebru Hanım tarafından gerçekleştirildi. İnsan üstü bir çaba ve sabır kaydeden personeliniz Ebru Hanım’a teşekkürlerimi sunuyorum.
Enis Emre
İspanya'ya balayına gideceğimden ötürü sağlık sigortası yaptırmam gerekiyordu. Şirketinizi internet aracılığıyla keşfettim ve iletişime geçtim. Burak Altınkaya isimli çalışanınızla görüştüm. Kendisi en kısa sürede ve en uygun şekilde bana ve nişanlıma sağlık sigortası yaptı. Telefondaki yaklaşımı, kibarlığı , ses tonu, iyi dilekleri ve en önemlisi de kısa sürede işlemlerimi bitirip , kolay ve kısa yoldan sigortamı almamı sağlaması oldu. Şahsım olarak öncelikle bu yönetim ve hizmet anlayışınıza sonra da Burak Bey’e teşekkür etmek istedim.
Tuğcan Kalıpçı
Geçen yıl ilk sigortam için mağazanıza gitmiştim ve çok memnun kaldım, personeliniz yakından ilgilendi. Şu an yaptırmış olduğum sigortam için mağazanıza gitmeden telefon ve mail aracılığı ile zaman kaybetmeden hızlı hizmet aldım. Çok memnunum ve çevreme tavsiye edeceğim.
Tuncay Demir
Mağazalarınızın merkezi noktalarda olması büyük avantaj. Personelinizden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
Fuat Hacıoğlu
Soner Sertel Bey sigortacım olmadığı halde ihtiyacım olan sigorta konularında yardımcı olup bilgilendirmelerde bulundu. Hizmet anlayışı olan bir firma olduğunuz için sigortalarımı Sigorta Cini'ne taşıdım. Memnunum ve tavsiye ederim.
Bahar Sarıer
Görevli kişilerden çok memnunum, çok ilgilenildi. Kampanyalar da cezbedici oluyor.
Ayhan Demir
Memnunum ve tavsiye ederim.Telefonla işlem yaptırdım, çok hızlı hizmet aldım.
Murat Akca
Güzel ve hızlı hizmet aldım, çok memnun kaldım. İlgili ve alakalı davrandılar, herkese tavsiye ederim.
Tolga Hoşafçı
Dask poliçemi yenilemede göstermiş olduğu etkin, içten iletişimi ve hızlı geri dönüşü için Nurcan Hanım'a teşekkür ederim.
İlkay Ünsal
Firmanızdan almış olduğum hizmetler ile alakalı olarak samimi şekilde yardımcı olan Sayın Nurcan Çalkın Hanım'a çok teşekkür ederim. İhtiyacım dahilinde telefondan direkt müşteri temsilcim yani benim işimi yapan kişi ile konuşabiliyor olmak çok güzel. Firmanıza ve personelinize teşekkür ederim.
Mahmut Karataş
Gayet açık ve net biçimde aydınlatıcı, güven verici konuşması olan Nurcan Çalkın'a ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkürlerimi arz ederim.
Fatih Kazan
Satış danışmanınız Nurcan Hanım'ın kararlı bir şekilde hizmeti tamamlamaya yönelik çabasından, ilgi alakasından dolayı kendisine ve Sigorta Cini'ne çok teşekkür ederim.
Yunus Koçlar
Trafik sigortam için bir kaç farklı yeri aramama rağmen poliçemi firmanız aracılığıyla yapmış bulunuyorum. Bu kararımda Ebru Yılmaz Hanım'ın yaklaşım tarzının, seriliğinin ve takipçiliğinin etkisi olduğunu belirtmek isterim.Talebimle ilgili oldukça seri bir şekilde dönüş yapmış olup hem aynı gün akşamında hem de ertesi gün oldukça profesyonel ve kibar bir yaklaşımla benimle tekrar kontak kurmuştur. Telefonda satış yapan arkadaşlar sıklıkla ya çok soğuk ya da aşırı samimi (hatta yapışkan) tavırlar sergilerken Ebru Hanım'ın tam kararındaki profesyonel/sıcak yaklaşımı için kendisini tebrik etmek isterim.
M.Vedat Can
Sigorta teklifi için beni arayan Okay Furat için yazıyorum. 2 gündür sigorta şirketleriyle konuşuyorum, ilk defa adam akıllı ilgilenen ve hızlı anlayabilen bir çalışanla karşılaştım. Memnuniyetimi belirtmek için yazdım, iyi çalışmalar dilerim.
Mustafa Can Ersoy
Satış danışmanı Pelin Atıcı Hanım aracılığı ile zorunlu trafik sigortamı yaptırdım. Yurt dışında olmama rağmen sorunsuz ve hızlı şekilde işlemlerimi tamamladım. Ayrıca poliçemle birlikte gelen hediye ruhsat cüzdanı için teşekkür ederim.
Murat Engin
Trafik sigortamı yenilemek için internet üzerinden yaptığım fiyat alma işlemleri sonrasında 29.06.2016 tarihinde Sigorta Cini'nden Seda Tetiklitop Hanım tarafından arandım. Yaklaşık 1-2 saatlik görüşmemiz esnasında bazı aksaklıklar yaşamamıza rağmen (benim tarafımdan kaynaklanan aksaklıklar) trafik sigortamızı yeniledik. Seda Hanım’a bana yardımcı olduğu için, ilgi ve alakası için teşekkür ederim.
Emre Zeybek
Sigorta Cini ile yeni tanıştım. Daha öncesinde başka bir firmdan kasko ve trafik poliçelerimizi kestiriyorduk. İnternet üzerinden yapmış olduğum talep bildirimi üzerine kısa süre içinde arandım. Burak Bey ve Kenan Bey benimle iletişime geçerek gerekli hassasiyet ve özeni gösterdiler. İhtiyacımız olan bilgileri bizimle paylaşıp, doğru ve yanlış bildiklerimizi anlatarak en iyi seçimi yapmamız konusunda yardımcı oldukları için teşekkür ederiz. Böyle müşteri odaklı farkındalık yarattıkları için ve gerekli hassasiyetlerinden dolayı kendilerine ve değerli şirketinize teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.
Yavuz İnel
Ebru Hanım’ın trafik poliçesi satın alma sürecinde gösterdiği ilgi, alaka için teşekkür ederim. Telefon üzerinden alışveriş yapmayı güvenlik açısından tercih etmem fakat Ebru Hanım’ın bana verdiği güven sayesinde satın almayı gerçekleştirdim. Samimi oluşundan dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederim. Sizleri çevremdeki kişilere tavsiye edeceğimi belirtmek isterim.
Ercüment Aksoy
Genel olarak Sigorta Cini markasından ve müşteri temsilcim Nurcan Hanım ile çalışma ritmimizden memnuniyetimi iletmek istiyorum. Kendisinin hızlı, güleryüzlü yaklaşımı arkadaşlarım ve yakın çevreme de markayı tavsiye etmemde etkili oluyor.
Oğuz Ozan
Çok sıcak bir ortam, renkler ve dekorasyon çok güzel, sizler çok samimi ve sıcaksınız. Sigortaya olan önyargılı bakışımı değiştirdiniz. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.
Derya Cankut
Sayın Nazife Tarhan Hanım'dan kasko ve trafik sigorta poliçelerimin yenilenmesi sırasında almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. Tavsiyeleri ve hızlı geri dönüşlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
Ercan Akbulut
Firmanızın tarafıma vermiş olduğu değer ve özellikle çalışanlarınızdan Nurcan Hanımın yardımlarından dolayı firmanıza ve Nurcan Hanıma çok teşekkür ederim.
Mustafa Yıldız
Ben 2 ay kadar önce firmanızdan teklif alarak tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım. Bu süreçte sormuş olduğum çeşit çeşit komplike sorulara sabırla ve çok büyük bir özveri ile, sıcakkanlılıkla cevap veren Kartal Şubesi personeli Fatma Hanım'a özellikle teşekkür etmek isterim. Kendisinden duyduğum müşteri memnuniyeti sayesinde biraz önce firmanızdan aracımın zorunlu trafik sigortası poliçesini de yaptırdım. Yine Fatma Hanım'ın inanılmaz hızı, ilgisi ve bilgisiyle işimizi çabucak hallettik. Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.
Mert Ağca
/
KAPAT
Kişisel verilerimin aşağıda okuduğum aydınlatma formu uyarınca işlenmesini onaylıyorum. Sigorta Cini’nin yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler ile aşağıda okuduğum koşullar uyarınca benimle ticari iletişime geçmesini onaylıyorum.
Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Aydınlatma ve Ticari İletişim Onayı
Bu aydınlatma formu 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” (“Kanun”) madde 10 gereğince hazırlanmış olup, bu formla özel nitelikli kişisel verileriniz de dahil kişisel verilerinizin işlenmesine ve aktarılmasına ilişkin yöntem, amaç, hukuki sebepler ile kişisel verilerin korunmasına ilişkin haklarınız ile ilgili bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (“Şirket”)’nin sigorta şirketleri ile sözleşmesel ilişkisine dayanarak sigorta aracısı sıfatı altında sunduğu sigorta şirketleri ürün ve hizmetleri ile bireysel emeklilik ürün ve hizmetlerinden faydalanmak amacıyla Şirket’e vermiş olduğunuz veya Şirketimizin teknik personelleri ve şubeleri tarafından yahut çeşitli kanallardan temin edilen her türlü kişisel bilgilerinizi Kanun kapsamında işlemekteyiz. Kişisel verileriniz (isminiz, soyisminiz, T.C. kimlik numaranız, doğum tarihi ve yeriniz, cep ve telefon numaranız, elektronik posta adresiniz, adresiniz, ilgili sigorta ürününe özel poliçe teklifi oluşturulması veya poliçe oluşturulması için gerekli kişisel verileriniz – ör: trafik poliçesi için ilçe ve şehriniz, marka, plaka, ruhsat no, motor no, şasi no, asbis no, model ve yılı, kullanım detayı, araç bilgileri; DASK poliçesi için ev / iş yeri adres bilgileriniz) sizlere en uygun reklamlar, sigorta ürünlerine dair genel ve özel kampanyalar, avantajlar, sigorta ürün ve hizmet tanıtımları, müşteri memnuniyeti uygulamaları, pazar araştırmaları ve sigorta aracılığına dair hizmetlerin ihtiyaca göre tasarlanması amacıyla Sigorta Cini tarafından bilgi vermek ve bunları sunmak dahil olmak üzere sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla 5 (beş) yıl boyunca saklanacak ve kullanılacaktır. Adı geçen kişisel verileriniz size sigorta ürün ve hizmetlerinin sunumu, bilgilendirme ve pazarlama faaliyetleri yürütebilmek amacıyla birlikte çalıştığımız ve gizlilikle yükümlü call center’lara, veri depolama ve mesaj yönetimi alt yapı hizmeti sunan şirketlere iletilebilir.

Yukarıda adı geçen kişisel verileriniz, istek ve talebiniz halinde ise özel nitelikli kişisel verileriniz (sağlık beyanınız vb), aracısı olduğumuz sigorta şirketleri üzerinden poliçe teklifi oluşturulabilmesi, poliçe oluşturularak sigorta ürün ve hizmetlerinin (ek hizmet ve destek hizmetleri de dahil) sizlere sunulabilmesi, sözleşme akdedilmesi, sigorta aracısı olarak yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi (ör. Kimlik tespiti yapılması, bilgilendirme yükümlülükleri, tahsilat, ödemeler vs), tüm kayıt ve belgelerin düzenlenebilmesi, yerel ve uluslararası yasal mevzuatın öngördüğü bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme, vergi, uluslararası yaptırımlar ve sair yükümlülüklere uyulabilmesi, bilgi işlem gereksinimleri, sistemsel yapısı, alınan destek hizmetlerinin gerekliliği, bu hizmet ve ürünlere ilişkin olarak sizlere gerekli bilgilerin aktarılması amacıyla iletişim kurulabilmesi, karşılaştırmalı ürün ve/veya hizmet teklifi, modelleme, raporlama, tazminat değerlendirme ve ödemeleri, mevcut veya yeni ürün çalışmaları ve/veya geliştirmeleri, potansiyel müşteri tespiti gibi amaçlar için işlenmekte ve aracısı olduğumuz sigorta şirketlerine iletilmektedir.

Kişisel verileriniz ayrıca, yasal olarak T.C. Hazine Müsteşarlığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) gibi idari ve resmi makamlarla, Şirketimiz doğrudan ve dolaylı hissedarları ile yurtdışı iştirakleri ve acentesi bulunduğumuz sigorta şirketleri ile destek hizmeti alınan yurt içi-yurt dışı üçüncü kişilerle, bağımsız denetim şirketleri ile, Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik mevzuatı uyarınca aktarıma izin verilen kuruluşlara, vergi daireleri, bakanlıklar, MASAK, Sosyal Güvenlik Kurumu gibi hukuki zorunluluklar nedeniyle ve yasal sınırlamalar çerçevesinde işlenebilecektir.

Kişisel verileriniz, genel müdürlük yahut şubelerimiz, web sitemiz teklif alma modülü üzerinden yapılmış başvurular, ATM’ler, internet ve mobil şubemiz, çağrı merkezlerimiz, sosyal medya, Kimlik Paylaşım Sistemi, Adres Paylaşım Sistemi, SMS kanalları, SGK kayıtları gibi yöntemler ile sözlü, yazılı veya elektronik ortamda veya ilerde kurulacak/oluşabilecek diğer kanallar vasıtasıyla toplanmakta olup, mevzuat gereğince kanuni süreler boyunca yurt içi ve/veya yurtdışında saklanmakta ve/veya işlenmektedir.

Aile üyeniz, arkadaşınız gibi üçüncü bir kişinin kişisel verilerini bize iletiyorsanız bu konuda hem ilgili üçüncü kişiyi bilgilendiriniz hem de bizlere bu üçüncü kişinin iletişim bilgilerini bildirerek kendisini kişisel verileri konusunda aydınlatmamızı ve hakları konusunda bilgilendirmemizi sağlayınız.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak Kanunun 11. maddesi gereğince, yukarıda sayılan bilgi/belge/veri işleme, aktarım ve toplama onayına istinaden herhangi bir zamanda Şirketten; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmiş kişisel verilerinize ilişkin bilgi talep etme, verilerinizin işlenme amacını, bu veriler ve bilgilerin amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını ve kimlere aktarıldığını öğrenme, gerek Şirket kayıtlarında gerekse de Şirket tarafından aktarılan üçüncü kişilerdeki eksik ya da yanlış verilerinin düzeltilmesini, verilerin işlenme sebebi ortadan kalkmış ise silinmesini/yok edilmesini/anonim hale getirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kişisel verileri işbu madde kapsamında verilen onayınıza ya da kanuna aykırı olarak işlenmiş ise bu onayınıza ya da kanuna aykırı veri işlemeden doğmuş doğrudan zararlarınızın tazminini talep etme haklarına sahipsiniz.

Sigorta Cini’nin sizinle ticari iletişime geçmesini istemiyorsanız, veya Kişisel verilerinize dair bilgi, talep ve şikayetleriniz için bizlere 0850 222 99 96 numaralı telefon veya infogm@sigortacini.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yetkili mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir. Sitemizde veri güvenliğiniz için güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır. Bununla beraber internetin yapısı gereği bilgiler yetkisiz 3. kişilerce ele geçirilerek alınıp kullanılabilir. Bu tip yetkisiz kişilerin verebileceği zararlardan Sigorta Cini sorumlu değildir. Web sitemizin kullanımı ve gizliliği ile websayfa altlarında yer alan Gizlilik Sözleşmesi metnini okumanızı rica ederiz.

Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Mersis No: 0645035012000011
X