Müşterilerimizin %89’u bizden aldığı hizmetten çok memnun.
* Bu oran, Sigorta Cini müşterilerinin düzenli değerlendirilmeleri sonucunda hesaplanmaktadır.
Çok sıcak bir ortam, renkler ve dekorasyon çok güzel, sizler çok samimi ve sıcaksınız. Sigortaya olan önyargılı bakışımı değiştirdiniz. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.
Derya Cankut
İçeri girdiğim ilk an ofisin diğer acentelerden ne kadar farklı , güzel ve iç açıcı olduğunu gördüm. Acayip güzel bir güleryüzlü kişiler beni karşıladı ve hoş geldiniz dediler. Beni bir masaya oturtup, tanıştıktan sonra kahve içer misiniz diye sorarak, bana nasıl yardımcı olacaklarını sordular
Zafer Durgut
Bana 5 dakika içinde 6 farklı sigorta şirketinden fiyat verdiler. Ve bu harikaydı, çünkü çok hızlıydı. Sonra bana teminat tablosu diye bir tablo gösterdiler. Burada tablo yeterince açık bir dille ifade edilmişti ve herşey çok anlaşılırdı. Bana uygun olan teklifi kabul ettim ve ödememi yaptım. Verilen bilgi, ilgi ve hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler Sigorta Cini hız, güleryüz ve hizmet için.
Yağmur Macitoğlu
Geçen cuma yağan yağmur sonrası yaşamış olduğumuz sıkıntı aynı gün içerisinde çözüldü. Müşteri ve sonuç odaklı bir sigorta firması ile çalışmış olmaktan çok mutluyum ve tüm çevreme önereceğimden emin olabilirsiniz.
Dilhan Dilaver
Dask poliçesi için internetten ulaştığım Sigorta Cini çalışanlarından Ebru Hanım talebim üzerine bana hızlı bir şekilde dönüş yaptı. Basit bir işlem gibi gözüken sigorta alımım tapudan kaynaklı bir sorun sebebi ile ciddi bir probleme dönüştü ve resmi memurların bulamadığı tapu kayıtlarımın bulunması, evime ait ada parsel no gibi bulunamayan bilgilerin elde edilmesi konusunda sabırla ve hassasiyetle çalışmalar Sn. Ebru Hanım tarafından gerçekleştirildi. İnsan üstü bir çaba ve sabır kaydeden personeliniz Ebru Hanım’a teşekkürlerimi sunuyorum.
Enis Emre
İspanya'ya balayına gideceğimden ötürü sağlık sigortası yaptırmam gerekiyordu. Şirketinizi internet aracılığıyla keşfettim ve iletişime geçtim. Burak Altınkaya isimli çalışanınızla görüştüm. Kendisi en kısa sürede ve en uygun şekilde bana ve nişanlıma sağlık sigortası yaptı. Telefondaki yaklaşımı, kibarlığı , ses tonu, iyi dilekleri ve en önemlisi de kısa sürede işlemlerimi bitirip , kolay ve kısa yoldan sigortamı almamı sağlaması oldu. Şahsım olarak öncelikle bu yönetim ve hizmet anlayışınıza sonra da Burak Bey’e teşekkür etmek istedim.
Tuğcan Kalıpçı
Geçen yıl ilk sigortam için mağazanıza gitmiştim ve çok memnun kaldım, personeliniz yakından ilgilendi. Şu an yaptırmış olduğum sigortam için mağazanıza gitmeden telefon ve mail aracılığı ile zaman kaybetmeden hızlı hizmet aldım. Çok memnunum ve çevreme tavsiye edeceğim.
Tuncay Demir
Mağazalarınızın merkezi noktalarda olması büyük avantaj. Personelinizden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
Fuat Hacıoğlu
Soner Sertel Bey sigortacım olmadığı halde ihtiyacım olan sigorta konularında yardımcı olup bilgilendirmelerde bulundu. Hizmet anlayışı olan bir firma olduğunuz için sigortalarımı Sigorta Cini'ne taşıdım. Memnunum ve tavsiye ederim.
Bahar Sarıer
Görevli kişilerden çok memnunum, çok ilgilenildi. Kampanyalar da cezbedici oluyor.
Ayhan Demir
Memnunum ve tavsiye ederim.Telefonla işlem yaptırdım, çok hızlı hizmet aldım.
Murat Akca
Güzel ve hızlı hizmet aldım, çok memnun kaldım. İlgili ve alakalı davrandılar, herkese tavsiye ederim.
Tolga Hoşafçı
Dask poliçemi yenilemede göstermiş olduğu etkin, içten iletişimi ve hızlı geri dönüşü için Nurcan Hanım'a teşekkür ederim.
İlkay Ünsal
Firmanızdan almış olduğum hizmetler ile alakalı olarak samimi şekilde yardımcı olan Sayın Nurcan Çalkın Hanım'a çok teşekkür ederim. İhtiyacım dahilinde telefondan direkt müşteri temsilcim yani benim işimi yapan kişi ile konuşabiliyor olmak çok güzel. Firmanıza ve personelinize teşekkür ederim.
Mahmut Karataş
Gayet açık ve net biçimde aydınlatıcı, güven verici konuşması olan Nurcan Çalkın'a ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkürlerimi arz ederim.
Fatih Kazan
Satış danışmanınız Nurcan Hanım'ın kararlı bir şekilde hizmeti tamamlamaya yönelik çabasından, ilgi alakasından dolayı kendisine ve Sigorta Cini'ne çok teşekkür ederim.
Yunus Koçlar
Trafik sigortam için bir kaç farklı yeri aramama rağmen poliçemi firmanız aracılığıyla yapmış bulunuyorum. Bu kararımda Ebru Yılmaz Hanım'ın yaklaşım tarzının, seriliğinin ve takipçiliğinin etkisi olduğunu belirtmek isterim.Talebimle ilgili oldukça seri bir şekilde dönüş yapmış olup hem aynı gün akşamında hem de ertesi gün oldukça profesyonel ve kibar bir yaklaşımla benimle tekrar kontak kurmuştur. Telefonda satış yapan arkadaşlar sıklıkla ya çok soğuk ya da aşırı samimi (hatta yapışkan) tavırlar sergilerken Ebru Hanım'ın tam kararındaki profesyonel/sıcak yaklaşımı için kendisini tebrik etmek isterim.
M.Vedat Can
Sigorta teklifi için beni arayan Okay Furat için yazıyorum. 2 gündür sigorta şirketleriyle konuşuyorum, ilk defa adam akıllı ilgilenen ve hızlı anlayabilen bir çalışanla karşılaştım. Memnuniyetimi belirtmek için yazdım, iyi çalışmalar dilerim.
Mustafa Can Ersoy
Satış danışmanı Pelin Atıcı Hanım aracılığı ile zorunlu trafik sigortamı yaptırdım. Yurt dışında olmama rağmen sorunsuz ve hızlı şekilde işlemlerimi tamamladım. Ayrıca poliçemle birlikte gelen hediye ruhsat cüzdanı için teşekkür ederim.
Murat Engin
Trafik sigortamı yenilemek için internet üzerinden yaptığım fiyat alma işlemleri sonrasında 29.06.2016 tarihinde Sigorta Cini'nden Seda Tetiklitop Hanım tarafından arandım. Yaklaşık 1-2 saatlik görüşmemiz esnasında bazı aksaklıklar yaşamamıza rağmen (benim tarafımdan kaynaklanan aksaklıklar) trafik sigortamızı yeniledik. Seda Hanım’a bana yardımcı olduğu için, ilgi ve alakası için teşekkür ederim.
Emre Zeybek
Sigorta Cini ile yeni tanıştım. Daha öncesinde başka bir firmdan kasko ve trafik poliçelerimizi kestiriyorduk. İnternet üzerinden yapmış olduğum talep bildirimi üzerine kısa süre içinde arandım. Burak Bey ve Kenan Bey benimle iletişime geçerek gerekli hassasiyet ve özeni gösterdiler. İhtiyacımız olan bilgileri bizimle paylaşıp, doğru ve yanlış bildiklerimizi anlatarak en iyi seçimi yapmamız konusunda yardımcı oldukları için teşekkür ederiz. Böyle müşteri odaklı farkındalık yarattıkları için ve gerekli hassasiyetlerinden dolayı kendilerine ve değerli şirketinize teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.
Yavuz İnel
Ebru Hanım’ın trafik poliçesi satın alma sürecinde gösterdiği ilgi, alaka için teşekkür ederim. Telefon üzerinden alışveriş yapmayı güvenlik açısından tercih etmem fakat Ebru Hanım’ın bana verdiği güven sayesinde satın almayı gerçekleştirdim. Samimi oluşundan dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederim. Sizleri çevremdeki kişilere tavsiye edeceğimi belirtmek isterim.
Ercüment Aksoy
Genel olarak Sigorta Cini markasından ve müşteri temsilcim Nurcan Hanım ile çalışma ritmimizden memnuniyetimi iletmek istiyorum. Kendisinin hızlı, güleryüzlü yaklaşımı arkadaşlarım ve yakın çevreme de markayı tavsiye etmemde etkili oluyor.
Oğuz Ozan
Çok sıcak bir ortam, renkler ve dekorasyon çok güzel, sizler çok samimi ve sıcaksınız. Sigortaya olan önyargılı bakışımı değiştirdiniz. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.
Derya Cankut
/
KAPAT
Sigorta Cini’nin yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler ile iletişim ve gizlilik koşulları çerçevesinde benimle iletişime geçebileceğini kabul ve beyan ediyorum.
Ticari İletişim ve Gizlilik Bu bilgilendirme Sigorta Cini (Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.)’nin ticari iletişim ve gizlilik politikasını içerir. Sitemiz herhangi bir kişisel veri girilmeden de ziyaret edilebilir ve incelenebilir. Ancak 5651 sayılı Kanun gereğince site trafik bilgileri kayıt altında tutulmaktadır. Sitemize kişisel verilerinizi girmeniz halinde, Sigorta Cini kişisel verilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesini birinci önceliği addeder. Bu sebeple gizlilik politikamız gereği paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, bu bilgilendirmede belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Ad-soyad, TC kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu bilgilerinizle birlikte plaka, il, ilçe, ASBİS no, Ruhsat no, araç modeli, model yılı, markası, motor numarası, şasi numarası bilgileriniz; sizlere en uygun reklamlar, sigorta ürünlerine dair genel ve özel kampanyalar, avantajlar, sigorta ürün ve hizmet tanıtımları, müşteri memnuniyeti uygulamaları, pazar araştırmaları ve sigorta aracılığına dair hizmetlerin ihtiyaca göre tasarlanması amacıyla Sigorta Cini tarafından bilgi vermek ve bunları sunmak dahil olmak üzere sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılacaktır. Ad-soyad, TC kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu bilgilerinizle birlikte plaka, il, ilçe, ASBİS no, Ruhsat no, araç modeli, model yılı, markası, motor numarası, şasi numarası bilgileriniz, size sigorta ürün ve hizmetlerinin sunumu, bilgilendirme ve pazarlama faaliyetleri yürütebilmek amacıyla call center’lara veya beraber çalıştığımız sigorta şirketlerine iletilebilir. Sizinle iletişime geçtiğimizde sigorta ürünü teklifinde bulunabilmemiz için istenilen sigorta türüne göre başkaca kişisel verilerinizi almamız gerekli olabilir. Bu verileriniz size karşılaştırmalı teklif/ler sunulabilmesi amacıyla ilgili sigorta şirketleri ile paylaşılacaktır. Sigortacini.com.tr web sitemizi ziyaret ederek anlaşmalı sigorta şirketlerinin güncel bilgisini görebilirsiniz. Sigorta Cini aracılığı ile bir sigorta ürünü satın aldığınız takdirde ilgili sigorta ürünü için gerekli olacak kişisel verileriniz haklarınızın tanımlanabilmesi ve sözleşmesel ilişkinin kurulabilmesi amacıyla Sigorta Cini ve ilgili Sigorta Şirketinde kayıt altında tutulacaktır. Yukarıda sayılan kişisel verileriniz ayrıca, T.C. Hazine Müsteşarlığı veya sigortacılık mevzuatı kapsamında yetkili otoritelerce öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak amacıyla, ana hissedarımız, doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, sigorta aracılığı faaliyetlerini yürütmek üzere hizmet aldığımız, işbirliği yaptığımız, program ortağı kuruluşlara iletilebilecektir. Aile üyeniz veya arkadaşınız gibi 3. bir kişinin bilgilerini bize iletiyorsanız sizinle iletişime geçtiğimizde bize bunu bildiriniz ve/veya bizimle iletişime geçmesini sağlayınız İlgili kişi işlenecek kişisel verileri konusunda aydınlatılacak ve hakları konusunda bilgilendirilecektir. Ad-soyad, e-posta adresi ve cep telefonu bilgileriniz, size sigorta ürün ve hizmetlerinin sunumu, pazarlama, kişisel verilerinizin korunması kapsamında aydınlatma ve bilgilendirme ve faaliyetlerini yürütebilmek amacıyla kişisel verilerinizi gizli tutmakla yükümlü olacak call center’lara iletilebilir. Sigorta Cini’nde yer alan kaydınızı sildirmek istiyor ve/veya sizinle ticari iletişime geçmemizi istemiyorsanız, ayrıca kişisel verilerinize dair her türlü bilgi, talep ve şikayetleriniz için bizlere her zaman (0850) 222 99 96 numaralı telefon veya infogm@sigortacini.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kişisel verilerinize dair haklarınız şunlardır: Kişisel verilerinizin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında; a) İşlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, ç) yurtiçinde veya yurtdışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksik/yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme, e) kişisel verilerinizin silinmesi, yok edilmesi veya anonim hale getirilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan d) ve e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme. Bu kapsamdaki haklarınız 07.10.2016 tarihi itibariyle yürürlüğe girecektir. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yetkili mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir. Sitemizde veri güvenliğiniz için güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır. Bununla beraber internetin yapısı gereği bilgiler yetkisiz 3. kişilerce ele geçirilerek alınıp kullanılabilir. Bu tip yetkisiz kişilerin verebileceği zararlardan Sigorta Cini sorumlu değildir.
X