Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X
Çok sıcak bir ortam, renkler ve dekorasyon çok güzel, sizler çok samimi ve sıcaksınız. Sigortaya olan önyargılı bakışımı değiştirdiniz. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.
Derya Cankut
İçeri girdiğim ilk an ofisin diğer acentelerden ne kadar farklı , güzel ve iç açıcı olduğunu gördüm. Acayip güzel bir güleryüzlü kişiler beni karşıladı ve hoş geldiniz dediler. Beni bir masaya oturtup, tanıştıktan sonra kahve içer misiniz diye sorarak, bana nasıl yardımcı olacaklarını sordular
Zafer Durgut
Bana 5 dakika içinde 6 farklı sigorta şirketinden fiyat verdiler. Ve bu harikaydı, çünkü çok hızlıydı. Sonra bana teminat tablosu diye bir tablo gösterdiler. Burada tablo yeterince açık bir dille ifade edilmişti ve herşey çok anlaşılırdı. Bana uygun olan teklifi kabul ettim ve ödememi yaptım. Verilen bilgi, ilgi ve hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler Sigorta Cini hız, güleryüz ve hizmet için.
Yağmur Macitoğlu
Geçen cuma yağan yağmur sonrası yaşamış olduğumuz sıkıntı aynı gün içerisinde çözüldü. Müşteri ve sonuç odaklı bir sigorta firması ile çalışmış olmaktan çok mutluyum ve tüm çevreme önereceğimden emin olabilirsiniz.
Dilhan Dilaver
Dask poliçesi için internetten ulaştığım Sigorta Cini çalışanlarından Ebru Hanım talebim üzerine bana hızlı bir şekilde dönüş yaptı. Basit bir işlem gibi gözüken sigorta alımım tapudan kaynaklı bir sorun sebebi ile ciddi bir probleme dönüştü ve resmi memurların bulamadığı tapu kayıtlarımın bulunması, evime ait ada parsel no gibi bulunamayan bilgilerin elde edilmesi konusunda sabırla ve hassasiyetle çalışmalar Sn. Ebru Hanım tarafından gerçekleştirildi. İnsan üstü bir çaba ve sabır kaydeden personeliniz Ebru Hanım’a teşekkürlerimi sunuyorum.
Enis Emre
İspanya'ya balayına gideceğimden ötürü sağlık sigortası yaptırmam gerekiyordu. Şirketinizi internet aracılığıyla keşfettim ve iletişime geçtim. Burak Altınkaya isimli çalışanınızla görüştüm. Kendisi en kısa sürede ve en uygun şekilde bana ve nişanlıma sağlık sigortası yaptı. Telefondaki yaklaşımı, kibarlığı , ses tonu, iyi dilekleri ve en önemlisi de kısa sürede işlemlerimi bitirip , kolay ve kısa yoldan sigortamı almamı sağlaması oldu. Şahsım olarak öncelikle bu yönetim ve hizmet anlayışınıza sonra da Burak Bey’e teşekkür etmek istedim.
Tuğcan Kalıpçı
Geçen yıl ilk sigortam için mağazanıza gitmiştim ve çok memnun kaldım, personeliniz yakından ilgilendi. Şu an yaptırmış olduğum sigortam için mağazanıza gitmeden telefon ve mail aracılığı ile zaman kaybetmeden hızlı hizmet aldım. Çok memnunum ve çevreme tavsiye edeceğim.
Tuncay Demir
Mağazalarınızın merkezi noktalarda olması büyük avantaj. Personelinizden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
Fuat Hacıoğlu
Soner Sertel Bey sigortacım olmadığı halde ihtiyacım olan sigorta konularında yardımcı olup bilgilendirmelerde bulundu. Hizmet anlayışı olan bir firma olduğunuz için sigortalarımı Sigorta Cini'ne taşıdım. Memnunum ve tavsiye ederim.
Bahar Sarıer
Görevli kişilerden çok memnunum, çok ilgilenildi. Kampanyalar da cezbedici oluyor.
Ayhan Demir
Memnunum ve tavsiye ederim.Telefonla işlem yaptırdım, çok hızlı hizmet aldım.
Murat Akca
Güzel ve hızlı hizmet aldım, çok memnun kaldım. İlgili ve alakalı davrandılar, herkese tavsiye ederim.
Tolga Hoşafçı
Dask poliçemi yenilemede göstermiş olduğu etkin, içten iletişimi ve hızlı geri dönüşü için Nurcan Hanım'a teşekkür ederim.
İlkay Ünsal
Firmanızdan almış olduğum hizmetler ile alakalı olarak samimi şekilde yardımcı olan Sayın Nurcan Çalkın Hanım'a çok teşekkür ederim. İhtiyacım dahilinde telefondan direkt müşteri temsilcim yani benim işimi yapan kişi ile konuşabiliyor olmak çok güzel. Firmanıza ve personelinize teşekkür ederim.
Mahmut Karataş
Gayet açık ve net biçimde aydınlatıcı, güven verici konuşması olan Nurcan Çalkın'a ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkürlerimi arz ederim.
Fatih Kazan
Satış danışmanınız Nurcan Hanım'ın kararlı bir şekilde hizmeti tamamlamaya yönelik çabasından, ilgi alakasından dolayı kendisine ve Sigorta Cini'ne çok teşekkür ederim.
Yunus Koçlar
Trafik sigortam için bir kaç farklı yeri aramama rağmen poliçemi firmanız aracılığıyla yapmış bulunuyorum. Bu kararımda Ebru Yılmaz Hanım'ın yaklaşım tarzının, seriliğinin ve takipçiliğinin etkisi olduğunu belirtmek isterim.Talebimle ilgili oldukça seri bir şekilde dönüş yapmış olup hem aynı gün akşamında hem de ertesi gün oldukça profesyonel ve kibar bir yaklaşımla benimle tekrar kontak kurmuştur. Telefonda satış yapan arkadaşlar sıklıkla ya çok soğuk ya da aşırı samimi (hatta yapışkan) tavırlar sergilerken Ebru Hanım'ın tam kararındaki profesyonel/sıcak yaklaşımı için kendisini tebrik etmek isterim.
M.Vedat Can
Sigorta teklifi için beni arayan Okay Furat için yazıyorum. 2 gündür sigorta şirketleriyle konuşuyorum, ilk defa adam akıllı ilgilenen ve hızlı anlayabilen bir çalışanla karşılaştım. Memnuniyetimi belirtmek için yazdım, iyi çalışmalar dilerim.
Mustafa Can Ersoy
Satış danışmanı Pelin Atıcı Hanım aracılığı ile zorunlu trafik sigortamı yaptırdım. Yurt dışında olmama rağmen sorunsuz ve hızlı şekilde işlemlerimi tamamladım. Ayrıca poliçemle birlikte gelen hediye ruhsat cüzdanı için teşekkür ederim.
Murat Engin
Trafik sigortamı yenilemek için internet üzerinden yaptığım fiyat alma işlemleri sonrasında 29.06.2016 tarihinde Sigorta Cini'nden Seda Tetiklitop Hanım tarafından arandım. Yaklaşık 1-2 saatlik görüşmemiz esnasında bazı aksaklıklar yaşamamıza rağmen (benim tarafımdan kaynaklanan aksaklıklar) trafik sigortamızı yeniledik. Seda Hanım’a bana yardımcı olduğu için, ilgi ve alakası için teşekkür ederim.
Emre Zeybek
Sigorta Cini ile yeni tanıştım. Daha öncesinde başka bir firmdan kasko ve trafik poliçelerimizi kestiriyorduk. İnternet üzerinden yapmış olduğum talep bildirimi üzerine kısa süre içinde arandım. Burak Bey ve Kenan Bey benimle iletişime geçerek gerekli hassasiyet ve özeni gösterdiler. İhtiyacımız olan bilgileri bizimle paylaşıp, doğru ve yanlış bildiklerimizi anlatarak en iyi seçimi yapmamız konusunda yardımcı oldukları için teşekkür ederiz. Böyle müşteri odaklı farkındalık yarattıkları için ve gerekli hassasiyetlerinden dolayı kendilerine ve değerli şirketinize teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.
Yavuz İnel
Ebru Hanım’ın trafik poliçesi satın alma sürecinde gösterdiği ilgi, alaka için teşekkür ederim. Telefon üzerinden alışveriş yapmayı güvenlik açısından tercih etmem fakat Ebru Hanım’ın bana verdiği güven sayesinde satın almayı gerçekleştirdim. Samimi oluşundan dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederim. Sizleri çevremdeki kişilere tavsiye edeceğimi belirtmek isterim.
Ercüment Aksoy
Genel olarak Sigorta Cini markasından ve müşteri temsilcim Nurcan Hanım ile çalışma ritmimizden memnuniyetimi iletmek istiyorum. Kendisinin hızlı, güleryüzlü yaklaşımı arkadaşlarım ve yakın çevreme de markayı tavsiye etmemde etkili oluyor.
Oğuz Ozan
Çok sıcak bir ortam, renkler ve dekorasyon çok güzel, sizler çok samimi ve sıcaksınız. Sigortaya olan önyargılı bakışımı değiştirdiniz. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.
Derya Cankut
Sayın Nazife Tarhan Hanım'dan kasko ve trafik sigorta poliçelerimin yenilenmesi sırasında almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. Tavsiyeleri ve hızlı geri dönüşlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
Ercan Akbulut
Firmanızın tarafıma vermiş olduğu değer ve özellikle çalışanlarınızdan Nurcan Hanımın yardımlarından dolayı firmanıza ve Nurcan Hanıma çok teşekkür ederim.
Mustafa Yıldız
Ben 2 ay kadar önce firmanızdan teklif alarak tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım. Bu süreçte sormuş olduğum çeşit çeşit komplike sorulara sabırla ve çok büyük bir özveri ile, sıcakkanlılıkla cevap veren Kartal Şubesi personeli Fatma Hanım'a özellikle teşekkür etmek isterim. Kendisinden duyduğum müşteri memnuniyeti sayesinde biraz önce firmanızdan aracımın zorunlu trafik sigortası poliçesini de yaptırdım. Yine Fatma Hanım'ın inanılmaz hızı, ilgisi ve bilgisiyle işimizi çabucak hallettik. Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.
Mert Ağca
Hem motosikletimin hem de arabamın trafik ve kasko poliçesi yenileme dönemi öncesinde beni arayarak, güler yüzü ve sıcakkanlı yaklaşımı ile bana en uygun poliçe tekliflerini çıkartan ve poliçelerimi keserek bana ulaştıran Nurcan Çalkın’a ve tüm ekibinize teşekkürlerimi sunarım.
Arda Erdinç
Trafik ve diğer sigorta taleplerimle ilgili, değerli sigorta danışmanım Nurcan Çalkın 7/24 hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır. Çelişkileri ortadan kaldırarak, sürekli çözüm odaklı ve prensipli olması dolayısı ile kendini bize sevdirmiş, ailemizin sigorta danışmanı olmuştur. Bu vesile ile Yenitürk ailesi olarak kendisine üstün başarılar diliyoruz. Sigorta Cini firmasının da işinin gücünün rast gitmesini, kazancının bol olmasını diliyor ve şimdiden yeni yılınızı kutluyoruz.
Fatih Volkan Yenitürk
Başvuru yaptığım andan itibaren çok kısa bir süre içerisinde bana dönüş yapan Zühal Hanım'a ve onun nezdinde şirketinize, vermiş olduğunuz sözü tuttuğunuz ve tam zamanında geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim. Seneye de görüşmek üzere
Bülent Engin
23 yıldır çalıştığım Güneş Sigorta acentesinden kurumunuza transfer olmam için gösterdiği sabırlı ve güler yüzlü davranışları nedeniyle personeliniz Zühal Kırtepe’ye teşekkür ederim. Gösterdiği gayret olmasaydı şirketinize transferim asla gerçekleşemezdi. Konuya olan hakimiyeti, müşterisine güven veren tavrı; sigorta şirketlerine karşı kaybettiğim inancı olumlu yönde düzeltti. Zamanı geldikçe diğer branşlarda da kurumunuz vasıtasıyla kendisiyle çalışmak istediğimi ve memnuniyetimi tüm çevremdeki dostlarıma aktaracağımı bilmenizi isterim.
İbrahim Bahri Ceylan
/
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.