Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Güneş Sigorta

Türkiye Sigorta Hakkında

Çeşitli kamu sigorta şirketlerinin güçlerini birleştirmesiyle kurulan Türkiye Sigorta, farklı sigorta paketleriyle hayatınızda anlamlı bir fark oluşturmayı sürdürüyor. Eviniz, araçlarınız, eşyalarınız ve sevdikleriniz için geniş kapsamlı sigorta poliçeleri sunan Türkiye Sigorta, aynı zamanda sağlık ve turizm sigortası seçenekleriyle de öne çıkıyor. Yaşamınıza etkili bir dokunuş gerçekleştiren Türkiye Sigorta, karşılaşabileceğiniz beklenmedik aksiliklerin sizi maddi olarak zor duruma sokmasının önüne geçiyor ve aksiliklerden kaynaklı zararınızı karşılayarak kendinizi daima güvende hissetmenizi sağlıyor. Türkiye Sigorta tarafından oluşturulan çok sayıda poliçe ise Sigorta Cini’nde sizi bekliyor.

Türkiye Sigorta, 20 farklı ildeki bölge müdürlükleri, 2.500 acentesi ve 5.000’e yakın banka şubesiyle Türkiye’nin en güçlü kuruluşları arasında yer alıyor. Sağlık sigortası, araç sigortası, DASK, turist sigortası, konut sigortası gibi çok sayıda ürünü bulunan köklü firma, depremlerde, sel ve su baskınlarında, toplumsal olaylarda, kazalarda, hastalıklarda ve pandemide karşılaşabileceğiniz zararları karşılıyor. Geniş kapsamlı ve yüksek ödeme sınırlı poliçeleri sayesinde hayat sigortası ve hayat dışı sigortacılık alanının öncülerinden biri olarak kabul edilen Türkiye Sigorta, anlaşmalı kurumları ve sigortalılarına sağladığı büyük avantajları ile de dikkat çekiyor. Türkiye Sigorta’yı tercih eden kullanıcılar, kamu işletmelerinin imkânlarıyla beslenen bu güçlü kurumun desteğini her an yanlarında hissedebiliyor ve beklenmedik olumsuz gelişmelerin sebep olduğu maddi zararlardan etkilenmemeyi başarıyor.

 

Türkiye Sigorta Ürünleri

Türkiye Sigorta tarafından sunulan sigorta ürünleri ve Türkiye Sigorta’nın size sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 

COVID-19 Turist Sigortası: Türkiye Sigorta’nın sunduğu en önemli sigorta paketleri arasında yer alan Covid-19 Turist Sigortası, en geniş kapsamlı seyahat sigortası paketleri arasında yer alıyor. Özel sağlık sigortası içeriğiyle de öne çıkan Covid-19 Turist Sigortası, dört bir yanı turizm cenneti olan Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini gezerken koronavirüsle temas etmeniz hâlinde karşılaşabileceğiniz sağlık masraflarınızı kapsıyor. Seyahat esnasında virüs kapmanız durumunda, tetkikleriniz ve tedavileriniz anlaşmalı sağlık kuruluşlarında COVID-19 Turist Sigortası kapsamında gerçekleştiriliyor ve bu sayede beklenmedik sağlık harcamalarıyla bütçenizin sarsılmasının önüne geçiliyor. Test, BT, ilaç, muayene, hasta nakil işlemleri gibi süreçlerin tamamında size destek veren Covid-19 Turist Sigortası, bu sayede koronavirüs sürecini maddi açıdan kayıpsız bir şekilde atlatabilmenizi sağlıyor.

 

  • Araç Sigortası: Otomobiller ve ticari araçlar, yaşamın en önemli parçaları arasında yer alıyor. Maddi değeri son derece yüksek olan araçlarınızın karşılaşabileceği her türlü hasar da Türkiye Sigorta trafik sigortası, kasko, ferdi kaza sigortası ve seyahat sigortası seçenekleriyle güvence altına alınıyor. Türkiye Sigorta tarafından size sunulan araç sigortası seçenekleri, hem bireysel olarak kullandığınız hem de kurumsal şirketiniz adına kaydettiğiniz araçlarınızı kapsam dahilinde değerlendiriyor. Genişletilmiş araç kasko sigortaları; ferdi kazalarda, kaza dolayısıyla oluşabilecek hukuki anlaşmazlarda, üçüncü kişilere karşı sorumluluklarınızda, kaza esnasında zarar gören eşyalarınızın hasarının tazmin edilmesinde ve aracınızın onarım ya da yenilenme süreçlerinde size destek oluyor. Genişletilmiş kasko sigortaları aynı zamanda aracınızın doğal afetler, hayvan saldırıları, toplumsal olaylar, hırsızlık ya da hırsızlık teşebbüsleri sonucunda görebileceği zararları da karşılıyor.
  •  Türkiye Sigorta tarafından hazırlanan konut sigortası paketleri arasında Deprem Sigortası ve Eşya Sigortası seçenekleri ön plana çıkıyor. Türkiye Sigorta konut sigortası seçenekleri; deprem, su baskını, yıldırım düşmesi, terör olayı, yangın, elektrik tesisatı problemleri, doğalgaz tesisatı problemleri gibi pek çok faktörden oluşabilecek zararlarınızı karşılıyor. Ev hayatınızın her zamankinden güvenli olmasını sağlayan konut sigortası çeşitleri, hasar dosya sorgulama ve otel konaklaması gibi avantajlarıyla da evinizde oluşacak problemleri en az zararla atlatabilmenize yardımcı oluyor.

 

  • DASK: Zorunlu Deprem Sigortası olarak bilinen DASK da Türkiye Sigorta tarafından size sunulan poliçe seçenekleri arasında yer alıyor. Konutunuzu depreme karşı garanti altına alan DASK, evinizin depremden hasar görmesi durumunda tamirat ya da yeni eve taşınma masraflarınızı karşılayarak sizi güvende tutuyor. Türkiye’nin en önemli konuları arasında yer alan deprem riskine karşı hazırlıklı olmanızı sağlayan DASK seçenekleri, konut olarak kullanılan ve 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu’na uygun olan tüm yapılar için yaptırılabiliyor.

 

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Türkiye Sigorta poliçelerini satın alanlar; Türkiye genelindeki çok sayıda özel hastanede, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde, diş ve göz polikliniğinde ücretsiz ya da indirimli şekilde tedavi olabiliyor. Türkiye Sigorta paketleri aynı zamanda bu kuruluşlarda yaptıracağınız kan testi, röntgen çekimi, BT çekimi, PCR testi, ameliyat gibi işlemlerin tümünde size büyük bir avantaj sağlıyor.

 

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Servisler

Türkiye Sigorta’nın araç sigortası poliçelerini tercih etmeniz durumunda, Türkiye genelinde çok sayıda araç servisi sizi bekliyor. Türkiye Sigorta poliçeleri sayesinde aracınızda oluşacak tüm hasarları yetkili servislerde, aracınızın markasına ait orijinal parçalarla tamir ettirebilir ve bu sayede aracınızın değerini koruyabilirsiniz.

 

Türkiye Sigorta’yı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- Türkiye Sigorta paketlerini tercih ederek en uygun poliçe fiyatları ile tanışabilir, paketlerin geniş kapsamları ile de her türlü beklenmedik durumdan kolayca korunabilirsiniz.

- Türkiye Sigorta’nın araç sigortalarını satın alarak çekici hizmetleri, anahtar destek hizmeti, yol yardım, ikâme araç hizmeti gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.

- Türkiye Sigorta’nın sağlık ve ev sigortalarını tercih ederek ambulans hizmeti, evde tedavi hizmeti, hasta nakil hizmeti, anlaşmalı kurumlarda ücretsiz muayene ve tedavi hizmeti gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

- Türkiye Sigorta’nın COVID-19 Turist Sigortası paketlerinden yararlanabilirsiniz. COVID-19 Turist Sigortası paketi kapsamında seyahatiniz esnasında koronavirüs temasında bulunmanız durumunda tetkik ve tedavi sürecinizin tamamını anlaşmalı kurumlarda herhangi bir ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

- Son derece geniş bir acente ağına sahip Türkiye Sigorta ile dilediğiniz zaman kolayca iletişime geçebilir, her türlü sorununuz için anında destek alabilir, çeşitli aksiliklerle karşılaştığınızda sigorta kapsamındaki tüm hizmetlere vakit kaybetmeden hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Sigorta Cini Türkiye Sigorta Ürünleri

Sigorta çeşitleri konusunda Türkiye’nin en zengin ve güçlü platformu olan Sigorta Cini, Türkiye Sigorta tarafından hazırlanan çok sayıda sigorta paketiyle de hayatınıza etkin bir dokunuş gerçekleştiriyor. Türkiye Sigorta tarafından hazırlanan Araç sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, DASK, Seyahat Sigortası gibi pek çok sigorta paketini Sigorta Cini ile hemen yaptırabilirsiniz. Ana sayfada yer alan teklif formunu doldurduktan sonra ihtiyacınız olan ve size en iyi şekilde yararlanabileceğiniz sigorta paketini kolayca bulabilir, bu sayede en etkili sigorta seçeneğine oldukça cazip poliçe fiyatları ile hızlıca ulaşabilirisiniz. Dilerseniz Sigorta Cini destek sayfasından istediğiniz poliçe hakkında bilgi alabilir; ev, araç ve işyeri sigortalarıyla karşılaşabileceğiniz her türlü problemin oluşturabileceği maddi zararlara karşı güvenlik sağlayabilirsiniz.

 

Türkiye Sigorta İletişim Bilgileri

Türkiye Sigorta ile hemen iletişim kurmak için aşağıdaki adres, telefon, faks ve e-mail bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Adres:

  • Esentepe Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No:110 PK: 34394 Esentepe - Şişli/ İSTANBUL
  • Levent Genel Müdürlük: Levent Mahallesi Çayır Çimen Sok. No:7 PK: 34330 Levent - Beşiktaş / İSTANBUL
  • Aksaray Genel Müdürlük (Müşteri İletişim Merkezi): Turgut Özal Millet Caddesi No:7 PK: 34096 Aksaray / İSTANBUL

Telefon: +90 (850) 202 20 20

Faks: +90 (212) 355 64 64

E-mail:bilgi@turkiyesigorta.com.tr

www.turkiyesigorta.com.tr 

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.