Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Türk Nippon Sigorta

 

 

Türk Nippon Sigorta Şirketi Hakkında

Yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe sahip olan Türk Nippon Sigorta şirketi, 25 milyar TL'lik bir yatırımla Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya'nın sigorta devi Nippon Fire & Marines'in iş birliği sonucu kurulmuştur. 7 yıllık ortaklığın ardından hisselerinin %85,22'i Sümer Bank tarafından satın alınan şirket, kalan hisseleriyle Türkiye Kalkınma Bankası ve Nippon Fire & Marines markaları ile olan bağını da sürmeye devam etmiştir. 2000 yılında hisselerinin %96,24'ü Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na geçen şirketi 2001 yılında HNS Grup satın almıştır. Son olarak 2008 yılında hisselerinin büyük bir kısmı Harel Grup tarafından satın alınan Türk Nippon, bu tarihten itibaren profesyonel ve proaktif ekibiyle yoluna devam etmekte, her geçen gün sigorta ürünleri yelpazesini daha da genişleterek varlığını sürdürmektedir. 

 

Türk Nippon Sigorta şirketinin gücünü aldığı Harel Grup, ihtiyat fonu yönetim piyasasının yaklaşık %7,7'sini, emeklilik fon yönetimi piyasasının yaklaşık %12.4'ünü, yatırım fonu yönetim piyasasının ise yaklaşık %13,3'ünü elinde bulundurmaktadır. Ayrıca dünyanın en büyük reasürans şirketlerinden biri olan Lloyd ile çalışmakta olan Hazel Grup, Ace, Allianz, AXA ve Chubb gibi pek çok farklı sigorta şirketleriyle de iş birliği yapmaktadır. Müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak hizmet vermeyi hedef edinmiş olan firma, her daim yenilikçi, fark yaratan ve sürdürülebilir bir çalışma politikası gütmektedir.  

 

Türk Nippon Sigorta Ürünleri

Türk Nippon Sigorta; trafik sigortası, özel sağlık sigortası, kasko, DASK, konut sigortası, ferdi kaza sigortası, seyahat sigortası, eşya sigortası, işyeri sigortası, hayat sigortası ve benzeri pek çok dalda kapsamlı poliçe seçenekleri sunmakta, bireysel veya kurumsal müşterilerinin talepleri doğrultusunda tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

 

KONUT SİGORTASI 

 

En değerli yaşam alanı olan evinizi Türk Nippon'un konut sigortası ile güvence altına alarak 20'i aşkın dezavantaj yaratabilecek durumdan korunabilir, isteğe bağlı poliçenize katabileceğiniz ek teminatlarla sigorta kapsamını belirli ev eşyalarına kadar genişletebilirsiniz. 

 

TRAFİK SİGORTASI

 

Bir diğer adıyla zorunlu trafik sigortası, trafikte karşı tarafa verebileceğiniz zararların belirli limitler dahilinde karşılanması konusunda büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Eğer zorunlu trafik sigortanızın kapsamını genişletmek ister ve kaskonun sağladığı avantajlar arasında yer alan bazı hizmetlerden de yararlanmak isterseniz Türk Nippon Sigorta'nın kapsamlı trafik sigortası paketinden de yararlanabilirsiniz. 

 

SAĞLIK SİGORTASI 

 

Türk Nippon Sigorta'nın sağlığına üst düzeyde önem verenler için özel olarak hizmete sunduğu "Sağlığınız Bizde" adlı sigorta sigortası paketi paketi, özel hastanelerden yararlanmak istediğinizde ödeyeceğiniz yüksek tutarlardaki tedavi süreçlerinin büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Gerek ayakta gerek yatarak gerçekleştirilebilecek 10'larca türdeki tedavi sürecini teminat altına alan "Sağlığınız Bizde" oldukça kapsamlı bir sigorta paketidir. 

 

 

KASKO SİGORTASI

 

Her zaman tehlikeye açık bir durumda olan özel aracınızı Türk Nippon'un kasko poliçesi ile güvence altına alabilir, böylece oluşabilecek muhtelif zararların götürülerinden korunabilirsiniz. Standart kasko dışında sunulan isteğe bağlı ek teminatlardan da yararlanarak poliçe kapsamını genişletebilme imkanınız da bulunmaktadır.  

 

FERDİ KAZA SİGORTASI

 

Poliçe süresi boyunca maruz kalabileceğiniz kazaların oluşturabileceği zararlar için oldukça etkili bir çözüm olan ferdi kaza sigortası ile birlikte dilerseniz Türk Nippon'un sunduğu isteğe bağlı ek teminatlardan yararlanabilir, böylece teminat kapsamını genişletebilirsiniz. Böylece ferdi kaza sigortası ek teminatları arasında yer alan kaza sonrası tedavi masrafları ve gündelik tazminat gibi ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz. 

 

İŞ YERİ SİGORTASI

 

İş yerinizi yangın, fırtına, yer kayması ve daha pek çok olumsuz koşula karşı güvence altına alan Türk Nippon işyeri sigortası, ek teminatlarla genişletilerek oldukça sık karşılaşılan hırsızlık, kira kaybı, işyeri ekipmanlarının arızalanması ve benzeri gibi durumlara karşı da zararlarınızı karşılayabilmektedir. 

 

DİĞER SİGORTA TÜRLERİ

 

Genel sigorta kategorilerindeki ürünlerinin yanı sıra özel dönemler veya ihtiyaçlar için de hizmet sağlayan Türk Nippon Sigorta şirketi, Türkiye'de hamilelik dönemi boyunca istenildiği zaman satın alınabilen ilk doğum sigortasını "Hayata Merhaba" adı altında müşterilerine sunmuştur. Yabancı uyruklu müşterilerinin de memnuniyetini göz ardı etmeyen sigorta şirketi, yabancıların Türkiye'deki özel sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi için "Sağlığım Sizde" paketiyle hizmet vermektedir. 

  

Türk Nippon Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Türkiye'nin dört bir yanında bulunan anlaşmalı kurumlarıyla müşterilerinin hizmet alma sürecini hızlandıran Türk Nippon Sigorta, Çanakkale'den Elazığ'a, Ordu'dan Mersin'e kadar uzanan anlaşmalı sağlık kuruluşları sayesinde yeterli alternatifi sunmaktadır. Şirketin özel sağlık sigortası çeşitlerinden yararlandığınız takdirde hizmet alabileceğiniz kurumları bu sayfada bulabilirsiniz. İster doğum sürecini güvence altına alan "Hayata Merhaba" paketinden, ister kapsamlı özel sağlık sigortası hizmeti sunan "Sağlığınız Bizde" paketinden isterseniz diğer tamamlayıcı sağlık paketlerinden yararlanmış olun; Türk Nippon Sigorta yabancı müşterileri dahil tüm müşterileri için en yakın sağlık kuruluşuna gerekli yönlendirmeyi gerçekleştirmektedir. 

 

Türk Nippon Sigorta Anlaşmalı Servisler

Aracınızın marka ve modeline bağlı olarak tüm illere yayılan ve Türk Nippon Sigorta ile anlaşmalı olan servislere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Herhangi bir hasar durumunda hem zaman hem efor hem de maddi açıdan kayıpları önlemek adına yakın bir anlaşmalı servise ulaşabiliyor ve kolayca hasar dosya sorgulama yapabiliyor olmak bir sigortalı için oldukça büyük bir avantajdır. Bu durumun farkında olan ve servis anlaşmalarını bu politika üzerine kuran Türk Nippon Sigorta, müşterilerine sorunsuz bir servis süreci sunmayı hedeflemektedir. 

 

Türk Nippon Sigorta'yı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- Türk Nippon Sigorta şirketinin arkasında yıllardır dünya devleriyle iş birliği yapan tecrübeli bir şirketler grubunun olması, firmaya karşı duyulan memnuniyeti ve güveni artırmaktadır.  

- Türk Nippon'un birçok sigorta türünde uyguladığı standart teminatlar ve ek teminatlar, müşterilerin bütçelerine ve beklentilerine göre seçim yapabilmelerini kolaylaştırırken hizmet anlayışını da zenginleştirmektedir. 

- Konut, kasko, DASK gibi klasik sigorta paketlerinin yanı sıra "Sağlığım Sizde","Hayata Merhaba" gibi özel paketler gerek yerli gerek yabancı müşteriler için oldukça spesifik beklentileri dahi karşılamaktadır. 

- Yalnızca bireysel sigorta çeşitlerinde değil kurumsal sigorta çeşitlerinde de geniş bir yelpazeye sahip olan firma, işyeri sigortası haricinde yangın sigortaları, mühendislik sigortaları ve nakliye sigortaları gibi kurumlar için farklı klasmanlarda hizmetler sunmaktadır. 

- Poliçe fiyatları konusunda da müşterilerine en uygun seçenekleri sunmayı hedefleyen Türk Nippon Sigorta, farklı dallardaki sigorta paketlerinin fiyatı ile ilgili müşterilerini satın alma öncesinde detaylı bir şekilde bilgilendirerek soru işaretlerine yer bırakmamaktadır. 

 

Sigorta Cini Türk Nippon Sigorta Ürünleri

Türk Nippon'un sunmuş olduğu trafik sigortası, kasko sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası ve diğer tüm ürünlere Sigorta Cini üzerinden kolayca ulaşabilir, tümünü detaylı bir şekilde inceleyerek "teklif al" kısmından kısa sürede dönüş talep edebilirsiniz. 

 

Türk Nippon Sigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük: 

Adres: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:24 34662 Üsküdar / İstanbul

Telefon: 0216 554 11 00

Faks: 0212 310 69 19

Mail: info@turknippon.com

 

Marmara Bölge Müdürlüğü:

Adres: Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:24 34662 Üsküdar / İstanbul

Telefon: 0216 554 11 00

Faks: 0212 310 69 19

 

Ege Bölge Müdürlüğü: 

Adres: Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. Bayraklı Tower No:81/82 Kat:12 35030 Bayraklı / İzmir

Telefon: 0232 463 65 40

Faks: 0232 463 68 96

 

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü: 

Adres: Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. Ambrosia İş Merkezi No:18 Kat:8 Ofis D:61 Çukurambar 06510 Çankaya / Ankara

Telefon: 0312 286 12 80

Faks: 0312 286 64 05

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.