Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sompo Sigorta

  

Sompo Sigorta Şirketi Hakkında

 

Finans Sigorta adı ile 2001 yılında kurulan, 2010 yılında Japonya’nın en büyük sigorta grubu olan Sompo Japan Insurance’a devri ile bugünkü ünvanına kavuşan Sompo Sigorta şirketi, yükselen bir başarı grafiği izlemektedir. 

 

Japonya’nın lider sigorta şirketlerinden olan Sompo Sigorta, 1888 yılında kurulmuş olup 5 kıtada hizmet sunmaktadır. 1 Eylül 2014 itibariyle Sompo Japan Insurance Inc. ve Nipponkoa Insurance Company Ltd şirketleri, Sompo Japan Nipponkoa Insurance Inc. adı ile birleşmiştir.

 

Sompo Sigorta; finansal kayıplar, kaza, yangın ve doğal afetler, genel zararlar, hukuksal koruma, hava araçları, emniyeti suistimal, kredi / destek, hastalık, sağlık gibi hayat dışı tüm branşlarda faaliyet göstermektedir.

 

Sompo Sigorta Ürünleri

 ARAÇ SİGORTALARI

 

Sizi olası bir kazada karşı tarafa ve 3. kişilere verdiğiniz zararlara karşı güvence altına alan trafik sigortası, Sompo Sigorta tarafından sunulan hizmetlerdendir. Sompo Sigorta, kendi aracınızı koruma altına almanızı sağlamak için de Bireysel Kasko ve Ticari Kasko olmak üzere iki farklı seçenekli kasko paketi sunmaktadır.

 

KONUT SİGORTALARI

 

Konutunuzu her türlü riske karşı teminat altına almanıza olanak veren konut sigortası, Sompo Sigorta tarafından; Artı Konut Sigortası, Konut Eşya Planı ve Mini Konut Sigortası adlarıyla farklı teminat seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Zorunlu Deprem Sigortası / DASK da Sompo Sigorta aracılığıyla yaptırılabilmektedir. Mini Konut Sigortası, çok geniş teminatlar içeren ConFour Asistans Hizmetlerini de kapsayan bir konut sigortasıdır. Konut Eşya Planı ise kiracı veya ev sahibi olmanız fark etmeksizin evinizde bulunan eşyaları maddi zarar ve her tür riske karşı en uygun plan çerçevesinde güvence altına almanızı sağlar.

 

SAĞLIK SİGORTALARI

 

Elit Özel Sağlık Sigortası, Elit Acil Sağlık Sigortası, Elit Yabancılar İçin Sağlık Sigortası, Yaşam Terapi ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sompo Sigorta tarafından sağlanan sağlık sigortası ürünleridir. Örneğin, Elit Acil Sağlık Sigortası teminat dahilindeki tüm acil sağlık sorunlarında hastane masraflarınızın limitlere uygun olarak ek ücret ödenmeksizin karşılanmasını sağlar. Beklenmedik ve yüksek tedavi masrafları gerektiren; kanser, böbrek yetmezliği, MS gibi tehlikeli hastalıklara karşı özel geliştirilmiş bir sigorta ürünüdür. Bu sigorta ürünü ile teşhis ve tedavi sonrası ortaya çıkacak ihtiyaçlar teminat kapsamına alınır.

 

FERDİ KAZA SİGORTALARI

 

Sompo Sigorta, sizi ve ailenizi koruma altına almaya yönelik olarak; Artı Ferdi Kaza Sigortası, Öğrenim Güvencesi, Ailem Güvence Planı, Çağdaş Koruma Planı, Güvencem Finansçı Sigortası alternatiflerini sunmaktadır. Öğrenim Güvencesi Sigortası, çocuğunun eğitimini güvence altına almak isteyen ebeveynler için tasarlanmış bir sigorta ürünüdür. Çağdaş Koruma Planı ise gasp ve kapkaç gibi günümüz risklerine karşı koruma sunar. Kayıplarınızın kısa sürede telafisi bu sigorta ürünü ile mümkün hale gelir.

 

İŞ YERİ SİGORTALARI

 

Sompo Sigorta’nın iş yeri sigortaları ile iş yerinizi de güvence altına alabilirsiniz. İş Yeri Paket Sigortası, doğrudan ve dolaylı birçok riske karşı iş yerinizi teminat altına almanızı sağlar. Aynı şekilde, Akaryakıt Paket Sigortası ve Kobi Sorumluluk Sigortası da işinizin devamlılığını sağlamak açısından en uygun sigorta ürünü alternatifleridir.

 

SEYAHAT SİGORTALARI

 

Sompo Sigorta tarafından sunulan seyahat sigortası alternatifleri oldukça çeşitlidir. Yurt İçi Seyyah Seyahat Sigortası, Yurt Dışı Seyyah Seyahat Sigortası, Eğitim Seyahat Sigortası bunlar arasındadır. Eğitim amacıyla yurt dışına çıkanlar Eğitim Seyahat Sigortası’nın geniş teminatlarından yararlanabilirken; ekstrem sporlarla uğraşanlar Ekstrem Sporlar Seyahat Sigortası’nın güvencesi altında seyahat edebilirler.

 

Buraya tıklayarak Sompo Sigorta'dan seyahat sigortanızı hemen satın alabilirsiniz. 

 

KREDİ KARTI SİGORTA ÜRÜNLERİ

 

CardFinans sahiplerine yönelik geliştirilmiş sigorta ürünü, Güvenlik Planı ve İşsizlik Sigortası olmak üzere iki seçeneklidir.

 

DİĞER SİGORTA ÜRÜNLERİ

 

Bunların yanı sıra Yat Sigortası ve Tarım Sigortası da, Sompo Sigorta tarafından sunulmaktadır.

 

Sompo Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Sompo Sigorta’nın ana sayfasından şirketin anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşları listesine ulaşmanız mümkündür. Bulunduğunuz; ili, ilçeyi, kurum tipi ve kurum türünü seçerek size en yakın anlaşmalı sağlık kuruluşundan en uygun tedaviyi alabilirsiniz.

 

Sompo Sigorta Anlaşmalı Servisler

Sompo Sigorta anlaşmalı servisleri araç tamir servisi ve cam servisi seçenekleri sigorta şirketinin ana sayfasında yer almaktadır. Size en yakın cam servisi için bulunduğunuz ili ve ilçeyi seçmeniz yeterli iken; en yakın oto servisi için de yine bulunduğunuz; ili, ilçeyi ve araç markanızı seçebilirsiniz.

 

Sompo Sigorta’yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

- Sompo Sigorta, sunduğu 7/24 kesintisiz müşteri destek hattı ile hasar işlemlerinizi kolaylıkla hallederek hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi mümkün hale getirir.

- Sompo Sigorta’nın farklı branşlardaki sigorta ürünü çeşitliliği ihtiyacınıza ve beklentinize en uygun sigorta ürününe ulaşmanızı sağlar.

- Anlaşmalı sağlık kuruluşları ve anlaşmalı oto ile cam servis ağının genişliği bulunduğunuz yerden en yakın kuruluşa ve servise kısa sürede ulaşmanıza imkan tanır.

- Sompo Sigorta; raylı araçlardan, hukuksal korumaya; krediden, nakliyata kadar hayat dışı tüm branşlarda faaliyet göstermeye yetkilidir.

- Dünya çapında bir ağa ve deneyime sahip olan Sompo Japan Nipponkoa güvencesi altında olmak bir ayrıcalıktır.

 

Sigorta Cini Sompo Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini’nin Sompo Sigorta güvencesiyle sunduğu kasko sigortası, trafik sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, iş yeri sigortası, kredi kartı sigortası ve seyahat sağlık sigortası gibi ihtiyaç duyduğunuz sigorta ürünlerine en uygun fiyat ve koşullarla kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bunun için Sigorta Cini ana sayfasından teklif formunu doldurmanız yeterlidir.

 

Sompo Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Acarlar İş Merkezi No: 10 C Blok 34805 Kavacık/Beykoz - İstanbul

Telefon: 0 216 538 60 00

Faks: 0 216 538 62 90

E-Posta: info@somposigorta.com.tr

Web: www.somposigorta.com.tr

 

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.