Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Quick Sigorta

Quick Sigorta Şirketi Hakkında

 

Yerli sermaye ile kurulan ve kısa süre içerisinde başarılı bir altyapı sistemi oluşturan Quick Sigorta, hayat ve broker alanları haricindeki tüm branşlarda hizmet vermektedir. Zorunlu trafik sigortası, kasko, DASK (deprem sigortası), ferdi kaza sigortası ve seyahat sigortası gibi branşlarda uzman bir kadro ve yenilikçi mobil uygulamalar ile çalışan şirket, ihtiyaçlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde karşılamaktadır.

 

Türkiye’de dijital sigortacılığın öncü firmaları arasında yer alan Quick Sigorta, değişen yaşam koşullarının yol açtığı risklere karşı sizleri güvence altına almaktadır. Mobil teknolojiler ile geliştirilen altyapısı ve müşteri öncelikli hizmet anlayışı ile öne çıkan Quick Sigorta, hem bireysel hem de kurumsal alandaki ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümler sunmaktadır.

 

Quick Sigorta Ürünleri

 

ARAÇ SİGORTALARI

 

Zorunlu trafik sigortası, kara yollarında seyreden tüm lisanslı araçların sahip olması gereken ve araç sahiplerinin yıllık olarak yenilemekle yükümlü olduğu bir poliçe türüdür. Trafikte karşılaşılan olası risklere karşı 3. şahısları güvence altına alan zorunlu trafik sigortası, karşılıklı risklerin azaltılmasına ve maddi kayıpların en aza indirilmesine yardımcı olur.

Zorunlu trafik sigortası ile birlikte yaptırılabilen kasko sigortası, aracınızı kaza, yangın, hırsızlık ve terör olayları gibi risklere karşı güvence altına almanızı sağlar. Ayrıca sel, su baskını, heyelan, deprem ve dolu şeklindeki afetlerin neden olabileceği tüm maddi kayıpları da sigorta şirketi üstlenir.

Quick Sigorta kurumsal İnternet sayfası üzerinden aracınızın plakası, TC kimlik numaranız, e-mail adresiniz ve cep telefonu numaranız gibi bilgileri sisteme girerek, size özel sigorta ve kasko fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

KONUT SİGORTALARI

 

Quick sigorta tarafından sunulan konut sigortası, deprem sigortası, eşya sigortası ve yangın sigortası hizmetleri; heyelan, yangın, deprem, dolu, kar yağışı, hırsızlık ve su baskınları gibi risklere karşı evinizi teminat altına alabilmenizi sağlar.   

Zorunlu deprem sigortası (DASK), deprem ve depreme bağlı olarak ortaya çıkan yangın, su baskını, toprak kayması ve tsunami gibi olayların yol açabileceği maddi kayıpları karşılar. 6305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu ve 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamındaki alanlara inşa edilen yapılar ve bu yapılar içerisinde kalan ev, ofis, iş yeri, atölye ve büro gibi meskenler, yasa gereği zorunlu deprem sigortasına tabi olur. Kapsam içinde bulunmayan konutlar da DASK hizmetinden yararlanabilir. Zorunlu deprem sigortası, mesken alanı kapsamında yer alan asansör, tavan/taban duvarları, bahçe duvarı, merdiven, teras, baca, sahanlık ve istinat duvarı gibi yerleri de güvence altına alır.

 

FERDİ KAZA SİGORTALARI

 

Ferdi kaza sigortası, kişileri sigorta süreci boyunca yaşayabileceği risklere karşı güvence altına alır. Quick ferdi kaza sigortası, poliçede yer alan şartlar ve teminatlar kapsamında sigortalıya belli güvenceler sunar. Ayrıca sigorta yaptıran kişi; tedavi masrafları teminatı, gündelik tazminat, vefat teminatı ve daimi maluliyet teminatı gibi poliçe detaylarını da kendisi belirleyebilir.

 

SEYAHAT SİGORTALARI

 

Seyahat sağlık sigortası, yurt içinde ya da yurt dışında karşılaşılabilen hastalık, kaza, yaralanma ve vefat gibi risklere karşı kendinizi güvence altına almanızı sağlar. Sigorta süresi genellikle 1 yıl olarak belirlenir, ancak kullanıcı isterse daha uzun süreli bir poliçe de hazırlatabilir. Poliçe koşulları içerisinde bulunan risklerin gerçekleşmesi durumunda; sigortalının nakli, tedavisi, refakatçi talebi ve bagaj takibi gibi hizmetler, Quick Sigorta tarafından karşılanır. Özel sigorta branşı içerisinde yer alan ve vize işlemlerinde sıklıkla talep edilen seyahat sigortası, sigorta başlangıç-bitiş tarihleri arasında kalan ve poliçe teminatları içerisinde belirtilen tüm koşulları kapsayacak şekilde düzenlenir.

 

DİĞER SİGORTALAR

 

İnşaat sigortası, iş yeri sigortası, makine kırılma sigortası, tarım - TARSİM sigortası, işveren mali mesuliyet sigortası, üçüncü şahıs mali sorumluluk sigortası, yat sigortası ve nakliyat sigortası gibi hizmetler de firmanın sunduğu diğer sigorta ürünleri içerisinde yer alır.

 

Quick Sigorta Anlaşmalı Servisler

Quick Sigorta ile anlaşması bulunan tüm yetkili servislere şirketin anasayfası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mobil uygulama yardımıyla bulunduğunuz şehri seçerek size en yakın yetkili servisi görüntüleyebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

 

Quick Sigortayı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- Pratik, ekonomik ve hızlı bir hizmet anlayışına sahip olan Quick Sigorta, temel bilgileri baz alarak kullanıcıları yormadan ve zamanlarını almadan poliçe sahibi yapar.

- Dijital sigortacılık anlayışına farklı bir boyut kazandıran firma, her türlü mobil cihaz üzerinden ve pratik bir şekilde poliçe satın alma olanağı sunar. RSA 2048 Bit SSL sertifikası ile şifrelenen mobil ağ, güvenli bir biçimde ödeme yapabilmenize de yardımcı olur.

- Haftanın yedi günü ve günün her saati müşterilerine yardımcı olan Quick Sigorta, kullanışlı hasar bildirim girişi ve hasar dosya sorgulama ekranı ile işinizi kolaylaştırır.

- Online hizmet araçları ve mobil uygulamalar ile saniyeler içinde size özel trafik sigortası ve kasko fiyatı alabilmek mümkündür. Detaya girmeden ve sadece gerekli bilgi alanlarını doldurarak fiyat bilgisine, poliçe ayrıntılarına ve hizmet dökümüne ulaşılabilir.

- %100 yerli sermayesi, alanında uzman personelleri ve yenilikçi hizmet politikaları ile kısa süre içinde sektörde söz sahibi olmayı başaran Quick Sigorta, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

 

Quick Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak. No: 3. Kat: 5. Maslak-Sarıyer/İSTANBUL.

Telefon: 0850 755 1 755

E-Posta: info@quicksigorta.com

Web: www.quicksigorta.com

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.