Quick Sigorta Şirketi Hakkında

 

Yerli sermaye ile kurulan ve kısa süre içerisinde başarılı bir altyapı sistemi oluşturan Quick Sigorta, hayat ve broker alanları haricindeki tüm branşlarda hizmet vermektedir. Zorunlu trafik sigortası, kasko, DASK (deprem sigortası), ferdi kaza sigortası ve seyahat sigortası gibi branşlarda uzman bir kadro ve yenilikçi mobil uygulamalar ile çalışan şirket, ihtiyaçlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde karşılamaktadır.

 

Türkiye’de dijital sigortacılığın öncü firmaları arasında yer alan Quick Sigorta, değişen yaşam koşullarının yol açtığı risklere karşı sizleri güvence altına almaktadır. Mobil teknolojiler ile geliştirilen altyapısı ve müşteri öncelikli hizmet anlayışı ile öne çıkan Quick Sigorta, hem bireysel hem de kurumsal alandaki ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümler sunmaktadır.

 

Quick Sigorta Ürünleri

 

ARAÇ SİGORTALARI

 

Zorunlu trafik sigortası, kara yollarında seyreden tüm lisanslı araçların sahip olması gereken ve araç sahiplerinin yıllık olarak yenilemekle yükümlü olduğu bir poliçe türüdür. Trafikte karşılaşılan olası risklere karşı 3. şahısları güvence altına alan zorunlu trafik sigortası, karşılıklı risklerin azaltılmasına ve maddi kayıpların en aza indirilmesine yardımcı olur.

Zorunlu trafik sigortası ile birlikte yaptırılabilen kasko sigortası, aracınızı kaza, yangın, hırsızlık ve terör olayları gibi risklere karşı güvence altına almanızı sağlar. Ayrıca sel, su baskını, heyelan, deprem ve dolu şeklindeki afetlerin neden olabileceği tüm maddi kayıpları da sigorta şirketi üstlenir.

Quick Sigorta kurumsal İnternet sayfası üzerinden aracınızın plakası, TC kimlik numaranız, e-mail adresiniz ve cep telefonu numaranız gibi bilgileri sisteme girerek, size özel sigorta ve kasko fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

KONUT SİGORTALARI

 

Quick sigorta tarafından sunulan konut sigortası, deprem sigortası, eşya sigortası ve yangın sigortası hizmetleri; heyelan, yangın, deprem, dolu, kar yağışı, hırsızlık ve su baskınları gibi risklere karşı evinizi teminat altına alabilmenizi sağlar.   

Zorunlu deprem sigortası (DASK), deprem ve depreme bağlı olarak ortaya çıkan yangın, su baskını, toprak kayması ve tsunami gibi olayların yol açabileceği maddi kayıpları karşılar. 6305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu ve 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamındaki alanlara inşa edilen yapılar ve bu yapılar içerisinde kalan ev, ofis, iş yeri, atölye ve büro gibi meskenler, yasa gereği zorunlu deprem sigortasına tabi olur. Kapsam içinde bulunmayan konutlar da DASK hizmetinden yararlanabilir. Zorunlu deprem sigortası, mesken alanı kapsamında yer alan asansör, tavan/taban duvarları, bahçe duvarı, merdiven, teras, baca, sahanlık ve istinat duvarı gibi yerleri de güvence altına alır.

 

FERDİ KAZA SİGORTALARI

 

Ferdi kaza sigortası, kişileri sigorta süreci boyunca yaşayabileceği risklere karşı güvence altına alır. Quick ferdi kaza sigortası, poliçede yer alan şartlar ve teminatlar kapsamında sigortalıya belli güvenceler sunar. Ayrıca sigorta yaptıran kişi; tedavi masrafları teminatı, gündelik tazminat, vefat teminatı ve daimi maluliyet teminatı gibi poliçe detaylarını da kendisi belirleyebilir.

 

SEYAHAT SİGORTALARI

 

Seyahat sağlık sigortası, yurt içinde ya da yurt dışında karşılaşılabilen hastalık, kaza, yaralanma ve vefat gibi risklere karşı kendinizi güvence altına almanızı sağlar. Sigorta süresi genellikle 1 yıl olarak belirlenir, ancak kullanıcı isterse daha uzun süreli bir poliçe de hazırlatabilir. Poliçe koşulları içerisinde bulunan risklerin gerçekleşmesi durumunda; sigortalının nakli, tedavisi, refakatçi talebi ve bagaj takibi gibi hizmetler, Quick Sigorta tarafından karşılanır. Özel sigorta branşı içerisinde yer alan ve vize işlemlerinde sıklıkla talep edilen seyahat sigortası, sigorta başlangıç-bitiş tarihleri arasında kalan ve poliçe teminatları içerisinde belirtilen tüm koşulları kapsayacak şekilde düzenlenir.

 

DİĞER SİGORTALAR

 

İnşaat sigortası, iş yeri sigortası, makine kırılma sigortası, tarım - TARSİM sigortası, işveren mali mesuliyet sigortası, üçüncü şahıs mali sorumluluk sigortası, yat sigortası ve nakliyat sigortası gibi hizmetler de firmanın sunduğu diğer sigorta ürünleri içerisinde yer alır.

 

Quick Sigorta Anlaşmalı Servisler

Quick Sigorta ile anlaşması bulunan tüm yetkili servislere şirketin anasayfası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mobil uygulama yardımıyla bulunduğunuz şehri seçerek size en yakın yetkili servisi görüntüleyebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

 

Quick Sigortayı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- Pratik, ekonomik ve hızlı bir hizmet anlayışına sahip olan Quick Sigorta, temel bilgileri baz alarak kullanıcıları yormadan ve zamanlarını almadan poliçe sahibi yapar.

- Dijital sigortacılık anlayışına farklı bir boyut kazandıran firma, her türlü mobil cihaz üzerinden ve pratik bir şekilde poliçe satın alma olanağı sunar. RSA 2048 Bit SSL sertifikası ile şifrelenen mobil ağ, güvenli bir biçimde ödeme yapabilmenize de yardımcı olur.

- Haftanın yedi günü ve günün her saati müşterilerine yardımcı olan Quick Sigorta, kullanışlı hasar bildirim girişi ve hasar dosya sorgulama ekranı ile işinizi kolaylaştırır.

- Online hizmet araçları ve mobil uygulamalar ile saniyeler içinde size özel trafik sigortası ve kasko fiyatı alabilmek mümkündür. Detaya girmeden ve sadece gerekli bilgi alanlarını doldurarak fiyat bilgisine, poliçe ayrıntılarına ve hizmet dökümüne ulaşılabilir.

- %100 yerli sermayesi, alanında uzman personelleri ve yenilikçi hizmet politikaları ile kısa süre içinde sektörde söz sahibi olmayı başaran Quick Sigorta, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

 

Quick Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sokak. No: 3. Kat: 5. Maslak-Sarıyer/İSTANBUL.

Telefon: 0850 755 1 755

E-Posta: info@quicksigorta.com

Web: www.quicksigorta.com

KAPAT
Kişisel verilerimin aşağıda okuduğum aydınlatma formu uyarınca işlenmesini onaylıyorum. Sigorta Cini’nin yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler ile aşağıda okuduğum koşullar uyarınca benimle ticari iletişime geçmesini onaylıyorum.
Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Aydınlatma ve Ticari İletişim Onayı
Bu aydınlatma formu 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” (“Kanun”) madde 10 gereğince hazırlanmış olup, bu formla özel nitelikli kişisel verileriniz de dahil kişisel verilerinizin işlenmesine ve aktarılmasına ilişkin yöntem, amaç, hukuki sebepler ile kişisel verilerin korunmasına ilişkin haklarınız ile ilgili bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (“Şirket”)’nin sigorta şirketleri ile sözleşmesel ilişkisine dayanarak sigorta aracısı sıfatı altında sunduğu sigorta şirketleri ürün ve hizmetleri ile bireysel emeklilik ürün ve hizmetlerinden faydalanmak amacıyla Şirket’e vermiş olduğunuz veya Şirketimizin teknik personelleri ve şubeleri tarafından yahut çeşitli kanallardan temin edilen her türlü kişisel bilgilerinizi Kanun kapsamında işlemekteyiz. Kişisel verileriniz (isminiz, soyisminiz, T.C. kimlik numaranız, doğum tarihi ve yeriniz, cep ve telefon numaranız, elektronik posta adresiniz, adresiniz, ilgili sigorta ürününe özel poliçe teklifi oluşturulması veya poliçe oluşturulması için gerekli kişisel verileriniz – ör: trafik poliçesi için ilçe ve şehriniz, marka, plaka, ruhsat no, motor no, şasi no, asbis no, model ve yılı, kullanım detayı, araç bilgileri; DASK poliçesi için ev / iş yeri adres bilgileriniz) sizlere en uygun reklamlar, sigorta ürünlerine dair genel ve özel kampanyalar, avantajlar, sigorta ürün ve hizmet tanıtımları, müşteri memnuniyeti uygulamaları, pazar araştırmaları ve sigorta aracılığına dair hizmetlerin ihtiyaca göre tasarlanması amacıyla Sigorta Cini tarafından bilgi vermek ve bunları sunmak dahil olmak üzere sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla 5 (beş) yıl boyunca saklanacak ve kullanılacaktır. Adı geçen kişisel verileriniz size sigorta ürün ve hizmetlerinin sunumu, bilgilendirme ve pazarlama faaliyetleri yürütebilmek amacıyla birlikte çalıştığımız ve gizlilikle yükümlü call center’lara, veri depolama ve mesaj yönetimi alt yapı hizmeti sunan şirketlere iletilebilir.

Yukarıda adı geçen kişisel verileriniz, istek ve talebiniz halinde ise özel nitelikli kişisel verileriniz (sağlık beyanınız vb), aracısı olduğumuz sigorta şirketleri üzerinden poliçe teklifi oluşturulabilmesi, poliçe oluşturularak sigorta ürün ve hizmetlerinin (ek hizmet ve destek hizmetleri de dahil) sizlere sunulabilmesi, sözleşme akdedilmesi, sigorta aracısı olarak yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi (ör. Kimlik tespiti yapılması, bilgilendirme yükümlülükleri, tahsilat, ödemeler vs), tüm kayıt ve belgelerin düzenlenebilmesi, yerel ve uluslararası yasal mevzuatın öngördüğü bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme, vergi, uluslararası yaptırımlar ve sair yükümlülüklere uyulabilmesi, bilgi işlem gereksinimleri, sistemsel yapısı, alınan destek hizmetlerinin gerekliliği, bu hizmet ve ürünlere ilişkin olarak sizlere gerekli bilgilerin aktarılması amacıyla iletişim kurulabilmesi, karşılaştırmalı ürün ve/veya hizmet teklifi, modelleme, raporlama, tazminat değerlendirme ve ödemeleri, mevcut veya yeni ürün çalışmaları ve/veya geliştirmeleri, potansiyel müşteri tespiti gibi amaçlar için işlenmekte ve aracısı olduğumuz sigorta şirketlerine iletilmektedir.

Kişisel verileriniz ayrıca, yasal olarak T.C. Hazine Müsteşarlığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) gibi idari ve resmi makamlarla, Şirketimiz doğrudan ve dolaylı hissedarları ile yurtdışı iştirakleri ve acentesi bulunduğumuz sigorta şirketleri ile destek hizmeti alınan yurt içi-yurt dışı üçüncü kişilerle, bağımsız denetim şirketleri ile, Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik mevzuatı uyarınca aktarıma izin verilen kuruluşlara, vergi daireleri, bakanlıklar, MASAK, Sosyal Güvenlik Kurumu gibi hukuki zorunluluklar nedeniyle ve yasal sınırlamalar çerçevesinde işlenebilecektir.

Kişisel verileriniz, genel müdürlük yahut şubelerimiz, web sitemiz teklif alma modülü üzerinden yapılmış başvurular, ATM’ler, internet ve mobil şubemiz, çağrı merkezlerimiz, sosyal medya, Kimlik Paylaşım Sistemi, Adres Paylaşım Sistemi, SMS kanalları, SGK kayıtları gibi yöntemler ile sözlü, yazılı veya elektronik ortamda veya ilerde kurulacak/oluşabilecek diğer kanallar vasıtasıyla toplanmakta olup, mevzuat gereğince kanuni süreler boyunca yurt içi ve/veya yurtdışında saklanmakta ve/veya işlenmektedir.

Aile üyeniz, arkadaşınız gibi üçüncü bir kişinin kişisel verilerini bize iletiyorsanız bu konuda hem ilgili üçüncü kişiyi bilgilendiriniz hem de bizlere bu üçüncü kişinin iletişim bilgilerini bildirerek kendisini kişisel verileri konusunda aydınlatmamızı ve hakları konusunda bilgilendirmemizi sağlayınız.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak Kanunun 11. maddesi gereğince, yukarıda sayılan bilgi/belge/veri işleme, aktarım ve toplama onayına istinaden herhangi bir zamanda Şirketten; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmiş kişisel verilerinize ilişkin bilgi talep etme, verilerinizin işlenme amacını, bu veriler ve bilgilerin amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını ve kimlere aktarıldığını öğrenme, gerek Şirket kayıtlarında gerekse de Şirket tarafından aktarılan üçüncü kişilerdeki eksik ya da yanlış verilerinin düzeltilmesini, verilerin işlenme sebebi ortadan kalkmış ise silinmesini/yok edilmesini/anonim hale getirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kişisel verileri işbu madde kapsamında verilen onayınıza ya da kanuna aykırı olarak işlenmiş ise bu onayınıza ya da kanuna aykırı veri işlemeden doğmuş doğrudan zararlarınızın tazminini talep etme haklarına sahipsiniz.

Sigorta Cini’nin sizinle ticari iletişime geçmesini istemiyorsanız, veya Kişisel verilerinize dair bilgi, talep ve şikayetleriniz için bizlere 0850 222 99 96 numaralı telefon veya infogm@sigortacini.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yetkili mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir. Sitemizde veri güvenliğiniz için güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır. Bununla beraber internetin yapısı gereği bilgiler yetkisiz 3. kişilerce ele geçirilerek alınıp kullanılabilir. Bu tip yetkisiz kişilerin verebileceği zararlardan Sigorta Cini sorumlu değildir. Web sitemizin kullanımı ve gizliliği ile websayfa altlarında yer alan Gizlilik Sözleşmesi metnini okumanızı rica ederiz.

Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Mersis No: 0645035012000011
X