Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Atlas Mutuel Sigorta

 

Atlas Mutuel Sigorta

Tamamen yerli sermayeyle kurulan ve genel müdürlüğü İzmir'de yer alan tek sigorta şirketi olarak faaliyet gösteren Atlas Mutuel Sigorta, deneyimli paydaşları ve kurucuları sayesinde sektörde öne çıkan sigorta hizmetlerine aracılık ediyor. Perakende ve kurumsal müşterileri için tüm iş kollarında risklere karşı koruma sağlayan kapsamlı sigorta ürünleri sunan şirket, önemli ortaklıklar geliştirerek en iyi şekilde hizmet vermeyi misyon ediniyor. Atlas Mutuel Sigorta; Milli Re, Mapfre Re, Royal Sun Alliance Re gibi güçlü ve güvenilir reasürörlerinin desteğiyle, oto ve oto dışı sigorta branşlarındaki ürünleriyle müşterilerine hızlı ve kusursuz hizmet vermeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda ürünlerini ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren şirket, hem bireylere hem de kurumlara benzersiz risk dağıtım opsiyonları sunuyor. Siz de %100 yerli sermaye ile kurulan Atlas Mutuel Sigorta'nın hizmetleri hakkında bilgi alarak en iyi teklifleri değerlendirebilirsiniz.

 

Atlas Mutuel Sigorta Ürünleri

Uzman kadrosu ve deneyimli ortaklarıyla faaliyet gösteren Atlas Mutuel Sigorta, hem bireysel hem de kurumsal anlamda riskleri dağıtırken avantaj sağlayan pek çok hizmet sunuyor.

 

ARAÇ SİGORTALARI

 

Bireysel Kasko Sigortası, Atlas Mutuel Sigorta'nın kişisel otomobil ve diğer araçlarınız için gerçekleştirilen ve zorunlu trafik sigortası uygulamasından farklı olarak kendi aracınızı güvence altına almanızı sağlayan bir hizmet. Bireysel kasko sigortası poliçesini kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçerek aracınızı güvenle kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kasko sigortası hizmetlerini dilediğiniz doğrultuda genişleterek poliçenizi kişisel ihtiyaçlarınıza uygun hale de getirebilirsiniz.

Bireysel kasko sigortasının kurumsal anlamda riskleri ortadan kaldıran versiyonu olarak Ticari Kasko Sigortası hizmeti de bulunuyor. Benzer şekilde zorunlu Trafik Sigortası'nın kapsamadığı hizmetleri sağlayan kasko poliçesi; kara yolunda kullanma izni olan motorlu ve motorsuz kara araçları, römork iş makineleri, lastik tekerlekli traktörler ve diğer zirai tarım makinelerinde doğan risklerin gerçekleşmesi sonucunda sigortalının doğrudan uğrayacağı maddi zararları teminat altına alıyor.

Oto sigortası alanında çok zengin ürün yelpazesine sahip Atlas Mutuel Sigorta, Rent Atlas Rent A Car hizmeti de sunuyor. Bu sigorta kapsamında kişisel araç, kamyonet ve minibüslerin kısa ve uzun süreli kiralama işlemleri için geliştirilen poliçe bulunuyor. Ticari faaliyetlerinizi güvenle devam ettirmenizi sağlayan Atlas Mutuel Sigorta'nın teminatları arasından kişisel ihtiyaçlarınıza uygun poliçeleri seçebilirsiniz.

 

KONUT SİGORTALARI

 

Konutlarınız, DASK kapsamında belirlenen limitler doğrultusunda koruma altına alınıyor. Ancak Atlas Mutuel Sigorta'nın sunduğu Konut Paket Yangın Sigortası karşılaşabileceğiniz risklere karşı evinizi ve içindeki eşyanızı teminat altına alıyor. Kiracı veya ev sahibi olmanız fark etmeksizin Deprem Sigortası hizmetinden çok daha fazlasını sunarak evinizin içerisindeki eşyaları güvence altına alan bu poliçe; yangın, su baskını, deprem ve hırsızlık gibi risklere karşı koruma sağlıyor.

 

Ticari müşterileri için de pek çok hizmet geliştiren şirketin İş Yeri Yangın Paket Sigortası; fiziksel olarak iş yeriniz ve içerisindeki maddi varlıklarınızı korumasının yanı sıra çalışanlarınızı da pek çok riske karşı güvence altına alıyor. Sigorta ile yangın, deprem, fırtına, hırsızlık sel ve su baskını, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör ve daha pek çok riske karşı teminat sağlanıyor.

 

FERDİ KAZA SİGORTASI

 

Atlas Mutuel Sigorta'nın Ferdi Kaza poliçesi; kişinin ani ve harici oluşan olayların tesiri ve kendi iradesi dışında; ölüm-sakatlık teminatı, tedavi giderleri, gündelik tazminat, deprem ve teröre karşı teminat sağlıyor. Grup Ferdi Kaza sigortası ise iş yerinizde çalışanları tek bir poliçe ile ani ve harici oluşan olayların tesiri ve kendi iradeleri dışı ölmeleri veya sakat kalmaları durumlarında teminat altına almanızı sağlıyor. Koltuk Ferdi Kaza Sigortası poliçede belirtilen araçta bulunan sürücü ve yolcuların uğrayacağı bedeni zararları ferdi kaza sigortası genel şartları çerçevesinde risk unsurlarından koruyor. Hayat Sigortası kapsamında poliçenizi kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenleyebilirsiniz.

 

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

 

Atlas Mutuel Sigorta, Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından zorunlu olarak istenen seyahat sigortası kapsamını kendi hizmetleri doğrultusunda genişletiyor. Bu doğrultuda güvenli ve keyifli seyahat geçirmeniz için seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz kaza ve öncesinde bulunmayan hastalıkların tedavisine ilişkin riskleri kapsıyor. Seyahat Sigortası kapsamında bagajın çalınması, gecikmesi, kaybolması ya da bir şekilde zarar görmesi gibi durumlara karşı teminat sunuyor. Bunun yanı sıra Eşya Sigortası hizmetleriyle bilgisayar ve cep telefonu gibi önemli bilgilerinizin yer aldığı cihazlarınızı da teminat altına alabilirsiniz.

 

NAKLİYAT SİGORTALARI

 

Atlas Mutuel Sigorta'nın Emtia Nakliyatı Sigortası; deniz yolu, hava yolu, kara yolu ve demir yolu ile bir yerden başka bir yere taşınan ürünlerin bu esnada karşılaşabileceği hasar ve kayıplara karşı teminat sağlıyor. Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası ise Türkiye dahilinde kara yolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının yaptıkları taşımalar ile ilgili, mal sahibine karşı mali sorumlulukları teminat altına alıyor.

Bireysel ve kurumsal kapsamda poliçede belirtilen rizikolardan birinin gerçekleşmesi halinde hasarın öğrenildiği tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde şirkete bildirimde bulunmak ve sigortalı değilmişçesine hareket ederek hasardan haberdar olur olmaz hasarı azaltıcı her türlü tedbiri almak gerekiyor. Hasar dosya sorgulama hakkında detaylı bilgi almak için hasar işlemleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Atlas Mutuel Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Atlas Mutuel Sigorta, Türkiye'nin her bölgesinde anlaşmalı kurumlar aracılığı ile kişisel ve ticari risklerinize karşı anında hizmet sağlıyor. Bu doğrultuda size en yakın anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi almak için Atlas Mutuel Sigorta Anlaşmalı Servis arama motoru sayfasından arama yapabilirsiniz.

 

Atlas Mutuel Sigorta Anlaşmalı Servis

Atlas Mutuel Sigorta, Türkiye'nin her bölgesinde anlaşmalı kurumlar aracılığı ile tamir servisleri, mini onarım servisleri ve oto cam servisleri hizmetleri sunuyor. Bu doğrultuda size en yakın anlaşmalı tamir servisleri hakkında bilgi almak için Atlas Mutuel Sigorta Anlaşmalı Servis arama motoru sayfasından arama yapabilir veya  0850 222 4440 hattı üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Atlas Mutuel Sigorta'yı Tercih Etmeniz için 5 Neden

Deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet veren sigorta, tüm Türkiye'nin pek çok noktasında ayrıcalıklı sigorta hizmetleri elde etmenizi sağlıyor.

Milli Re, Mapfre Re, Royal Sun Alliance Re gibi güçlü reasürörlerinin desteğiyle güvenilirliğini kanıtlıyor.

Tamamen yerli sermayeyle hizmet eden şirket, yenilikçi ve avantajlı ürünler sunuyor.

Gelişmiş anlaşmalı oto servis sigortası, ihtiyaç duyduğunuzda anında gerekli hizmeti alabilmenizi sağlıyor.

Güçlü yönetim kadrosu ve paydaşlarıyla güvenli ve kaliteli hizmet garantileniyor.

 

Sigorta Cini Atlas Mutuel Sigorta Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini üzerinden Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sigortası, Konut Sigortası ve çok daha fazla hizmet hakkında da bilgi alabilirsiniz. En uygun Atlas Mutuel Sigorta teklifleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için acele edin!

 

Atlas Mutuel Sigorta İletişim

Atlas Mutuel Sigorta Genel Müdürlük Adres: S.S. Atlas Sigorta Kooperatifi Akdeniz Mah. Halit Ziya Bulvarı 1353 Sok. No:2 Kat:3 Konak - İZMİR

Genel Müdürlük Telefon: +90 232 489 6949

Genel Müdürlük FAX: +90 232 489 6950

Çağrı Merkezi: 0850 222 444 0

E-mail: info@atlasmutuel.com.tr

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.