Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

MAPFRE Sigorta

 

Mapfre Sigorta Hakkında

1933 yılında İspanya'da kurulan ve 80 yılı aşkın bir süredir yalnızca kurulduğu ülkede değil, dünya sigorta sektöründe önemli bir yere sahip olan Mapfre, günümüzde Türkiye dahil pek çok ülkede hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İspanya'nın en büyük sigorta şirketi olan firma, aynı zamanda başta Güney Amerika olmak üzere dünya genelinde özel sağlık sigortası, hayat sigortası ve araç sigortası gibi farklı segmentlerde önemli bir yere sahiptir. Sigortacılığın yanı sıra yol yardımı ve benzeri asistans hizmetleri de sunan şirket, her açıdan oldukça kapsamlı bir çalışma anlayışı içermektedir.

 

Türkiye'deki yolculuğuna 2007 yılında başlayan Mapfre, Türkiye Genel Sigorta markasının sahibi Çukurova Holding'in hisselerini %80 oranında satın olarak markanın hâkim ortağı olmuştur. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sigortacılık anlayışına yenilikler ve değişimler katan şirket, her geçen yıl artan kârlılık oranıyla yerini daha da sağlamlaştırmakta ve yakaladığı büyümeyi sürdürerek hizmet ağını genişletmektedir. Yaygın acente ve servis ağı, reasürans kapasitesi, maddi gücü, hasar ödeme hızı ve kabiliyeti göz önünde bulundurulduğunda en istikrarlı ve güvenilir sigorta şirketlerinden biri olmayı başaran Mapfre, tüm bunlara ek olarak Fitch Ratings tarafından finansal gücü nedeniyle AA notuyla derecelendirilmiştir. 

 

Mapfre Sigorta Ürünleri

Müşterilerine ihtiyaç duyabilecekleri tüm alanlarda kapsamlı sigorta hizmetleri sunan firma; sağlık, araç, hayat, konut, mühendislik, nakliyat, iş yeri, tarım gibi hem bireysel hem kurumsal açıdan pek çok riski güvence altına almaktadır. Mapfre Sigorta'nın müşterilerine sunmuş olduğu ürün çeşitlerine göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 

SAĞLIK SİGORTASI

 

"3S", "Fark Yok", "Acil Vakalar" ve "Tehlikeli Hastalıklar" gibi farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak planlanmış çeşitli sağlık sigortası türlerine sahip olan marka, gerek kapsamlı gerek tamamlayıcı özel sağlık sigortası hizmetleriyle sizi ve sevdiklerinizi güvence altına almaktadır. 

 

ARAÇ SİGORTASI

 

Zorunlu trafik sigortasının yanı sıra "Mix" trafik sigortası ile daha kapsamlı bir poliçe çeşidi de sunan Mapfre, aynı zamanda kasko ve "Kaskojet" paketleriyle de aracınızı kötü senaryolara karşı korumaktadır. Ek olarak "Yeşil Kart" sigortası ile aracını yurtdışında da sigortalı şekilde kullanmak isteyen müşterilerine yardımcı olan firma, bu amaç doğrultusunda yurt dışı araç sigortası hizmeti de sunmaktadır. 

 

KONUT SİGORTASI

 

DASK veya diğer adıyla zorunlu deprem sigortası, Mapfre'nin sigorta ürünlerinden biri olmakla birlikte Türkiye gibi büyük bir kısmı deprem bölgesi olan bir ülkede büyük önem taşımaktadır. Deprem ve deprem kaynaklı zararların dışında müstakil ev ya da apartman dairenizi diğer tehlikelere karşı da koruma altına almak istediğinizde yine Mapfre Sigorta'nın "Konutlar için Çağdaş Güvence Sigortası" hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

 

FERDİ KAZA SİGORTASI

 

Kaza ya da hastalık sonucu oluşabilecek maddi kayıplarınızı kapsayan ferdi kaza sigortasına ek olarak Mapfre'nin müşterilerine özel olarak sunduğu "Es-Kaza" paketi ile kaza, hastalık sonucu oluşan sağlık harcamalarınız da karşılanmaktadır. Bu nedenle ferdi kaza sigortası dışında daha kapsamlı bir paket isterseniz "Es-Kaza" sigorta paketini tercih edebilirsiniz. 

 

SEYAHAT SİGORTASI

 

Evinizden uzaktayken kendinizi güvende hissedebilmenize yardımcı olan seyahat sigortası, genellikle yurtdışı seyahatleri için yaptırılır. Mapfre, yurtdışı ile birlikte yurtiçinde de geçerli olan seyahat sigortası paketleri sunmaktadır. Yurtdışı eğitim ve sağlık sigortası, vize yurtdışı seyahat sigortası ve keyif yurtdışı seyahat sigortasına ek olarak dilerseniz yurtiçi seyahat sağlık sigortası da yaptırabilirsiniz.  

 

İŞ YERİ SİGORTASI

 

İş yerleri gerek içlerindeki değerli ekipmanlar gerek çevre faktörleri gibi sebeplerden dolayı çoğu zaman tehlikeye en açık mekanlar arasında yer almaktadırlar. Mapfre'nin ticari paket sigortasından yararlanarak siz de tüm oluşabilecek tüm bu olumsuz koşulların telafisi için ilk adımı atabilirsiniz.  

 

DİĞER SİGORTA ÇEŞİTLERİ

 

Seyahat sigortası ve eşya sigortası gibi bireysel sigorta çeşitleriyle olduğu kadar iş yeri sigortası, mühendislik, tekne, nakliyat, tarım gibi kurumsal sigorta çeşitleriyle de beklentileri karşılamayı başaran Mapfre Sigorta, siz ve sevdikleriniz dışında şirketinizi de olası tüm kötü koşullara karşı garanti altına almaktadır. 

 

Mapfre Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Yaygın acente ağını yaygın anlaşmalı sağlık kurumları ile sürdüren sigorta şirketi, Türkiye'nin pek çok il ve ilçesinde sağlık hizmetlerinden yararlanabileceğiniz kuruluşlarla anlaşmalar yapmaktadır. Buradan ulaşabileceğiniz anlaşmalı sağlık kurumları sorgulama sayfası sayesinde dilediğiniz ili, ilçeyi ve uzmanlık alanını seçerek anlaşmalı kurumlara ulaşabilirsiniz. 

 

Mapfre Sigorta Anlaşmalı Servisler

Otomobilinizle ilgili yaşanabilecek herhangi bir kaza sonucu hasar ve benzeri durumlar için burayı tıklayıp, görüntüleyebileceğiniz anlaşmalı servislerden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı teknik servislerin haricisinde Mapfre'nin müşterilerine özel olarak sunduğu Genel Servislerden hizmet alarak hızlı ve güvenli bir servis süreci de yaşayabilirsiniz. Ayrıca Mapfre Sigorta'ya dair poliçe görüntüleme ya da hasar dosya sorgulama gibi işlemleri de internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Mapfre Sigorta'yı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- Oldukça köklü bir sigorta geçmişi, dünya geneline yayılmış bir şirket ve sürekli yükselen bir kâr grafiği... Tüm bunlar bir sigorta şirketinin ne kadar güvenilir ve istikrarlı olduğunu ortaya koyan detaylar olduğu için Mapfre güvenilirlik ve süreklilik konularında oldukça cazip bir seçeneğe dönüşmektedir. 

- Başta hayat sigortası ve iş yeri sigortası olmak üzere tüm sigorta türlerinde sunulan, her ihtiyaca yanıt verebilecek zengin sigorta paketleri. Böylece en spesifik sigorta beklentilerinize dahi kolayca ulaşabilirsiniz.

- Bireysel sigorta paketleri kadar oldukça kapsamlı kurumsal sigorta paketlerinin de bulunması. Mapfre kişiler kadar kurumları da önemsediği için gerek mühendislik gerek taşımacılık gerek tarım alanlarında ihtiyaç duyulan tüm sigorta alternatiflerini sunmaktadır.  

- Her geçen gün daha da büyüyen bir anlaşmalı sağlık kurumları ve servis ağının olması. Bu da herhangi acil bir durumda ihtiyacınız olan hastaneye ya da servise kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Ayrıca diğer sigorta şirketlerinden farklı olarak sadece Mapfre müşterilerine hizmet sunan "Genel Servis" ayrıcalığı da bulunmaktadır. 

- Sigorta hizmetleri ile birlikte asistans hizmetlerinin de sunulması. Genelde sigorta şirketlerinin farklı aracı asistans firmalarından aldıkları bu hizmetleri Mapfre, kendi asistans firması üzerinden karşılamaktadır. Bu durum da organizasyon yetersizliği, hatalı işlem ya da bilgi eksikliği gibi olumsuz detayları minimuma indirmektedir.  

 

Sigorta Cini Mapfre Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini üzerinden Mapfre trafik sigortasıaraç sigortası ve sağlık sigortası gibi bireysel seçeneklere ek olarak kurumsal sigorta paketlerine de tek tıkla ulaşabilir, kısa sürede teklif alarak kendinizin ve sevdiklerinizin hayatını kolayca daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. 

 

Mapfre Sigorta İletişim

Mapfre Müşteri Hizmetleri:

Telefon: 0 850 755 0 755

E-posta: info@mapfre.com.tr

 

Mapfre Genel Müdürlük:

Adres: Torun Center, Fulya Mahallesi, Büyükdere Cad. No: 74/D Şişli / İstanbul

Faks: 0 212 334 90 19

E-posta: info@mapfre.com.tr

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.