Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Gulf Sigorta

Gulf Sigorta Şirketi Hakkında

2013 yılından bu yana hizmet veren Turins Sigorta, 2016 yılı Haziran ayında çok uluslu Gulf Insurance Group'un yatırımıyla Türkiye pazarında Gulf Sigorta adıyla hizmetlerini sürdürmeye başladı. Gulf Insurance Group'un sektördeki küresel ve yerel deneyimlerini Türkiye pazarına aktaran Gulf Sigorta, güçlü finansal yapısı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Gulf Sigorta'nın sektördeki öncelikli vizyonu, sürdürülebilir ve kârlı büyüme için ortakları ve müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler kurmaktır. 

 

Müşteri odaklı kültürü, seçkin hizmet yelpazesi ve üstün teknolojilerle yönettiği etkin operasyonları aracılığıyla faaliyetlerini devam ettiren Gulf Sigorta, zengin ve çeşitlendirilmiş portföylerle hem kurumsal hem de bireysel segmentlere hizmet verir. Gulf Sigorta'nın Genel Merkezi İstanbul, Ümraniye'dedir. Şirket, 230'dan fazla insan kaynağını istihdam etmekte ve yılda yaklaşık 400 milyon TL gelir yaratmaktadır. Gulf Sigorta, pazarda güvenilir ve uzun vadeli bir işletme olarak öne çıkmasını sağlayan faktörlerle hizmetlerini sürdürür.

 

Gulf Sigorta Ürünleri

2016 yılından beri faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Gulf Sigorta, bireyler ve kurumlar için çok yönlü ve kapsayıcı portföyüyle hizmet vermektedir. Türkiye çapındaki anlaşmalı kurum ve servisleriyle müşterilerine kapsamlı bir hizmet sunan Gulf Sigorta; Oto Sigortaları, Konut Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları, Seyahat Sigortaları ve Kurumsal Sigortalar kategorilerinde geliştirdiği ürünlerle hemen her türlü teminat ihtiyacını karşılar. 

 

OTO SİGORTALARI

 

Gulf Arabam Güvende Kasko, poliçe sahiplerine genişletilmiş kasko hizmeti sunarak araç sahiplerinin yaşaması olası tüm talihsizliklere karşı önlem almalarına yardımcı olur. Bu kapsamda deprem, sel baskını, toplumsal hareketlerden doğan zararlar ve hatalı yakıt dolum hasarı gibi pek çok olası zarar tazmin edilir. Gulf Sigorta, Arabam Güvende Kasko Sigortası kapsamında kişisel asistanlık hizmetleri de verir. Bu sigortanın ek hizmetleri kapsamında aracın çekilmesi, acil onarım, aracın kurtarılması, çilingir hizmeti, lastik değişim hizmeti ve ferdi teminat hizmetleri sağlanır. Bunun yanı sıra Gulf Sigorta, Zorunlu Trafik Sigortası ve limitin yetersiz kalması halinde İhtiyari Mali Mesuliyet Poliçesi hizmetlerini de tüm araç sahiplerine sunar. 

 

KONUT SİGORTALARI

 

Gulf Sigorta konut sigortaları genel olarak yangın, hırsızlık, deprem, sel, eşya kaybı ve su baskını gibi pek çok yıkıcı olay durumunda evinizin yapısını ve eşyalarını sigortalar. Güvenli Yuvam Sigortası dahilinde Gulf Sigorta, konut sahiplerine çilingir, kombi, cam kırılması, elektrik tesisatı tamiri ve acil durum ambulans gönderimi gerçekleştirir. Ayrıca Gulf Sigorta'nın konut sigortası poliçeleri Eşya Sigortası kapsamında, sizin yanı sıra ailenizin veya birlikte yaşadığınız diğer üyelerin maddi zararlarını da kapsar. Türkiye'nin yüksek risk oluşturan deprem kuşağında yer alması bakımından önemli bir güvence yaratan Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) da Gulf Sigorta hizmetleri arasındadır. Ayrıca Gulf Sigorta ürünlerinden Uzatılmış Garanti ve Artı Ürünler Sigortası sayesinde eşyalarınızda oluşması muhtemel hasarlara karşı da önlem alabilirsiniz. 

 

FERDİ KAZA SİGORTASI

 

Gulf Sigorta'nın geliştirdiği Ferdi Kaza Sigortası, kaza, hastalık ve sakatlık gibi tıbbi maliyetlerinizi geri ödeyebilecek bir poliçedir. Beklenmedik Ferdi Kaza Sigortası, Özel Sağlık Sigortası kapsamında her türlü sakatlık ve hastalık durumunda dünyanın her yerindeki hastanelerden 7 gün 24 saat hizmet almayı sağlayan geniş kapsamlı bir üründür. Ayrıca Gulf Sigorta'nın özel olarak geliştirdiği Kanser Sigortası, çağımızın en önemli hastalıklarından biri olan kansere karşı olası tüm tedavi masraflarını karşılamayı kapsayan bir hizmettir. 

 

SEYAHAT SİGORTASI

 

Gulf Sigorta Seyahat Sigortası, seyahatiniz esnasında meydana gelebilecek belirli finansal risklerden ve kayıplardan sizi koruyan bir poliçedir. Bu kayıplar; gecikmiş bir bavul, son dakika yolculuk iptali veya denizaşırı tıbbi bir acil durum gibi önemli durumlar olabilir. Finansal korumanın yanı sıra, seyahat sigortasının diğer büyük yararı, dünyanın neresinde olursanız olun yardım hizmetlerine erişim sağlayabilmenizdir. Gulf Seyahat Sigortası kapsamında Tüm Dünya Seyahat Sigortası, Schengen Vize Seyahat Sağlık Sigortası ve Uluslararası Eğitim Sigortası hizmetleri sağlar. 

 

KURUMSAL SİGORTALAR

 

Gulf Sigorta, bireysel olduğu kadar kurumsal portföy çeşitliliğiyle de öne çıkar. Bu kapsamda kurumların en çok yararlandığı sigorta hizmeti türlerinden biri Finansal Sigorta'dır. Kurumların olası finansal kayıpları kapsamında kendi özgün ürünlerini sunan Gulf Sigorta, Mesleki Sorumluluk Sigortaları, Yönetici Sorumluluk Sigortası, Emniyeti Suistimal Sigortası ve Zorunlu Sertifika Mali Sorumluluk Sigortası hizmetleri verir. Kurumsal ürünler dahilinde Gulf Sigorta tarafından geliştirilen Sorumluluk Sigortaları da üreticilerin kusuru nedeniyle ortaya çıkması muhtemel kayıpları karşılar. 

 

Gulf Sigorta tarafından geliştirilen bir diğer kurumsal ürün de Nakliyat Sigortası'dır. Bu sigorta türleri genel olarak bir yerden bir yere kara, deniz veya hava yoluyla taşınan olası kaybı dolayısıyla oluşacak masrafların karşılanmasını içerir. Nakliyat Emtea Sigortası, Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası, Taşınan Yük Sigortası, Yük Hizmetleri Sorumluluk Sigorta ve  Özel Gezi Teknesi Sigortası genel olarak Nakliye Sigortası kapsamındadır. Ayrıca İşyeri Yangın Sigortası ve İnşaat Bütün Riskler Sigortası, Makine Kırılması Sigortası, Montaj Bütün Riskler Sigortası ve Elektronik Cihaz Sigortası gibi Mühendislik Sigortası da Gulf Sigorta'nın özel kurumsal hizmetleri arasındadır.

 

Gulf Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Gulf Sigorta'nın faaliyetleri Akdeniz, Karadeniz, Ege, Anadolu ve Kuzey Kıbrıs'a yayılmış 5 farklı şube operasyonundaki 500'ün üzerinde aracılığıyla devam etmektedir. Gulf Sigorta'nın ürün çeşitliliğine bağlı olarak hizmetlerinden yararlanabileceğiniz pek çok farklı anlaşmalı kurum vardır. Gulf Sigorta'nın anlaşmalı kurum listesine buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Gulf Sigorta Anlaşmalı Hizmetler

Gulf Sigorta'nın geliştirdiği anlaşmalı hizmetler sayesinde bireysel ve kurumsal poliçelerinizde çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Bu kapsamda en yaygın olarak kullanılan Gulf Sigorta anlaşmalı hizmetleri arasında Kasko Mini Onarım Hizmeti, Anlaşmalı Kaza Tespit Tutanağı ve Kasko Asistans Hizmetleri yer alır. 

 

Gulf Sigorta'yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

- Gulf Sigorta, dünyanın pek çok farklı kıtasında çeşitli ülkelere hizmet veren ve sektördeki tecrübesiyle öne çıkan Gulf Insurance Group güvencesiyle faaliyetlerini sürdürür.

- Gulf Sigorta, geliştirdiği bireysel ve kurumsal ürünlerde küresel pazardaki tecrübesini yerel müşterilerinin özellikleri doğrultusunda düzenler. 

- Gulf Sigorta geliştirdiği ürünlerle müşterilerini çözüm ortağı olacak şekilde kültürünün bir parçası olarak kabul eder.

- Türkiye çapında 230'dan fazla insan kaynağı olan Gulf Sigorta'nın organizasyon şemasının her kademesinde şirket vizyon ve misyonu doğrultusundaki sorumluluk bilinci hakimdir.

- Gulf Sigorta, Auto King 26 nokta Check Up Hizmeti kapsamında araçların kontrol işlemleri yapılır. 

 

Sigorta Cini Gulf Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini'nin Gulf Sigorta kalitesi ve güvencesiyle sunduğu Oto Sigortası, Seyahat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Deprem Sigortası, Kasko ve diğer kurumsal sigorta hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm Gulf Sigorta ürünleri hakkında Sigorta Cini üzerinden online teklif alabilirsiniz. Fiyat ve diğer koşullar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Sigorta Cini ana sayfasından başvuru yapmanız yeterlidir. 

 

Gulf Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cad.Akkom Ofis Park Cessas Plaza No:4 Kat 4-5 Ümraniye / İSTANBUL 

Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 0216 400 2 400

Genel Müdürlük Faks Numarası: +90 0216 575 9777

Müşteri Hizmetleri ve İletişim Merkezi Telefon: Numarası:  444 12 44

E-Posta: iletisim@gulfsigorta.com.tr

 

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.