Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Groupama Sigorta

 

Groupama Sigorta Hakkında

“Güven yaratan sigortacılar” olma tutkusuyla faaliyetlerini sürdüren Groupama Sigorta, inovatif ve farklı bakış açılarına sahip çözümleriyle, hem müşterilerinin hem de paydaşlarının gereksinimlerini tamamıyla ve risksiz karşılamayı ilke edinmiştir.

 

1959 yılında Ziraat Bankası girişimiyle Başak Sigorta adı altında faaliyete geçen şirket, 2006 yılında Fransız asıllı dünya devi sigorta şirketi olan Groupama tarafından satın alınmıştır. Bu tarihten sonra Başak Groupama Sigorta adı altında yoluna devam eden şirket, 2008 yılında Güven Sigorta’nın tecrübesini de kendi birikimine katarak gücünü artırmıştır. 2009 tarihi itibariyle de halen kullanmakta olduğu Groupama Sigorta unvanını almış bulunmaktadır.

 

Groupama Sigorta, hâlihazırda 11 ülkede sigortacılık faaliyetlerini devam ettirmektedir. 32.600 çalışanıyla, 13 milyon üye ve müşteriye hizmet vermektedir.

 

Groupama Sigorta Ürünleri

Groupama Sigorta, portfolyosunda aracınıza özel, evinize özel, sağlığınıza özel, hayatınıza özel, sorumluluk sigortaları, tarım sigortaları ve bireysel emeklilik üst başlıkları içerisinde durumunuza uygun olan, farklı pek çok sigorta çeşidi barındırmaktadır.

 

ARAÇ SİGORTALARI

 

Groupama Sigorta’dan kasko sigortası yaptırdığınızda, aracınız olası pek çok riske karşılık güvence altına alınacaktır. Araçta oluşması muhtemel hasar veya kayıpların neticesinde mal varlığınızda oluşabilecek kayıplar önlenebilmektedir.

 

Sadece Groupama Sigorta tarafından sağlanan Prim Koruma Teminatı ile, kasıtsız işsizlik, geçici iş göremezlik veya hastaneye yatma durumlarınızda poliçe priminin tamamı güvence altına alınarak, 6 taksitle ve poliçe priminin tamamına (maksimum 5.000 TL) kadarı geri ödeme yapılabilir.

 

Ayrıca Groupama 0 km araçlar için kasko sigortalarında Yeni Değer Teminatını 3 yıl boyunca sigortalılara sunarak sektörde bir ilk olmuştur.

 

Zorunlu Trafik Sigortası aracınızın üçüncü şahıslara vereceği maddi veya fiziki hasarlarda sorumluluklarınızı poliçede belirtilen teminat limitlerinize kadar güvence altına alır. Ticari amaçlı yolcu taşımalarda yolcularınızın uğrayacağı can zararları da teminat kapsamında olacaktır. En uygun fiyatları, farklı teminat poliçeleri ile Groupama Sigorta’dan alabilirsiniz.

 

EV SİGORTALARI

 

Groupama Sigorta’nın nın sunduğu Evinize Özel sigorta ürünleri ile yangından su baskınına, depremden hırsızlığa kadar birçok riske karşı yuvanızı, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

 

Poliçede sunulan teminatlara ek olarak, tesisat işlerinden tıbbi yardıma kadar geniş kapsamlı Konut Asistans Hizmetleri’nden ve mobilya mini tamiratından, leke çıkarmaya kadar kapsamlı Konut Mini Onarım Hizmetleri’nden faydalanabileceksiniz. Bunların yanı sıra, Groupama Sigortanın, müşterilerine özel ücretsiz olarak sunduğu, Kombi ve Klima Bakım Hizmeti ile Evde Küçük İşler Paketi de bulunmaktadır.

 

SAĞLIK SİGORTALARI

 

Groupama Sigorta’nın özel sağlık sigortası portfolyosunda bulunan çeşitli durum ve isteklere göre değişen farklı pek çok sigorta ürününden size en uygun olanı seçebileceksiniz. Seçtiğiniz ürünlere göre değişiklikler içeren ücretsiz ve kapsamlı check up, ömür boyu yenileme garantisi, hastane sonrası limitsiz ayakta tedavi gibi ayrıcalıklardan da yararlanabileceksiniz.

 

Groupama Sigortanın Sağlığınıza Özel sigorta ürünleri içerisinde, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmış, sadece yatarak tedaviyi içeren Turkuaz Plan, Ayakta ve Yatarak Tedavi Teminatı, Alternatif Sağlık Sigortası, İlk Yardım Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası gibi alternatifler de mevcuttur.

 

TARIM SİGORTALARI

 

Devlet Destekli Tarım Sigortaları (TARSİM) da sunan Groupama Sigorta, üreticinin geçim kaynaklarını korumak, verimliliğini artırmak, üretim aşamasında meydana gelebilecek zarar ve ziyanı telafi edebilmek amacıyla, bu kategoriye özel ürünleriyle çiftçinin yanında olmaktadır.

 

Devlet Destekli Tarım Sigortaları ürünlerinden bazıları, Bitkisel Ürün Sigortaları, Sera Sigortaları, Küçükbaş Hayvan Hayat Sigortaları, Kümes Hayvanları Hayat Sigortaları, Su Ürünleri Sigortaları, Arı Kovanı Sigortaları olarak sıralanabilir.

 

Tüm bu sigortalarda, Tarım Bakanlığının vermiş olduğu sigorta prim desteğinden ve diğer tarımsal desteklerden yararlanmak içinÇKS, TÜRKVET, SKS ve AKS gibi kayıt sistemlerine kayıtlı olmak zorundadır.

 

SORUMLULUK SİGORTALARI

 

Groupama Sigorta’nın çok özel bir kategorisi olan Sorumluluk Sigortaları kategorisi, Tıbbi Kötü Uygulamaya Karşılık Mali Zorunluluk Sigortaları, Avukat Mesleki Sorumluluk, Marka-Patent Vekilleri Mesleki Sorumluluk isimli ürünleri içermektedir. Kasıtsız herhangi bir zararın doğması ihtimaline karşılık sorumluluk sigorta şirketine devredilmektedir.

 

KURUMSAL SİGORTA ÜRÜNLERİ

 

Groupama Sigorta, ticari hayatta yaşanması muhtemel olumsuzluklara karşı, müşterilerini korumak ve zararlarını tazmin etmek ve ticari hayatlarına mümkün olan en az kayıpla devam etmelerini sağlamak amacıyla alternatif sigorta ürünleri sunmuştur.

 

Ticari Aracınıza Özel kategorisi altında Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, Zorunlu Koltuk Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Hukuksal Koruma Sigortası, Yeşil Kart Sigortası seçenekleri mevcuttur.

 

İşyerinize Özel Kategorisi altında, Ticari/Sınai İşletme Paket Sigortası, Esnaf Dostu Sigortası, Paket İşyeri ürünlerine ek olarak iş kollarına özel Eczane, Akaryakıt, Otel, Oto Plaza ve Kuyumcu Paketleri, Kobi Grubu Sigortası, Mühendislik Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları kapsamında güvence altına alabilirsiniz.

 

Groupama Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Groupama Sigorta’nın anlaşmalı olduğu sağlık kurumları listesine bu sayfa aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Bu sayfadan bulunduğunuz ili ve ilçeyi seçerek size en yakın anlaşmalı sağlık kuruluşunu tespit edebilirsiniz.  

 

Groupama Sigorta Anlaşmalı Servisler

Groupama Sigorta’nın anlaşmalı olduğu Tamir Servis Merkezleri listesine bu sayfa ve Mini Onarım Hasar Servislerine bu sayfa, anlaşmalı Cam Servis merkezlerine ise bu sayfa ile ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada, bulunduğunuz il, ilçe ve istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

 

Groupama Sigorta’yı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- Groupama Sigorta, acenteleri, 7/24 Doktorum servisi, sosyal medya hesapları, ücretsiz müşteri hizmetleri telefonları, web sitesi üzerinden online destek servisi, e-mail servisleri ile, müşterilerinin, kendilerine ihtiyaç duydukları her an ulaşabilmeleri için çalışmaktadır.

- Gruopama Sigorta, her müşterisinin ihtiyacını, karşılıklı güven prensibine dayanarak, eksiksiz ve tam olarak karşılamaya çalışır. Bu doğrultuda müşterisine her zaman en iyi koşullara sahip poliçeyi, en uygun fiyata sunmak için gayret eder.

- Groupama Sigorta, daima müşterisinin haklarını korumaya odaklıdır. Her problemi çok yönlü görüp farklı olasılıklar sunar.

- Groupama Sigorta, hizmeti daha hızlı ve kolay ulaştırabilmek için internet sitesinden Online Destek hattı sunar. Kullanımı kolay hasar bildirim girişi ve hasar dosya sorgulama ekranı ile işinizi hızlandırır. Evinizden çıkmadan işlemi yapmayı mümkün kılar.

- Groupama Sigorta, dünyanın 11 ülkesinde faaliyet gösteren bir şirket olarak, bilgi, birikim ve tecrübesini müşterisinin lehinde kullanır. Sigortacılık alanında 100 yıldan fazla tecrübesi olan şirket, farklı ülkelerde yaşanan dinamik ve deneyimleri, tecrübelerine ekleyerek, yoluna daha güçlü ve güvenli devam etmeyi prensip haline getirmiştir.

 

Sigorta Cini Groupama Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini’nin Groupama Sigorta güvencesiyle sunduğu Trafik Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Kasko, Dask, Deprem Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sigortası, Eşya Sigortası, Hayat sigortası gibi ürünlere size özel fiyat ve koşullarla sahip olmak isterseniz, tek yapmanız gereken Sigorta Cini ana sayfasından teklif formunu doldurmak olacaktır. Teklif alma işlemi tamamen ücretsizdir. Taleplerinize en kısa süre içinde dönülecektir.

 

Groupama Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:3-5 Link Plaza 34485 Maslak, Sarıyer/İSTANBUL

Telefon:+90 212 367 67 67

Faks: +90 212 367 68 68

E-Mail: sigorta@groupama.com.tremeklilik@groupama.com.tr

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.