Ergo

Ergo Sigorta Şirketi Hakkında

Ergo Grubu, Avrupa kıtasının en büyük ve en prestijli sigorta grupları arasında yer alıyor. 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Ergo, sigorta endüstrisinde uluslararası know-how sahibi oluşu, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ve geniş ürün gamıyla yurt içinde ve dışında dikkat çekiyor. 50.000’e yaklaşan profesyonel çalışan kadrosuyla, sigortacılık gibi kritik bir sektörde uzmanlık gücü ve global perspektifiyle hizmet sunan Ergo, müşterilerine karşı empatik, yakın bir ilişki yönetimi politikası uyguluyor ve tüketici istek, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli geliştirerek alanında en yenilikçi uygulamalara imza atmaya devam ediyor.

 

Dünyanın en büyük reasürör grupları arasında bulunan Munich RE bünyesinde konumlanan Ergo Sigorta, performansı, teknik kârlılığı ve müşteri hizmet kalitesiyle Ergo International’ın en öne çıkan şirketleri arasında başı çekiyor. İsviçre Sigorta’yı bünyesine katarak yeniden markalama sürecini yapılandıran Ergo International AG, Ergo İsviçre marka faaliyetlerini ERGO olarak sürdürüyor. Ergo Sigorta, Türkiye’de 2000 adete yaklaşan yaygın acente yapılanması ve 400’ü aşkın profesyonel sigorta uzmanından oluşan deneyimli ekibiyle, tüketicilerine yaşam boyu işbirliği yaklaşımı içinde bireysel ve kurumsal sigorta ürünleri konusunda hizmet sunuyor.

 

Ergo Sigorta Ürünleri

Sürekli güncellenen ve kişiye özel sigortacılık yaklaşımıyla Türkiye sigortacılık sektöründe güçlü bir konuma sahip olan Ergo Sigorta, Sağlık, Tarım, Oto Kaza, Yangın, Nakliyat, Mühendislik, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk Sigortaları konusunda geliştirdiği kapsamlı sigorta ürünleriyle tüketicilerin güvence ihtiyaçlarına tam yetkinlikle cevap veriyor. Bireysel ve kurumsal sigortacılık ürünlerinde tüketicilerden büyük beğeni alan Ergo Sigorta, Türkiye dahilinde 8 bölge müdürlüğü, geniş bireysel ve kurumsal poliçe alternatifleri ve 3 satış ofisiyle büyümeye devam ediyor.

 

ERGO SİGORTA BİREYSEL ÜRÜNLERİ

 

ARAÇ SİGORTALARI

Ergo Sigorta, araç sigortaları alanında zorunlu trafik sigortası, başka kasko sigortası ve yat sigortası ürünleriyle, sizi, aracınızı güvence altına alırken, terör, sel, deprem ve 3. kişilere karşı sorumluluk teminatlarını da sunuyor. Zorunlu trafik sigortası ürünüyle ise, kaza anında 3. şahıslara ve araçlara verebileceğiniz zararlara karşı güvence altında bulunuyorsunuz. Yat sigortası ürünüyle de tüm deniz kazalarında yatınız ve içindeki tüm ekipmanı teminat altına alabildiğiniz gibi, kaza sonrası kiralık araç, ikame yat, acil ambulans, yakıt ve su ikmali ve hatta geçici kaptan gönderimi gibi çok sayıda ek teminat ve özellikten yararlanabiliyorsunuz.

 

SAĞLIK SİGORTALARI

Ergo Sigorta, sağlık sigortaları alanında, hoş geldin sigortası, kapsamlı özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası poliçe alternatifleriyle, sağlık konusunda tüm kaygı ve soru işaretlerinizi ortadan kaldırıyor.

 

KONUT SİGORTALARI

Ergo Sigorta, konut sigortalarında zorunlu deprem sigortası, kolay eşya sigortası ve bizim konut sigortasıyla hırsızlıktan, su baskınına, yangından cam kırılmasına geniş bir risk yelpazesine karşı ev ve ev eşyalarınızı güvence altına alıyor.

 

FERDİ KAZA SİGORTALARI

Ergo Sigorta, Ferdi Kaza Sigortası ile vefat, yaralanma ve maluliyet gibi büyük ve yaşamsal risklere karşı sizin ve sevdiklerinizin finansal açıdan güvence altında olmanıza ve olası maddi kayıplarınızı minimize etmenize yardımcı oluyor.

 

SEYAHAT SİGORTASI

Ergo Sigorta seyahat sigortası poliçesiyle, seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz riskli ve can sıkıcı sürprizlere karşı tıbbi nakil, geri dönüşünüzün organizasyonu, tedavi masrafları konularında sizi güven altına aldığı gibi, arzu etmeniz halinde tıbbi danışma, ilaç organizasyonu, bagaj kaybı ve hasarı ile gecikmeli bagaj ek teminatlarından da en uygun fiyatlarla faydalanabiliyorsunuz.

 

ERGO SİGORTA KURUMSAL ÜRÜNLERİ

 

İŞ YERİ SİGORTALARI

Ergo Sigorta, iş yeri sigortaları alanında, Ergo Kobi İş Yeri Paket Sigortası, Tıp Paket Sigortası, Ergo Güneş Enerjisi Santralleri Sigortası, Akaryakıt Paket Sigortası, Eczane Paket Sigorta Poliçesi, Otel Paket Sigortası gibi gelişmiş ve özel sigorta ürünleriyle iş ortamınızda her yönüyle güvence altında olmanızı temin ediyor.

 

NAKLİYAT SİGORTALARI

Ergo Sigorta’da yurtiçi taşıyıcının mali mesuliyeti sigortası, taşıyıcının yurtdışı sorumluluğu sigortası, emtia nakliyat sigortaları, tekne/yat sigortası ve tekne/yat inşaat sigortası, nakliyat sigortaları ürün grubunda yer alan sigorta türlerinden bazılarıdır.

 

TARIM SİGORTALARI

Bitkisel ürün sigortası, sera sigortası, büyükbaş ve küçükbaş hayvan hayat sigortası, arıcılık (arılı kovan) sigortası, su ürünleri hayat sigortası, kümes hayvanları hayat sigortası ürünleri, hayvanlarınızı ve yetiştirdiğiniz ürünleri güvence altına alıyor.

 

DİĞER SİGORTALAR

Ergo Sigorta bünyesinde mevcut ürün yelpazesinde ayrıca hukuksal koruma sigortası, ihtiyari mali sorumluluk sigortası, ferdi koltuk sigortası, yeşil kart sigortası, para sigortaları, kara yolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası, motorlu araçlarla ilgili mesleki faaliyetlerde bulunanlar için zorunlu mali sorumluluk sigortası ve sorumluluk sigorta ürünleri de yer alıyor. Sorumluluk sigortaları alanında işveren sorumluluk sigortası, mesleki sorumluluk sigortası, ürün sorumluluk sigortası, avukat mesleki sorumluluk sigortası, tehlikeli maddeler ve tehlikeli atıklar zorunlu sorumluluk sigortası gibi karşılaşabileceğiniz risk türüne göre çeşitlendirilmiş çok sayıda özel poliçe alternatifi sizi bekliyor.

 

Ergo Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Ergo Sigorta, sahip olduğu geniş hizmet ağıyla 1100 adet araç servisi ve Türkiye çapında sayısız tanı ve tedavi merkezi ile çok sayıda hastaneyle anlaşmalıdır. Şu adresi ziyaret ederek bulunduğunuz lokasyona en yakın acenteye, sağlık kuruluşuna ve anlaşmalı servise kolayca ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı sağlık kuruluşları arasında evde bakım merkezleri, diş sağlığı merkezleri, hastaneler, eczaneler, klinik ve laboratuvarlar, görüntüleme ve fizik tedavi merkezleri de yer alıyor.

 

Ergo Sigorta Anlaşmalı Servisler

Ergo Sigorta Anlaşmalı Servisleri şu adresi ziyaret ederek hemen inceleyebilir; herhangi bir hasar anında bulunduğunuz yere en yakın yetkili servis, özel servis, cam servisleri gibi birimleri seçebilirsiniz. Ergo Sigorta’da Anlaşmalı Servisler arasında Başka Servis seçeneğini tercih ederseniz, vale hizmeti ve süresiz ikame araç hizmeti gibi özel hizmetleri de bedelsiz olarak alabilirsiniz.

 

Ergo Sigorta’yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

- Ergo Sigorta köklü bir sigortacılık geçmişi ve sektöründe global know-how sunuyor.

- Profesyonel ve sektörel birikim sahibi yönetim kurulu ve icra kurulu üyeleriyle Ergo Sigorta, risklerinizi devretmede tüketicilere büyük bir avantaj ve güven ortamıyla hizmet veriyor.

- Ergo Sigorta, bilançolar, gelir tabloları, nakit akış tabloları ve öz sermaye değişim tabloları dahil olmak üzere, sahip olduğu çok güçlü finansal altyapıyla hızlı ödeme güvencesi ve kurumsal şeffaflık özelliğiyle fark yaratıyor.

- Ergo Sigorta, stratejik insan kaynakları politikasıyla ve özelleşmiş bilgiye, gelişmiş müşteri hizmetleri anlayışına sahip profesyonel kadrolarıyla sigortacılık hizmetlerinde kalite çıtasını sürekli yükseltiyor.

- Sigortacılık endüstrisinin en kritik boyutu olan reasürör altyapısında, Munich RE güvencesiyle tüketicilerin hasar ödeme süreçlerinde kaygı ve endişeden uzak olmalarını sağlıyor.

 

Sigorta Cini Ergo Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini’nin Ergo Sigorta garantisiyle tüketicilere sunduğu sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, konut sigortası, nakliyat sigortası, iş yeri sigortası gibi ürünlere avantajlı fiyatlarla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sigorta Cini ana sayfasından teklif formunu şimdi doldurabilir; sigorta konusunda tümüyle güvende olma hissini deneyimleyebilirsiniz.

 

Ergo Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 Akkom Ofis Park 2.Blok Kat:10-13 Ümraniye-İstanbul

Telefon: (0216) 666 71 00

Faks: (0216) 666 77 77

E-posta: ergoturkiye@ergoturkiye.com, www.ergosigorta.com.tr

Ergo Müşteri Hizmetleri: 0850 211 11 11 

KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X