Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Dubai Starr Sigorta

Dubai Starr Sigorta Hakkında

2008 yılında kurulan Dubai Starr Sigorta A.Ş; kara, deniz ve hava araçları sorumluluğu, genel sorumluluk, hukuksal sorumluluk, kaza, seyahat sağlık ve finansal kayıplar gibi branşlarda faaliyet göstermektedir. Oman Insurance Company (PSC) ve Starr Insurance &  Reinsurance Limited şirketlerinin ortaklığı ile güçlenen Dubai Starr Sigorta, uluslararası sermaye desteği ve profesyonel çalışan kadrosu ile müşterilerine özel ayrıcalıklar sunmaktadır.

 

Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan Dubai Starr Sigorta; Ankara, İzmir ve Bursa Bölge temsilcileri ile teşkilat yapısını geliştirmektedir. Hizmetlerini Türk sigorta sektörüne uygun hale getiren ve yaygın satış ağı ile her geçen gün daha da büyüyen Dubai Starr Sigorta, hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini yükseltmeyi amaçlayan ve farklı sigorta paketleri ile zengin hizmet seçenekleri sunan Dubai Starr Sigorta, uygun poliçe fiyatları ve modern hizmet altyapısı ile müşteri portföyünü genişletmektedir.

 

Dubai Starr Sigorta Ürünleri

Kasko sigortası, yangın sigortaları, mühendislik sigortaları, nakliyat sigortaları ve seyahat sağlık sigortası, Dubai Starr tarafından sunulan sigorta ürünleri arasında yer almaktadır.

 

YANGIN SİGORTALARI

 

Dubai Starr Sigorta tarafından sunulan yangın sigortaları sayesinde ev, iş yeri ve ofisinizi olası risklere karşı güvende tutabilirsiniz. Kendinizi, sevdiklerinizi ve ailenizi sigorta paketi içinde yer alan geniş teminatlar ile güvence altına alabilirsiniz.

Dubai Starr Sigorta’nın iş yeri poliçeleri; kobi, atölye, iş yeri, fabrika ve üretim tesisi gibi yoğun risklerin bulunduğu yerlerde oluşabilecek zararları ve kayıpları geniş teminat seçenekleri ile karşılama olanağı sunar. Akaryakıt, otel, eczane, hastane, mobilya ve elektronik eşya satış yeri paket hizmetlerinden dilediğinizi seçebilir, size özel hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.  

Sel, su baskını,  deniz taşıtları çarpması, heyelan, yangın, hırsızlık, cam kırılması, hukuksal koruma, acil tıbbi yardım hizmetleri, terör olayları, enkaz kaldırma ve kira kaybı gibi güvenceleri poliçenize dâhil ederek evinizde güvenle oturabilirsiniz. Konut poliçenizin yanında zorunlu deprem sigortanızı da yaptırarak deprem teminatınızı genişletebilirsiniz.

 

MÜHENDİSLİK SİGORTALARI

 

Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlara esnek çözümler üreten Dubai Starr Sigorta; bilgi, tecrübe ve liyakat esası ile çalışan mühendislik riskleri yönetim ekibi ile müşterilerine özel ayrıcalıklar sağlar. İnşaat firmalarının yurt içinde ve yurt dışında üstlenecekleri projelerin makine ve montaj risklerine karşı kapsamlı poliçe seçenekleri sunar.

Montaj tüm riskler sigortası, oldukça zahmetli ve yorucu montaj çalışmalarının başlangıç anından bitimine kadar geçen süreçte ortaya çıkabilecek olumsuzlukları ve riskleri minimize edebilmenize yardımcı olur. Beklenmedik rizikoların yanı sıra deprem, sel, su baskını, fırtına, hortum ve yangın gibi doğal afetlerin neden olabileceği kayıplara karşı da tam güvence sağlar.

Makine ve elektronik cihaz sigortaları sayesinde işletme faaliyetleri için kullandığınız makineleri ve cihazları güvence altına alabilirsiniz.  Yağlama kusuru, sıkışma, hararet, kısa devre, yüksek voltaj, tıkanıklık ve su çekiçlemesi benzeri sık karşılaşılan riskleri teminat kapsamına alarak cihazlarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Mekanik arızaların dışında işletme çalışanlarının ya da üçüncü şahısların kusuru ve hatasından kaynaklanan sorunları da rahatlıkla tolere edebilirsiniz.

 

NAKLİYAT SİGORTALARI

 

Dubai Starr Sigorta tarafından sunulan nakliyat sigortaları sayesinde emtialarınız, kıymetli eşyalarınız, yatlarınız ve teknelerinizi farklı poliçeler ile güvende tutabilirsiniz.  Şirketinizin mal ve eşyalarını kara, hava, demir yolu ya da deniz yolu ile bir yerden başka bir yere taşırken oluşabilecek riskleri sabit teminatlar ile garanti altına alabilirsiniz.  

Hisse senedi, para, çek, altın, gümüş, mücevher ve diğer değerli eşyalarınızın nakliyesi esnasında meydana gelebilecek riskleri, “kıymet nakliyatı sigortası” ile güvende tutabilirsiniz. Gezinti teknesi, yat, ticari tekne, balıkçı teknesi gibi deniz ulaşımı ve nakliyesi için kullanılan araçlarınızı da Dubai Starr Sigorta tarafından geliştirilen yat ve tekne poliçeleri hizmet gurubuna dâhil edebilirsiniz.

 

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

 

Seyahatiniz süresince karşılaşabileceğiniz sorunları, Dubai Starr Sigorta tarafından sunulan seyahat sağlık sigortası ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Acil tıbbi yardım, ambulans ile nakil, tıbbı nakil masrafları, tedavi masrafları, taburcu olduktan sonraki yolculuk giderleri ve cenaze defni masrafları gibi yurt dışı sağlık harcamalarının tamamını ya da bir bölümünü vize seyahat sağlık sigortası ile karşılayabilirsiniz.    

Poliçenizin geçerlilik süresini kısa veya uzun vadeli olarak ayarlayabilir, yurt dışı seyahatlerinizi sağlık güvencesi altında olmanın verdiği rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Tüm vize işlemlerinde geçerli olan Vize Seyahat Sigortası’na ek olarak ferdi kaza sigortası da yaptırabilir, olası kazaların neden olabileceği olumsuzluklara karşı önceden tedbir alabilirsiniz.

 

KASKO SİGORTASI

 

Dubai Starr Sigorta ayrıcalıkları ile sunulan kasko sigortası ile aracınızı tüm risklere karşı tam güvence altına alabilirsiniz. Deprem, sel, yanardağ püskürmesi, hırsızlık, terör, yangın ve hasarsızlık indiriminin korunması teminatı gibi başlıca kasko sigortası teminatlarına, isteğe bağlı olarak ek güvenceler de ekletebilirsiniz.

Kasko sigortası hizmetlerini oldukça geniş bir yelpaze ile araç sahiplerine sunan Dubai Starr Sigorta, yıldızlı teminatlar ile ihtiyacınıza en uygun kasko sigortasını kolayca seçebilmenize olanak tanır. Premium hizmet ayrıcalıklarını bünyesinde barındıran 7 yıldızlı kasko seçeneği sayesinde siz de uygun fiyatlarla ve ek hizmet seçenekleri ile kasko poliçenizi yenileyebilirsiniz. 

 

Hasar Dosya Sorgulama Hizmeti

Dosya numarası ve TC kimlik / vergi kimlik numarası ile dosya sorgulama yapabilir, dosya bilgilerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Hasar dosya sorgulama işlemleri için buraya tıklayınız.

 

Dubai Starr Sigorta Anlaşmalı Servisler

Dubai Starr Sigorta’nın anlaşmalı olduğu servisleri görüntüleyebilmek ve iletişim bilgisi almak için “Anlaşmalı Servisler”sayfasından ikame ettiğiniz ili ve ilçeyi seçmeniz yeterlidir.

 

Dubai Starr Sigorta’yı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- Risk analizi ve sürdürülebilir fiyat politikası sayesinde yatırımlarını sağlam temeller üzerinde yükselten Dubai Starr Sigorta, sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

- Hayat dışı diğer branşlarda yetkili olan Dubai Starr Sigorta, oldukça geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerine esnek çözümler sunar.

- Anlaşmalı servisler ile cam, motor, oto-teyp ve diğer tamir hizmetlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sistem üzerinde yer alan haritalı servis ağı sayesinde şehrinizdeki size en yakın oto servislerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

- Dubai Starr Sigorta tarafından sunulan sigorta bilgilendirme ve hasar dosya sorgulama hizmetleri sayesinde online platformlar üzerinden önemli bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. 0850 2243370 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir, istediğiniz sigorta paketlerine hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

- Uygun poliçe fiyatları sayesinde bütçenizi yormadan en iyi teklifi alabilir, yıldızlı poliçe seçenekleri içinden özgürce seçim yapabilirsiniz. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayan sigorta ürünlerini tek bir paket içinde bulabilirsiniz.

 

Sigorta Cini Dubai Starr Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini’nin Dubai Starr Sigorta güvencesi ile sunduğu kaza sigortası, yangın sigortası, mühendislik sigortaları, DASK ve nakliyat sigortaları gibi ürünlerine en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Sigorta Cini sayfasında yer alan “hızlı teklif al” butonunu tıklayabilir, sigorta hizmetlerinden hızlıca ve kolayca yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Dubai Starr Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Altunizade Mahallesi. Kısıklı Caddesi. Sarkuysan Ak İş Merkezi. 4/B Kat:2 D:7 Üsküdar/İSTANBUL.

Telefon: (0216) 5591900

Faks: (0216) 5591990

E-Posta: iletişim@dubaistarr.com.tr

Web: https://www.dubaistarr.com.tr

 

 

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.