Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Şirketi Hakkında

 

Sigortacılık sektörüne iddialı bir şekilde giriş yapan ve 35 yılı aşkın süredir birçok yeniliğe imza atan Doğa Sigorta; oto kaza sigortaları, sağlık sigortaları, konut sigortaları, işyeri sigortaları ve yangın sigortaları gibi farklı branşlarda hizmet sağlamaktadır. Türkiye geneline yayılmış olan yüzlerce acentesi, 6 bölge temsilciliği, uzman personel kadrosu ve etik değerlere bağlılığı ile bilinen Doğa Sigorta, müşterilerine hızlı, pratik ve cazip teklifler sunmaktadır.

Hizmet, oto kaza, eğitim, girişim, bilişim, gayrimenkul ve sağlık gibi alanların çalışma sistemlerini ve sektörel detaylarını yakından takip eden Doğa Sigorta, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışını sürdürülebilir hale getirmiştir.

 

Doğa Sigorta Ürünleri

 

OTO KAZA SİGORTALARI

 

Kara yollarında seyreden motorlu araçlar tarafından her yıl düzenli olarak yaptırılması gereken zorunlu trafik sigortası, poliçede belirtilen hususlar dahilinde ve olası bir kaza durumunda kazaya karışan üçüncü şahısların zararlarını karşılar. Aynı şekilde, kazaya karışan öteki aracın trafik sigortası da diğer şahsın maddi ve manevi zararlarını ödemekle sorumlu tutulur. Kazanın niteliği, kural ihlali, sürücülerin haklılık durumu ya da kazanın gerçekleşme şekli gibi hususlar, karşılıklı sigorta ödeme kapsamını belirler.

Doğa Sigorta tarafından uygun fiyatlarla sunulan zorunlu trafik sigortası hizmetinin yanı sıra, kasko sigortası da yaptırarak aracınızı tüm risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

 

OTO DIŞI KAZA SİGORTALARI

 

Doğa Sigorta ürünleri içerisinde bulunan oto dışı kaza sigortaları; evinizi, ailenizi ve kendinizi güvence altına almanızı sağlar. Doğal destek ferdi kaza sigortası sayesinde kritik hastalıklar, sürekli hastalıklar, vefat ve acil diş tedavi teminatlarına sahip olabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası, seyahat sigortası ve sorumluluk sigortaları ile kendinize ve sevdiklerinize güvenli bir hayat sunabilirsiniz. Ayrıca, eğitim ferdi kaza sigorta desteği ile çocuklarınızın kesintisiz ve kaliteli bir eğitim almasını da sağlayabilirsiniz.

 

YANGIN SİGORTALARI

 

DOĞA Yangın Sigortaları; ev, iş yeri, atölye, akaryakıt istasyonu, otel, pansiyon ve ofis gibi meskenlerin kısa, orta ya da uzun vadeli olarak teminat altına alınabilmesini mümkün kılar. Doğa Sigorta tarafından sunulan “Konut Paket Sigorta Poliçesi”, evinizi ve içindeki eşyaları koruyabilmenize destek olur. “Kobi Paket Sigorta Poliçesi”; ofis, atölye, fabrika ya da iş yerlerini farklı poliçe seçenekleri ile daha güvenli hale getirir. Zorunlu Deprem Sigortası (Dask) ise depremin yıkıcı etkilerine karşı sahip olduğunuz konutların teminatını sağlar.

 

MÜHENDİSLİK SİGORTALARI

 

“Makine Kırılması Sigortası”, “Elektronik Cihaz Sigortası”, “İnşaat Sigortası” ve “Montaj Sigortası” gibi hizmetler, mühendislik sigorta ürünleri arasında yer alır. DOĞA Mühendislik Sigortaları, üretim sürecinin aksamasına, bozulmasına veya yavaşlamasına neden olabilecek tüm riskleri teminat kapsamı içine alır. KOBİ, fabrika ya da atölye içindeki bazı taşınmazları, spesifik özelliklere sahip olan eşyaları ve diğer önemli araçları da teminat kapsamına dahil edebilmek mümkündür.

 

NAKLİYAT SİGORTALARI

 

Nakliye sigortası, bir lokasyondan diğerine doğru ilerleyen nakliye aracının içindeki eşyaları kapsayan bir güvenlik teminatıdır. Müşteriler, nakliye esnasında mallarının hasar görmesi, kaybolması veya gecikmesi riskleri ile her zaman için karşı karşıya kalabilmektedir. Eşya sigortası ile birlikte yaptırılabilen ya da geniş teminat detayları ile zenginleştirilebilen nakliyat sigortaları; hırsızlık, yangın, eşyaların kırılması ve benzeri diğer tehlikelere karşı birtakım teminatlar sunar. Doğa Sigorta hizmetleri içerisinde yer alan nakliyat sigortaları; “Emtia Nakliyat Sigortaları”, “Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları” ve “CMR Sigortaları” şeklinde sıralanabilir.

 

SAĞLIK SİGORTALARI

 

“Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ve “Yabancı Uyruklulara Özel Turuncu Sağlık Sigortası”, firma tarafından sunulan başlıca sağlık sigortası ürünleri arasında bulunmaktadır. Genel sağlık sigortasına ek ya da tamamlayıcı olarak sunulan özel sağlık sigortası; kişileri kaza, hastalık ve yaralanma gibi risklere karşı güvence altına alır. Sağlık sigortası, sigortalının tıbbi ve cerrahi masraflarını karşılayan bir tür teminat çeşidi olarak da düşünülebilir. Özel sağlık sigortası; muayene, tetkik, tedavi, tahlil, rehabilitasyon, ameliyat ve ilaç temini gibi klinik hizmetlerin tamamını veya bir bölümünü karşılayabilir.

 

Doğa Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Doğa Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu sağlık kurumları ile ilgili genel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız il ve ilçe, sağlık sigortanızın poliçe türü ve almak istediğiniz sağlık hizmeti bilgilerini seçerek size en yakın anlaşmalı sağlık kuruluşlarını görüntüleyebilirsiniz.

 

Doğa Sigorta Anlaşmalı Servisler

Doğa Sigorta’nın anlaşmalı oto servislerine buradan ulaşabilirsiniz. Yetkili anlaşmalı servis, özel anlaşmalı servis, anlaşmalı cam servisi, mini onarım servisi ya da ses cihazı servisi opsiyonlarından herhangi birini, aracınızın markasını, bulunduğunuz il ve ilçeyi belirleyerek, size en yakın anlaşmalı servisleri görüntüleyebilirsiniz.

 

Doğa Sigortayı Tercih Etmeniz için 5 Neden

- İşlevsel bilgi ağı ve 1000’in üzerinde acentesi ile hizmet sunan Doğa Sigorta, hem bireysel hem de kurumsal taleplere pratik ve net çözümler sunar.

- İnovatif ürünlere ve çağın gereklerine hızla adapte olan Doğa Sigorta, hizmet öncesi ve hizmet sonrası süreçte sizlere en uygun seçenekler ile gelir.

 - Genişletilebilir poliçe destekleri ve esnek teminat opsiyonları sunan firma, poliçenizi dilediğiniz gibi yönetebilmenize yardımcı olur.

- Ülke geneline yayılan araç servis ağı ve anlaşmalı sağlık kurumları sayesinde bulunduğunuz yere en yakın hizmet noktasına kolaylıkla erişebilmek mümkündür.

- Hasar dosya sorgulama ekranı, acil yol yardım desteği, hızlı iletişim kanalları, cazip poliçe fiyatları, yaygın hizmet ağı ve yenilikçi hizmet anlayışı ile bilinen Doğa Sigorta, müşterilerine premium ayrıcalıklar sağlar.

 

Doğa Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Spine Tower No:243 Büyükdere Cad., 34398 Maslak/İstanbul

Telefon: (0212) 212 36 42

Faks: (0212) 212 36 44

Müşteri Hizmetleri: 0 (850) 811 51 00

E-Posta: info@dogasigorta.com

Web: www.dogasigorta.com

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.