Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Demir Sağlık

Demir Sağlık Hakkında

Demir Hayat Sigorta, 1993 yılında başlattığı kuruluş çalışmalarını iki yıllık süreç sonunda tamamlayarak 1995 yılında faaliyete geçti. 1996 yılında Alman RWTÜV Kuruluşu'ndan ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi alan Demir Hayat Sigorta, bu belgeyle kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi tescilledi. 1999 yılında ise anlaşmalı sağlık kuruluşlarına doğrudan internet üzerinden provizyon verilmesi sistemini kullanmaya başladı. 

 

Sektörde faaliyete başladığı andan itibaren proaktif ve vizyoner uygulamalarıyla öne çıkan Demir Hayat Sigorta, 2005 yılında bir ilke imza atarak Tüp Bebek Sigortası'nın poliçe onayını da aldı. Cerrahi Hastalıklar Sigortası, Diş Sağlığı Sigortası gibi poliçelerle sigortacılık camiasında ilklere adını yazdıran Demir Hayat, hızla gelişen teknolojiye de uyum sağladı. Firma, 2002 yılında anlaşmalı sağlık kuruluşlarına SYS ve POS ile provizyon verilmesi yönteminden, doğrudan internet üzerinden provizyon verilmesi sistemine geçti. 2006 yılına geldiğinde başarıları ve yenilikçi hizmetleriyle sektördeki yerini sağlamlaştıran Demir Hayat Sigorta'nın sigortalı sayısı, 100 bini aştı. 

 

Sektördeki yazılımsal gelişmelere öncülük eden Demir Hayat Sigorta, 2014 yılında başlattığı Otomatik Provizyon Yazılım Geliştirme Projesi (OPYGP) ile sigortacılık sektörünün teknolojiyi daha etkin ve verimli kullanmasına aracılık etti. 2016 yılında %100 hisse devriyle Demir Hayat Sigorta, EMF Capital Partners yönetimine geçti. Firma bugün 1600'den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşu ile faaliyetini sürdürüyor. 

  

Demir Hayat Sigorta Ürünleri

Kurulduğu tarihten itibaren yenilikçi ve proaktif uygulamalarıyla sektör dinamiklerine yön veren Demir Hayat Sigorta, bireysel ve kurumsal anlamda sigortacılık ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden pek çok ürün ve hizmet sunuyor. 

 

SÜRELİ VEFAT SİGORTASI

 

Süreli vefat sigortası, yaşam boyunca karşılaşılması muhtemel risklere karşı önlem olması amacıyla ihtiyaç duyulan maddi ve manevi zararlar için geliştirildi. Süreli Hayat Sigortası, 18-69 yaş aralığındaki tüm bireyleri kapsıyor. 

 

EĞİTİM SİGORTASI

 

Demir Hayat Sigorta tarafından geliştirilen Eğitim Sigortası, çocuklarınızın eğitiminin maddi risk dolayısıyla yarım kalmasının önüne geçmeyi amaçlıyor. Eğitimi maddi açıdan finanse eden kişinin yaşamını kaybetmesi durumunda oluşacak riski ortadan kaldıran sigorta sayesinde çocuklarınızın eğitim hayatını güvence altına alabilirsiniz. 

 

PRESTİJ HAYAT SİGORTASI

 

Prestij Hayat Sigortası, sizin veya aile bireylerinden birinin herhangi bir kaza ya da benzeri maluliyet durumlarından olumsuz şekilde etkilenme riskini ortadan kaldırmak için geliştirildi. Genel olarak bir yıl süreyle gerçekleştirilen bu sigorta hizmetinin yenilenerek devam ettirilmesi mümkün.

 

FERDİ KAZA SİGORTASI

 

Demir Hayat Ferdi Kaza Sigortası, herhangi bir kaza nedeniyle oluşabilecek hastalık, engellilik ve benzeri maluliyet durumlarında yaşanması muhtemel maddi ve manevi kayıpları ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Diş paketi, göz paketi ve mini check-up benzeri ekstra hizmetlerle de çeşitlendirilebilen bu sigorta, 18-64 yaş arasındaki bireyleri kapsıyor. 

 

ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARI

 

En çok tercih edilen sigorta türlerinden biri olan Özel Sağlık Sigortası, başınıza gelebilecek hastalıklar, kazalar ve benzeri kötü sürprizler karşısında oluşabilecek masraflara destek olmak üzere geliştirildi. Özel sağlık sigortalarının kapsamı; yatarak tedavi, ayakta tedavi, hamilelik tedavileri, zengin asistans hizmetleri ve doğum ek tedavileriyle birlikte genişletilebiliyor. Öte yandan Demir Hayat Sigorta, Memorial Sağlık Grubu hastanelerinden destek almanızı sağlayan Ekinoks Özel Sağlık Sigortası hizmetini de sunuyor.

 

SMART TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

 

Smart Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetiyle bireyler, SGK kapsamında olmayan ilave ücretler için ekstra ödeme gerçekleştirmeden tedavilerini gerçekleştirebiliyor. Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ise SGK kapsamında olan sigortalının, bakmakla yükümlü olduğu kişiler dolayısıyla oluşabilecek muhtemel kesinti ve ek giderleri karşılıyor.

 

2 CAN HAMİLELİK SİGORTASI

 

2 Can Hamilelik Sigortası anne ve bebeğin, doğum öncesindeki ve sonrasındaki tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Sigortanın en büyük avantajları, hamileliğin son ayında bile satın alınabilmesi ve bekleme süresi olmadan tercih edilen sağlık kurumlarında doğum teminatından yararlanma fırsatı sunması. 

 

YABANCI UYRUKLULAR SAĞLIK SİGORTASI 

 

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası, Türkiye'de yaşayan yabancı uyruklu bireylerin ülke sınırları içerisinde gerçekleşmesi muhtemel sağlık harcamaları için çözüm sunuyor.

 

KURUMSAL SAĞLIK SİGORTASI

 

Kurumsal Sağlık Sigortası ise işletme içerisindeki işveren, çalışan ve yakınlarının sağlık sorunlarına karşı oluşması muhtemel risklere karşı geliştirilmiş bir sigorta hizmeti. Kurumsal Sağlık Sigortası poliçesi kapsamında Demir Hayat, işverenlere ve çalışanlara çeşitli avantajlar sunuyor.

 

SEYAHAT SİGORTASI

 

Demir Hayat, ticari veya gezi amaçlı seyahatlerin tümünde gerçekleşmesi muhtemel hastalık, kaza ve benzeri risklere karşı korunmanızı sağlayan Seyahat Sigortası hizmeti veriyor. Wellcome Seyahat Sigortası ise Türkiye'ye kısa süreli ziyarette bulunan turistlerin hastalık ve kaza durumlarında oluşması muhtemel riskler için üretildi.

 

DİĞER SİGORTA ÜRÜNLERİ

 

Demir Hayat Sigorta ayrıca, Tehlikeli Hastalıklar Sigortası, Acil Hastalıklar Sigortası ve Cerrahi Hastalıklar Sigortası gibi farklı beklentilere ve ihtiyaçlara yönelik sigorta hizmetleri de veriyor.

 

Demir Hayat Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Demir Hayat Sigorta, 1600'ü aşkın anlaşmalı kurumuyla tüm Türkiye çapında kapsamlı hizmet sunuyor. Demir Hayat Sigorta'nın anlaşmalı kurumlar listesine buradan ulaşabilirsiniz. Sigorta poliçesini Demir Hayat Sigorta güvencesiyle yaptırmayı tercih edenler, poliçelerinin kapsamına göre anlaşmalı kurumların hizmetlerinden yararlanabiliyor.

  

Demir Hayat Sigorta Anlaşmalı Servisler

Demir Hayat Sigorta, sigortalılarına hayatı kolaylaştıran hizmetler vermeye devam ediyor. Demir Hayat Sigorta'dan poliçe sahibi olanlar, Online Sağlık Danışmanlığı hizmeti sayesinde haftanın her günü ve günün her saati anlaşmalı kurumlardaki doktorlarla online olarak görüşebiliyor.

  

Demir Hayat Sigorta'yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

- Demir Hayat Sigorta, kurulduğu günden bu yana sektöre yön veren yenilikler, geliştirdiği çözümler ve kapsamlı sigorta ürünleri ile sizin ve sevdiklerinizin hayatını güvence altına alıyor.

- Türkiye çapında yaklaşık 1600'den fazla anlaşmalı kurumla sizin ve sevdiklerinizin hayat standardını yükseltiyor.

- Türkiye çapında Tüp Bebek Sigortası ve Cerrahi Hastalıklar Sigortası gibi ilklere imza atan Demir Hayat Sigorta, özel sağlık sigortası alanında geliştirdiği geniş kapsamlı ürünlerle yaşamın getirdiği kötü sürprizlere karşı koruma sağlıyor. 

- Demir Hayat Sigorta, sigortalılarının hızlı tedavi ve sağlık hizmeti alma yönündeki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sürekli yeni ürünler geliştiriyor. Müşteri memnuniyetine önem veren Demir Hayat Sigorta, hızlı provizyon için barkod sistemi gibi yenilikçi hizmetlerle sigortalılarının hayatını kolaylaştırıyor. 

- Online Doktor Görüşmesi hizmetiyle 7 gün 24 saat sağlık hizmetlerinden yararlanmanızı mümkün kılıyor. 

 

Sigorta Cini Demir Hayat Ürünleri

Sigorta Cini, Demir Hayat Sigorta kalitesi ve güvencesi altında eğitim sigortası, özel sağlık sigortası, kurumsal sigorta, seyahat sigortası ve ferdi kaza sigortası gibi hizmetleri en uygun fiyat imkânlarıyla erişmenize aracılık ediyor. Her türlü bireysel ve kurumsal Demir Hayat Sigorta ürünü için Sigorta Cini'nden online teklif alabilir, poliçe detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için hızlı teklif al butonu üzerinden gerekli bilgileri doldurmanız yeterli. 

  

Demir Hayat Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Büyükdere Caddesi Özsezen İş Merkezi No. 124/B K: 8 34394 Esentepe / İstanbul

Santral Telefon: (0212) 288 68 51 (pbx)

Medikal İşlem Merkezi Telefon: 0850 251 04 04

Müşteri Hizmetleri ve İletişim Merkezi Telefon: 0850 252 04 04

Faks: (0212) 274 65 85

Müşteri Hizmetleri E-posta: musterihizmetleri@demirhayat.com.tr

Call Center E-posta: callcenter@demirhayat.com.tr

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.