Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Bereket Sigorta

Bereket Sigorta Şirketi Hakkında

1995 yılında kurulan Bereket Sigorta, yaygın hizmet ağı ile katılım sigortacılığı sektörünün öncü ismi olmayı başarmıştır. Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile tanınan Bereket Sigorta, etik değerlere önem vermesiyle güven duyulan bir firma haline gelmiştir. 

 

13 Ocak 2017 tarihinde imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi aracılığı ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne devredilen Bereket Sigorta, her türlü sigorta branşında ürün ve hizmet sunmaktadır. Bereket Sigorta, hizmet verdiği talip müşterilerin gereksinimlerinin yanı sıra sektörün dinamiklerine en uygun sigorta ürünlerini sunma hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yenilikçi bakış açısı ve kaliteli, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı sayesinde sigortacılık sektörünün kalite standartlarını yükselten Bereket Sigorta, markasına olduğu kadar sektöre de değer katmayı başarmıştır.

 

Türkiye çapında dağılmış 8 bölge müdürlüğü, 1 bölge temsilciliği ile 800 acenteye sahip olan Bereket Sigorta, güçlü altyapısı ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile kurum ve kişilerin temel sigortacılık ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir. Sigortacılık faaliyetlerini yürütürken temel etik değerlere azami duyarlılık gösteren Bereket Sigorta, bu anlamda uygunsuz kabul edilen iktisadi faaliyetlere karşı mesafeli bir duruş sergiler. Bu doğrultuda tüm iktisadi faaliyetlerini ve yatırımlarını faizsizlik ilkesi çerçevesinde gerçekleştirmeye özen gösterir.

 

Ülkenin önde gelen finans kuruluşları olan Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Anadolubank, PTT Bank ve İller Bankası şubeleri de Bereket Sigorta’nın iş ortakları konumda yer alır. Bu bankaların her birinin şubeleri aynı zamanda Bereket Sigorta acentesi olarak faaliyet gösterir.

 

Sektördeki söz sahibi markalardan biri olan Bereket Sigorta, her yıl yeni finansal yatırımlar ve güçlü ortaklıklar sayesinde mali ve kurumsal yapısına ivme kazandırmaktadır.

  

Bereket Sigorta Ürünleri

Bereket Sigorta, sunduğu bireysel ve kurumsal sigorta ürünleri aracılığıyla müşterilerinin her alanda karşı karşıya kalabilecekleri pek çok riski güvence altına almayı hedefler. Bu doğrultuda araç sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, hayat sigortası, tarım sigortası ve eşya sigortası gibi farklı alanlarda son derece kapsamlı sigorta hizmetlerini hayata geçirir.

  

ARAÇ SİGORTALARI

  

Bereket Sigorta tarafından sunulan araç sigorta hizmetleri, trafik sigortası ve kasko sigortası olmak üzere iki ana başlıkta toplanır. Yeşil Kart Sigortası, Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası, Motorlu Araçlarla İlgili Mesleki Faaliyette Bulunanlar Mali Sorumluluk Sigortası ve Kasko Sigortası’na ek teminat olarak verilen Hukuksal Koruma Sigortası bu kapsamda sunulan sigorta hizmetleri arasında yer alır.

Ayrıca Bereket Sigorta üzerinden online olarak hasar dosya sorgulama, eksper sorgulama gibi işlemleri de hızlı ve son derece kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

  

KONUT SİGORTALARI

  

Deprem coğrafyasında konumlanan bir ülke olarak Türkiye’de deprem ve deprem kaynaklı ev hasarları, ev ile ilgili ortaya çıkabilecek tüm zararları teminat altına almak büyük önem arz eder. Bu amaçla DASK, yani Zorunlu Deprem Sigortası Bereket Sigorta’nın ürünleri arasında yerini alır.   

  

SAĞLIK SİGORTALARI

  

Sizin ya da sevdiklerinizin sağlığıyla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü sorunda sizi en iyi tedaviye en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen Bereket Sigorta sağlık sigortaları ile geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Bereket Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Bereket Yurt İçi Yabancı Seyahat Sağlık Sigortası, Bereket Seyahat Sağlık Sigortası isimleriyle sunulan seyahat sigortası ve özel sağlık sigortası ürünleri, farklı gereksinimlere yönelik olarak ve en kapsamlı şekilde hazırlanmıştır.

  

TARIM SİGORTASI

  

Tarım sigortası, insanlığın beslenmesinde hayati rolü bulunan tarımsal faaliyetlerin desteklenmesi, tarımsal üretimi tehdit eden risklerin yönetimi ve bu risklerin güvence altına alınabilmesini hedefler. Bu anlamda Bereket Sigorta güvencesiyle sunulan tarım sigortası, tarımın yaygınlaştırılmasına destek olmanın yanında doğal afetlere ve diğer risklere karşı üreticinin korunmasına yönelik olarak tasarlanmıştır. 

  

YANGIN SİGORTALARI

  

Otel Paket, Okulumuz Paket, Bereket Geniş Kapsamlı İş Yeri Yangın, Eczane Paket, Akaryakıt Paket, Bereketli Kobi Paket Sigortası isimleri altında sunulan yangın sigortaları ile kişi ve kurumların yangın felaketine karşı kapsamlı bir şekilde korunması hedeflenir.

  

OTO DIŞI KAZA SİGORTALARI

  

Bereket Sigorta; Ferdi Kaza Sigortası, Zorunlu Sigortalar, Sorumluluk Sigortaları, Hırsızlık Sigortaları hizmetlerini bu başlık altında müşteriyle buluşturur.

  

DİĞER SİGORTALAR

  

Nakliyat sigortaları da Bereket Sigorta’nın müşterileri için hazırladığı poliçe türleri arasında yer alır. Makine Kırılması Sigortası, Montaj Sigortası, İnşaat Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası ise Bereket Sigorta’nın Mühendislik Sigortaları kategorisi altında size sunduğu hizmet türleridir.

  

Bereket Sigorta Anlaşmalı Servisler

Herhangi bir kaza neticesinde aracınızın hasar alması durumunda Bereket Sigorta anlaşmalı servislerden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı servislere kolay erişim sağlamak için ilgili sayfadan il, ilçe, servis adı, servis türü, marka gibi bilgileri girerek sorgulama yapabilir, saniyeler içinde sonuçlara ulaşabilirsiniz.  

  

Bereket Sigorta’yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

- İnovatif bakış açısı ve hizmet anlayışı ile çağın gerektirdiği değişimleri hayata geçirebilen Bereket Sigorta, yenilikçi ürünleriyle zamana ayak uydurabildiğini kanıtlayan bir markadır.

- Bereket Sigorta, profesyonel ekibi ve güçlü iş ortakları ile birlikte kurulduğu günden bu yana müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi başarmıştır. Tüm çalışanlarından en yüksek iş etiği standartlarına uymasını, icra ettikleri mesleği etik, özenli, profesyonel ve mutlaka yasala standartlara göre yönetmesini ve yürütmesini bekler. Bereket Sigorta’nın varlığının ve tüm faaliyetlerinin bağlı olduğu söz konusu etik ilkeler, kurumsal işleyiş açısından temel ve büyük öneme sahiptir. Dolayısıyla ilgili kuralların herhangi bir sebeple çiğnenmesi durumunda disiplin uygulamaları devreye sokulur.

- Sektördeki ilk online sigorta poliçesinin tanzimini gerçekleştiren Bereket Sigorta, alanında teknolojiyi en iyi kullanan markaların başında gelir. Bu anlamda değişime açık, kendini yenileme prensibiyle hareket eden, öncü ve kalıcı bir marka vizyonuna sahiptir.  

- Bereket Sigorta, katılım finans ilkelerine uygun olarak yönetilen fonlara ve ortak risk paylaşımı ile dayanışma esaslarına dayanan sigorta ürünleriyle tanınmaktadır. Etik değerlere önem veren hizmet anlayışı ile sigortacılık sektöründe ve katılım sigortacılığında güven veren bir firmadır.

- Yaygın hizmet ağı ve 7/24 ulaşılabilir müşteri hizmetleri ve güler yüzlü hizmet personeli sayesinde ne zaman ihtiyaç duysanız yanınızda yer alır. 

  

Sigorta Cini Bereket Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini aracılığıyla Bereket Sigorta güvencesiyle sunulan çeşitli bireysel ve kurumsal sigorta ürünlerinden uygun fiyat ve avantajlı koşullarla yararlanabilirsiniz. Bereket Sigorta’nın Sigorta Cini üzerinden sizlere sunduğu ürünler arasında trafik sigortası, kasko, konut sigortası, sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, tarım sigortası, mühendislik sigortası, iş yeri sigortası, yangın sigortası gibi her biri geniş kapsamlı paketler mevcuttur. Bunlar arasından ihtiyacınız olan sigorta türünü belirleyerek kendinizin, sevdiklerinizin, varlıklarınızın ya da kurumunuzun geleceğini garanti altına alabilirsiniz. 

 

İlgilendiğiniz sigorta ürününün içeriği ve hizmet fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için Sigorta Cini ana sayfası üzerinden teklif formu doldurmanız yeterli. Avantajlı koşullar ve uygun fiyatlarla yeni ve daha güvenli bir geleceğe adım atabilirsiniz.   

  

Bereket Sigorta İletişim

Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi

No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul

Telefon:  0216 633 7100

Faks: 0216 631 8448

E-posta: bilgi@bereket.com.tr

https://www.bereketsigorta.com.tr/

Bilgi ve destek için

Müşteri Hizmetleri

Tel: 444 27 58

 

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.