Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

AXA Sigorta

 

Axa Sigorta Şirketi Hakkında

Axa Sigorta, 2000’in üzerinde acentesi, 1900’ü aşkın banka şubesi ile Türkiye’nin 81 ilinin tamamında hizmet sunmaktadır. Servis ağı tüm Türkiye’ye ulaşan, sektöründe elde ettiği yüksek müşteri ve yüksek acente memnuniyeti ile Axa Sigorta Türkiye’nin her yerindeki “tek fiyat” uygulaması ile öne çıkmaktadır. Axa Sigorta’ya ait bireysel sigorta ürünlerinde fiyat uygulaması acenteden acenteye herhangi bir farklılık göstermez. Sigorta ürünleri tüm dağıtım kanallarından tek fiyat ile satılmaktadır.

AXA Grubu; sigorta, birikim, kişisel koruma ve gayrimenkul planlaması faaliyetlerini içeren finansal koruma alanında ve fon yönetiminde dünya lideri konumundadır. Sigorta şirketi tarafından sunulan; araç, ev, sağlık, emeklilik, hayat sigortası gibi ticari ve kurumsal sigorta çeşitleri, dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme tarafından tercih edilmektedir.

1916 yılında faaliyetlerine başlayan AXA, bireysel paket ürünler ve kurumsal ihtiyaçlara uygun kurumsal poliçeler oluşturmaktadır.

AXA Sigorta Ürünleri

AXA Sigorta; kasko sigortası, trafik sigortası, sağlık sigortası, zorunlu deprem sigortası (DASK), nakliyat sigortası, sorumluluk, ferdi kaza sigortası, mühendislik sigortası, iş yeri sigortası gibi bireysel, ticari ve kurumsal sigorta ürünlerini müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

 

ARAÇ SİGORTALARI

 

Zorunlu Trafik Sigortası ve trafik sigortasına ek avantajlar içeren Artı Trafik Sigortası, olası bir kazada diğer araç ve / veya üçüncü kişilere verebileceğiniz hasarları teminat altına alır. Aracınızı çarpma, çarpılma, yanma, hırsızlık gibi zararlara karşı koruyan kasko sigortası ise Axa Sigorta’da farklı teminat paketleri ile Mavi Kasko, Lacivert Kasko ve Parola Kasko olarak sunulmaktadır.

 

EV SİGORTALARI

 

Axa Sigorta’nın Evim Sigortası geniş kapsamlı teminatlarla evinizi yangın, su basması, hırsızlık gibi her türlü olasılığa karşı güvence altına alır. Site Paket Sigortası da sitenizin ortak kullanım alanlarını da kapsayacak şekilde oturduğunuz siteyi teminat altına alan özel bir üründür. Zorunlu Deprem Sigortası / DASK ise depreme bağlı evinizde meydana gelebilecek bütün zararları sigorta bedeline kadar güvence kapsamına almaktadır.

 

SAĞLIK SİGORTALARI

 

AXA Sigorta tarafından sunulan sağlık sigortası ürünleri; Sağlığım Sigortası, Sağlığım Tamam Sigortası, Süper Sağlığım Sigortası, Eko Sağlığım Sigortası, Acil Sağlığım Sigortası, Sağlığım Misafir Sigortası, Kristal Planlar ve Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası şeklinde farklı ihtiyaçlara yönelik olarak özel ve kapsamlı hizmetler sunar.

 

TİCARİ VE KURUMSAL SİGORTA ÜRÜNLERİ

 

Axa Sigorta ürünleri ticari ve kurumsal sigorta ürünlerini de kapsar. Örneğin; İşyeri Paket Sigortası genel veya genişletilmiş teminatlarla işyerinizi güvence altına almanızı sağlar. Mühendislik Sigortası sigortalı kıymetlerinizi inşaat, montaj sahasında olası zararlara karşı korumaya yöneliktir. Nakliyat Sigortası, Sorumluluk ve Ferdi Sigortası, Eczanem Paket Sigortası da ihtiyaçlarınıza cevap veren özel ürünlerdir.

 

Axa Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Axa Sigorta’nın anlaşmalı olduğu sağlık kurumları listesine bulunduğunuz; ili, ilçeyi, poliçe türünüzü ve kurum tipini seçeceğiniz bu sayfa aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Ayrıca yine Axa Sigorta’nın; trafik sigortası, kasko, DASK, yangın sigortası gibi elementer sigorta ürünlerinden birini yaptırmış olan kişiler belirtilen anlaşmalı sağlık kurumlarından indirimli hizmet alabilmektedirler.

 

Axa Sigorta Anlaşmalı Servisler

Axa Sigorta anlaşmalı olduğu oto kurumları aracılığı ile en uygun oto servis kalitesine ulaşmanızı sağlar. Bunun için Axa Sigorta’nın Anlaşmalı Kurumlar – Oto sayfasından bulunduğunuz; ili, ilçeyi, aracınızın markasını, poliçe türünüzü ve ulaşmak istediğiniz servisi seçerek inceleme yapmanız mümkündür.

 

Axa Sigorta'yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

- Axa Sigorta Hasar İletişim Merkezi 365 gün, 24 saat hizmet vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her anda Axa Sigorta’nın desteği ve teminatları yanınızdadır.

- Axa Sigorta minimum maliyet – maksimum teminat prensibine göre çalışır. Axa Sigorta’yı tercih ettiğinizde dilediğiniz sigorta ürününde en uygun fiyatı, en yüksek avantajlarla elde edebilirsiniz.

- Axa Sigorta risk kabulü ve değerlendirmesinde riske göre fiyatlandırma uygular. Sürdürülebilir fiyat politikası uygulaması Axa Sigorta’yı sektöründe öncü şirketlerden biri haline getirmiştir.

- Axa Sigorta mobil uygulamalarından yararlanarak işlemlerinizi son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Axa Sağlığım uygulaması; kişiselleştirilmiş içeriklere ulaşmanızı, doktor randevularınızı almanızı ve kaydetmenizi, aşı takibi yapmanızı çok daha kolay hale getirir. My AXA uygulaması; sigorta ve emeklilik portföyünüzü, teminat detaylarınızı, hasar süreçlerinizi inceleyebilmenizi ve daha pek çok işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlar. AXA İyi Sürücü uygulaması sürüş deneyiminiz çerçevesinde kendi performans skorunuzu oluşturmanızı, sürüş teknikleri hakkında ipuçları almanızı mümkün hale getirir.

- Dünyanın en büyük ekonomi dergilerinden olan Euromoney tarafından Türkiye’nin en iyi fiyatlama yapan AXA Sigorta; hasarı en iyi çözümleyen sigorta şirketi, en yaratıcı sigorta şirketi, Orta ve Doğu Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi ödüllerine layık görülmüştür. Kasko, yangın ve kaza branşlarında sektöründe lider olan Axa Sigorta ile çalışmak ayrıcalıktır.

Sigorta Cini Axa Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini’nin Axa Sigorta güvencesiyle sunduğu kasko sigortası, trafik sigortası, sağlık sigortası, yangın sigortası, DASK, iş yeri sigortası, mühendislik sigortası gibi ihtiyaç duyduğunuz sigorta ürünlerine avantajlı fiyat ve koşullarla kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bunun için Sigorta Cini ana sayfasından teklif formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

 

Axa Sigorta İletişim Bilgileri

Adres : Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı, Beyoğlu, İstanbul

Telefon: 0212 334 24 24, 0850 250 99 99

Faks: 0212 252 15 15

E-Posta: iletisim@axasigorta.com.tr

Web: www.axasigorta.com.tr

 

 

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.