Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta Hakkında

Anadolu Sigorta, Mustafa Kemal Atatürk'ün girişimi ile 1 Nisan 1925'te Türkiye'nin ilk ulusal bankası olan Türkiye İş Bankası bünyesinde kuruldu. 85 yılı aşan tecrübesi ile hizmet veren Anadolu Sigorta, milli sigortacılığın önderliğini üstlenmekle kalmadı, Türkiye sigortacılık sektöründe ilklere imza atan hizmetler üretti. 1984 yılında Türkiye koşullarında uygulanmış en geniş kapsamlı hayat sigortası olan Geleceğin Sigortası hizmetini sundu. 1986 yılında elektronik cihaz sigortasını ilk defa uygulamaya koyan Türk sigorta şirketi oldu. Yurt dışında ilk şirket kuran sigortacılık şirketi unvanını taşıyan firma, 1993 yılında Azerbaycan'da kurulan Güney Anadolu Sigorta'ya idari ve teknik destek verdi.

 

Aralık 2004'te ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi almaya hak kazanan Anadolu Sigorta, Nisan 2018'de yeni versiyon olan ISO 9001:2015 standartları doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemi belgesini yeniledi. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firma, hizmetlerini sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye yönelik attığı adımları sayesinde 2004 yılından bugüne dek yapılan kalite dış denetimlerinden geçmeyi başarmış ve kalite belgesinin geçerliliğini korumuştur. 

 

Yurt çapında 2500 profesyonel acentesi bulunan Anadolu Sigorta, müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek ve memnuniyetlerini kazanabilmek adına birçok farklı kanaldan kendilerine ulaşılabilmesini sağlar. Sosyal sorumluluk projelerinde de aktif rol alan sigorta şirketi, "Bir Usta Bin Usta" Projesi ile İda tarafından düzenlenen Prida Ödül Töreni'nde Topluma Değer Katan Proje Ödülü'nü almaya hak kazandı. Aynı yıl, Müşteri Deneyimleri Arenası Ödüllerinde, Büyük Ödül ve İyi Fikir ödülüne layık görülerek yenilikçi kimliğini kanıtladı.

Toplam sermayesi 500.000 Türk Lirasını aşan firma, 2.5 milyona yaklaşan müşteri sayısıyla dikkat çekmektedir.

  

Anadolu Sigorta Ürünleri

Köklü geçmişi ile öne çıkan Anadolu Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine tüm sigorta ihtiyaçlarına cevap verebilecek çeşitlilik ve kapsamda birçok sigorta ürünü sunar.

 

ARAÇ SİGORTALARI

 

Tüm araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak sigorta ürünleri ile hizmet veren Anadolu Sigorta, zorunlu trafik sigortasının yanı sıra kasko, tam bakım trafik sigortası ve pert kasko sigortası gibi çözümler hazırlar. Ek kapsamlarla genişletilebilen sigorta ürünleri, tam olarak ihtiyaçlarınıza cevap olmayı hedefler.

 

KONUT SİGORTALARI

 

Anadolu Sigorta; ev ve evde ikamet edenlerin yanı sıra evin içinde yaşanan ve sorumluluklarınızı teminat altına alan sigorta paketleri ile hizmet verir. Ek kapsamlarla genişletilebilen zorunlu deprem sigortası, konut paket sigortası ve site / apartman yönetimi ortak alan paket sigortası ürünleri sayesinde sadece ev sahiplerini değil kiracıları ve site / apartman yöneticilerini de düşünür. 

 

ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARI

 

Anadolu Sigorta, bir kaza ya da hastalık sonucu oluşabilecek giderlerinizi %100 teminat altına alan sigorta ürün paketleri ile hizmet verir. Dünyanın neresinde olursanız kullanabileceğiniz bireysel sağlık sigortası, daha kapsamlı sağlık hizmetleri almanızı sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortası, acil durumlar listesinde yer alan pek çok durum için faydalanabileceğiniz nefes sağlık sigortası ve diğer ürünler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda genişletilebilir. Yabancı uyruklular için birçok özel sağlık sigorta paketi sunan Anadolu Sigorta, Mehmetçik tamamlayıcı sağlık sigortası paketi ile TSK personel ve emeklileri için eşlerini ve çocuklarını da kapsayan özel sağlık sigortası ürünleri sunar. 

 

FERDİ KAZA SİGORTALARI

 

Küçük prim ödemeleri ile büyük riskleri güvence altına alma amacı güden Anadolu Sigorta ferdi kaza sigorta paketleri, geleceğini teminat altına almak isteyenler için cazip seçenekler sunar. Başınıza gelecek ani ve harici olaylara karşı güvence sunan ferdi kaza sigorta paketi, tek bir poliçe içinde kaza sonrası oluşabilecek ölüm, kalıcı sakatlanma, tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları ile asistans hizmetlerini bir araya getirir. Ebeveynin vefatı ya da kalıcı sakatlığı durumunda çocuğunun eğitim ve diğer masraflarını teminat altına alan güvenli gelecek sigortası ve bireylerin ani ve harici olaylar sebebi ile yaşadığı bedensel hasarların yanı sıra diş, göz ve diyetisyen gibi ihtiyaçlarına çözüm sunan gülümseten paket ferdi kaza sigortası çeşitleri, sigorta ürünleri arasında bulunur. Diğer taraftan, sigortalılar ihtiyaçları doğrultusunda ferdi kaza sigorta paketlerini genişletebilir, alacakları ek paketlerle hayat kalitelerini artırabilir.

 

SEYAHAT SİGORTALARI

 

Anadolu Sigorta, Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından talep edilen zorunlu seyahat sigortası ürün kapsamını seyahat sırasında keyif kaçırabilecek pek çok durumu göz önünde bulunduracak şekilde genişletir. 30.000 euro tutarında sağlık teminatının yanı sıra bagajın çalınması, gecikmesi, kaybolması ya da bir şekilde zarar görmesi gibi tat kaçıran durumlara karşı teminat sunar, seyahatlerin daha güvenli ve keyfili geçmesine katkıda bulunur.

 

İŞ YERİ SİGORTALARI

 

Anadolu Sigorta, kurumsal müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığı iş yeri sigorta ürünleri ile işletmeleri ekonomik kriz ve piyasadaki olumsuz gelişmelerin yanı sıra doğal çeşitli afet, beklenmedik olaylar ve kazalara karşı güvence altına alır. İş yeri paket sigortası, iş yerinin tüm taşınır ve taşınmaz mallarının yanı sıra iş yeri içindeki çalışanları güvence altına alan bir sigorta ürünü olarak öne çıkar. KOBİ paket sigorta ürünleri ile KOBİ'lerin ihtiyaç duyduğu tüm sigorta ürünlerini tek bir şemsiye altına toplar. Sektörel bazlı ihtiyaçlara cevap vermek için sektörel paket sigortaları ile hizmet verir.

 

TEKNE VE NAKLİYAT SİGORTALARI

 

Anadolu Sigorta, eğlence ve ticari amaçlı emtia ve tekneleri güvence altına almak için farklı sigorta ürünleri sunar. Gemi, kamyon, tren ya da uçak gibi araçlarla taşınan mallarınızı taşınma esnasında görebileceği zararlara karşı teminat altına alan nakliyat sigortası, büyük maddi kayıplara karşı sigortalıları korur. Ticari ya da kişisel amaçlı gezinti teknelerini denizde, karada ve/veya çekerek karşılaşabilecekleri rizikolara karşı güvence altına alan tekne sigortaları, büyük masrafların altına girmenizi engeller.

 

DİĞER SİGORTA ÜRÜNLERİ

 

Anadolu Sigorta, bireysel müşterilerin olduğu kadar kurumsal müşterilerinin de tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi hedefler. Mühendislik sigorta ürünleri adı altında sunduğu paketler, işletmelerin yatırımlarını güvence altına almalarını sağlar. İnşaat All Risk sigortası, Montaj All Risk sigortası, makine kırılması sigortası, elektronik cihaz sigortası ve diğer sigorta paketleri ile üretime katkıda bulunan cihazlarınızı birçok riske karşı koruma altına alır. 
 

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Anadolu Sigorta, Türkiye ve Kıbrıs'ın pek çok noktasında yer alan anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçeniz doğrultusunda indirimli ya da ücretsiz sağlık hizmeti almanızı sağlar. Site üstünde yer alan Anlaşmalı Sağlık Kurumu Bulma motoru üstünden pratik bir şekilde ulaşabileceğiniz kurumlar, sağlık ihtiyaçlarınız için hızlı ve güvenilir hizmet almanızı sağlar. 

  

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Servis

Anadolu Sigorta, ülkenin dört bir yanında yer alan anlaşmalı oto servislerle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verir. Anlaşmalı Oto Servis Bulma motorunu kullanarak almış olduğunuz sigorta paketi doğrultusunda hizmet veren size en yakın servise ulaşabilirsiniz. 

  

Anadolu Sigorta'yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

- İlk ulusal sigorta olma unvanını taşıyan Anadolu Sigorta, 90 yılı aşan tecrübesi ile hizmet verir.

- Anadolu Sigorta, ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermesi adına farklı kapsamlar ile zenginleştirilmiş kurumsal ve bireysel pek çok sigorta ürünü sunar. 

- Sigorta başlangıç tarihi itibari ile ömür boyu yenileme garantisi veren Anadolu Sigorta, Anadolu Sigorta özel hayat sigortası kapsamında ciddi bir rahatsızlık teşhisi konmuş olan kişilerin sigorta yenilemesi yaparken hastalıklarını kapsam dışı bırakmaz, sigortalının kanser gibi uzun tedavi gerektiren bir rahatsızlığı dahi olsa ömür boyu yenileme garantisi altına alır. 

- Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'ın pek çok noktasında anlaşmalı kurumu olan Anadolu Sigorta, sağlık hizmetlerine pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

- Gelişmiş anlaşmalı oto servis ağı, ihtiyaç duyduğunuzda anında servis hizmeti alabilmenizi garantiler.

  

Sigorta Cini Anadolu Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini, Anadolu Sigorta güvencesi ile arabanız, eviniz, sağlığınız, aileniz ve diğer ihtiyaçlarınız için birçok sigorta ürün paketi sunar. Kasko, Dask, deprem sigortası, ferdi kaza sigortası, eşya sigortası ve iş yeri sigortası gibi bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için Sigorta Cini ana sayfasında yer alan teklif formunu doldurabilir, ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veren sigorta paketini yaptırabilirsiniz. 

  

Anadolu Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak No:31 34805 Kavacık / İstanbul

Tel: 0850 744 0 744

Faks: 0850 744 0 745

E-mail: bilgi@anadolusigorta.com.tr

https://www.anadolusigorta.com.tr

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.