Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

AK Sigorta

 

Aksigorta Şirketi Hakkında

 

 

1960 yılında kurulan Aksigorta şirketi, toplumsal sigorta bilincini dört bir koldan geliştirmeye odaklanmıştır. Araç sigortasından sağlık sigortasına; iş yeri sigortasından ev - eşya sigortasına kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini hem bireysel hem kurumsal müşterilerine ulaştırmaktadır. 2011 yılındaki Sabancı Holding ve Belçikalı Ageas ortaklığının ardından Sabancı Holding ve Ageas %36’şarlık hisseye sahip olmuşlar, %28’lik kalan hisse ise İMKB ulusal pazarında işlem görmeye başlamıştır.

 

700 çalışana, 16 bölge müdürlüğüne, 2000’in üstünde bağımsız acenteye sahip olan Aksigorta; 990 Akbank şubesi, 69 broker ve 3600 anlaşmalı kurum ile hizmet sunmaktadır.

 

Farklı pazar tecrübesi bulunan dünya devi Ageas, Avrupa ve Asya ülkelerinde başarılı ortaklıklar yürütmektedir. Ageas’ın 2015 yılındaki geliri 30 milyar olarak gerçekleşmiştir.

 

Aksigorta Ürünleri

Aksigorta tarafından sunulan ürün yelpazesinde; araç sigortaları, konut sigortaları, iş yeri sigortaları, sağlık sigortaları ve diğer sigortalar bulunmaktadır.

 

ARAÇ SİGORTALARI

Bir kaza anında diğer araçlara ve 3. kişilere vereceğiniz olası zararlara karşı sizi güvence altına alan trafik sigortasının yanı sıra; Aksigorta tarafından kendi aracınızı teminat altına almanızı sağlayan kasko sigorta çeşitleri de sunulmaktadır: Akkasko, Muafiyetli Oto Kaskom, Pratik Kasko, Ticari Kasko bunlar arasındadır. Örneğin; Muafiyetli Oto Kaskom size ekonomik kasko imkanı sunarken Ticari Kasko, taksi ve kiralık araçlar hariç, 10 yaşa kadar olan ticari araçlarınız için teminat sunar.

 

KONUT SİGORTALARI

Aksigorta, deprem ve depreme bağlı oluşan zararları güvence altına alabilmeniz için Zorunlu Deprem Sigortası sunar. Konutunuzun ve eşyalarınızın teminatını sağlamak için özel geliştirilen Aksigorta Ev-Eşya Sigortası ise son derece kapsamlı bir sigorta olup aklınıza gelebilecek her türlü zararı karşılanmasına yöneliktir.

 

İŞ YERİ SİGORTALARI

İş Yeri Paket Sigortası, İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi, Her Daim Nöbetçi Sigorta, Akaryakıt Paket Sigortası ve Otel Paket Sigortası, Aksigorta tarafından iş yerlerine yönelik geliştirilmiş sigorta ürünleridir. Örneğin, İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi ile deprem sonrası hasar şartı aranmaksızın ve eksper süreci olmaksızın tazminat ödemenizi hemen alabilirsiniz. Akaryakıt Paket Sigortası ise her türlü riske karşı akaryakıt istasyonlarının korunmasına yöneliktir.

 

SAĞLIK SİGORTALARI

Aksigorta’nın sağlığınızı güvence altına almanızı sağlayan ürünleri; Bireysel Sağlık Sigortası, Kurumsal Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Premium Sağlık Sigortası, Hayata Devam Sigortası, Sağlığa Destek Sigortası ve Yabancılara Özel Sağlık Sigortası’dır. Sigorta Cini’nin Aksigorta güvencesi ile sunduğu Seyahat Sağlık Sigortası seyahatlerinizde yaşanabilecek istenmeyen durumlara karşı sizi korumayı amaçlar. Aksigorta ayrıca şirketinizin çalışanlarını ve onların aile bireyleri için Kurumsal Sigorta bünyesinde Grup Sağlık Sigortası imkanı da sunar.

 

DİĞER SİGORTALAR

Aksigorta N’olur Nolmaz Sigortası’ndan Pati Sigortası’na; Cam Kırılması Sigortası’ndan Tarım Sigortası’na kadar farklı alanlarda pek çok sigorta seçeneği sunmaktadır. Bunların yanı sıra Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası, Zorunlu Hekim Sorumluluk Sigortası, Maden Çalışanları Zorunlu Ferdi Kaza Sigortası gibi diğer önemli sigortalar da Aksigorta ürün yelpazesinde yer almaktadır.

 

Aksigorta Anlaşmalı Kurumlar

Aksigorta’nın anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarının listesini görmek ve bu kuruluşlarda en iyi tedaviye ulaşabilmek için Aksigorta Medikal Hizmet Ağı’ndan faydalanmanız mümkündür. Bulunduğunuz; ili, ilçeyi, poliçe tipinizi ve kurum tipini seçerek poliçeniz kapsamında dilediğiniz yerde dilediğiniz sağlık hizmetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Minik dostlarınızı, evcil hayvanlarınızı da düşünen Aksigorta, Pati Sigortası kapsamında anlaşmalı veteriner ağına da sahiptir.

 

Aksigorta Anlaşmalı Servisler

Aksigorta'nın anlaşmalı oto servislerine bu sayfa aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Bulunduğunuz ili, ilçeyi, aracınızın markasını ve servis tipini girerek size en yakın araç servislerinin listesini görebilirsiniz.

 

Aksigorta’dan Pratik Kasko yaptırmanız halinde ise Pratik Kasko anlaşmalı servislerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Aksigorta’yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

  1. Vizyonu; sigortayı kolay, yalın ve erişilebilir hâle getirmek olan Aksigorta, bu çerçevede müşterilerine; bilgilendirici, kolaylaştırıcı ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet süreci sunar. Aksigorta’nın ayrıcalığı, müşterileri ile basit ve anlaşılır bir dille konuşmasıdır
  2. 24 saat hizmet veren Aksigorta Hizmet Merkezi’ne ulaşarak hasar sürecinizi en ideal ve en kolay şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca Aksigorta’dan; konut paket sigortası, iş yeri paket sigortası ve kasko sigortası ürünlerinde de asistans hizmeti almanız mümkündür.
  3. Aksigorta, anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşları ağını gün geçtikçe genişletmektedir. Bugün 1000’in üzerindeki anlaşmalı sağlık kuruluşu ağı en iyi tedaviye ulaşmanızı mümkün hale getirir.
  4. Mali yapısı, öz kaynaklarına göre Türk sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Aksigorta’nın güvencesi altında olmak size ayrıcalık sunar. Aksigorta’nın farklı branşlardaki sigorta ürünleri her türlü sigorta ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olup, gözünüz arkada kalmadan kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlar.
  5. Aksigorta, sigortalıların hayatını hasar öncesindeki gibi sürdürmeleri için çalışır. Müşterilerinin ayrıca, riskleri önceden fark edebilmelerini ve bunları etkin bir şekilde yönetebilmelerini sağlar.

 

Sigorta Cini Aksigorta Ürünleri

Sigorta Cini’nin Aksigorta güvencesiyle sunduğu kasko sigortası, trafik sigortası, sağlık sigortası, konut sigortası, yangın sigortası, DASK, iş yeri sigortası, mühendislik sigortası, nakliye sigortası, kritik hastalıklar için Hayata Devam Sigortası gibi ihtiyaç duyduğunuz sigorta ürünlerine en uygun fiyat ve koşullarla kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bunun için Sigorta Cini ana sayfasından teklif formunu doldurabilirsiniz. 

 

Aksigorta İletişim Bilgileri

Adres: Poligon Cad. Büyaka 2 Sitesi, No:8 Kule:1, Kat: 0-6 Ümraniye 34771 İstanbul

Telefon: 0216 280 88 88

Faks: 0216 280 88 00

E-Posta: bilgi@aksigorta.com.tr

Web: www.aksigorta.com.tr

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.