Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Acıbadem Sigorta Şirketi Hakkında

 

 

Acıbadem Sigorta Şirketi Hakkında

Acıbadem Sigorta, sigortacılık alanındaki faaliyetlerine 1992 yılında başlamıştır. Bayındır Sigorta adıyla sektöre giriş yapan şirket, Mehmet Ali Aydınlar’ın 2004 yılında şirketi satın almasıyla Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. adını alarak büyüme ve yapılanmasını devam ettirmiştir. Şirketin %50’lik hissesi 2007 yılında büyük ölçekli fon yönetim şirketi Abraaj Group tarafından satın alınarak, 2013 yılına dek bu ortaklık yapısı dahilinde şirketin gelişimi sürmüştür. Acıbadem Sigorta, 2013 yılından itibaren Malezya Hükümeti’nin sigortacılık faaliyetlerini yürüten Avicennia Capital Sdn Bhd Finansal Holding’in grup şirketleri arasında yer almaya devam ediyor.

 

Şirket, odaklı bir stratejiyle ilerlemeyi tercih ederek kaynaklarını sağlık sigortaları alanında uzmanlaşmaya kanalize etmiştir. Genel Müdürlüğü’nü İstanbul Ataşehir’de konumlandıran Acıbadem Sigorta, 350 acenteden oluşan yaygın hizmet ağı ve nitelikli sağlık hizmeti sunuşuyla tanınıyor. Sağlık sigortacılığında uzmanlaşmış olmasının da etkisiyle, şirket nitelikli ve branşında uzmanlaşmış ekipleriyle çalışmaya ve insan kaynakları politikalarını bu doğrultuda yapılandırmaya büyük önem veriyor. Ataşehir’de bulunan genel müdürlüğünün yanı sıra, Orta Anadolu, Ege, Güney Anadolu, Güney Marmara ve Kuzey Marmara olmak üzere 5 farklı bölge müdürlüğüyle de yurt çapında hizmet sunan Acıbadem Sigorta, başta sağlık iş ortakları ve sigorta iş ortakları olmak üzere paydaşlarıyla birlikte büyümeye devam ediyor.

 

Acıbadem Sigorta Ürünleri

Acıbadem Sigorta, başta özel sağlık sigortası çeşitleri olmak üzere, hayat sigortası, ferdi kaza sigortası ve seyahat sigortası poliçe alternatifleriyle sigortalılara geniş bir güvence ürünleri yelpazesi sunuyor. Yaşam kalitenizi düşüren, gerçekleştiğinde son derece ciddi maddi ve manevi kayıplar yaratan risklerden uzak ve güven içinde hissetmek için Acıbadem Sigorta ihtiyaçlarınıza göre bireysel, grup veya kurumsal poliçe seçenekleri geliştirmeye devam ediyor.

 

SAĞLIK SİGORTALARI

 

Acıbadem Sigorta, uzmanlık alanı olan sağlık sigortalarında tüketicilerin sağlık alanındaki tüm soru işaretleri ve kaygılarını çeşitlendirilmiş poliçe alternatifleriyle gideriyor. Acıbadem Sigorta’da sağlık sigortaları yabancılar için sağlık sigortası, kişiye özel sağlık sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, tehlikeli hastalıklar sigortası ve acil sağlık sigortası olmak üzere tam 5 ayrı teminat çerçevesiyle sunuluyor.

 

FERDİ KAZA SİGORTALARI

 

Öngörülemeyen bir kaza yaşama olasılığı sizi rahatsız ediyorsa, Acıbadem Sigorta’dan ferdi kaza sigortası poliçesi satın alarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına alabiliyorsunuz. Poliçenizi edinerek, kaza sonucu vefat, kaza sonucu daimi maluliyet, hatalık sonucu daimi maluliyet veya kaza sonucu tedavi masrafları teminatlarına sahip olabilir ve yaşamın bu hiç arzu edilmeyen sürprizlerine karşı kendiniz ve sevdikleriniz için güvence duygusunu deneyimleyebilirsiniz.

 

SEYAHAT SİGORTALARI

 

Acıbadem Sigorta seyahat sigortaları, gezi sigortaları ve vize sigortaları olmak üzere iki farklı kapsamda sunuluyor. Gezi sigortaları, vize başvurularının tamamlayıcısı zorunlu yurtdışı seyahat sigortasıyla birlikte, seyahat süresince yaşanabilecek bir kaza durumunda veya bir bagaj kaybı yaşandığında belirlemiş olduğunuz teminat tutarlarınca devreye girerek görebileceğiniz zararları ve yaşayabileceğiniz zamansal ve parasal kayıpları minimize etmeye yardımcı oluyor. Gezi sigortaları da seyahat ettiğiniz lokasyona göre yurtiçi gezi sigortası, Avrupa gezi sigortası ve dünya gezi sigortası olmak üzere 3 çeşit olarak sunuluyor. Gezi sigortaları teminatları arasında cenaze naklinden, ilaç gönderimine, acil geri dönüş organizasyonundan, kara ve havayoluyla tıbbi nakil hizmeti almaya çeşitlendirilmiş teminat alternatifleri yer alıyor.

 

Vize sigortası poliçesi ise, Türk vatandaşı seyahat severlerin yurtdışı seyahat sigortalarının temini sürecinde devreye giriyor. Avrupa vize sigortası ve dünya vize sigortası olmak üzere iki farklı kapsamda sunulan vize sigortalarıyla seyahat sürecinde meydana gelen kaza, hastalık, kaza sonucu maluliyet, kaza sonucu vefat, cenaze nakli, acil mesajların iletilmesi, kara ve havayoluyla tıbbi nakil, kaza veya hastalık durumları yaşandığında tıbbi tedavi riskleri güvence altına alınabiliyor.

 

Acıbadem Sigorta ürünleri, talebiniz ve ihtiyaçlarınız uyarınca kurumsal veya grup olarak olarak da satın alınabiliyor. Grup sigorta ürünleri arasında, grup sağlık sigortası, grup hayat sigortası, grup ferdi kaza sigortası, grup Ailem Güvende Sigortası, Grup Tehlikeli Hastalıklar Sigortası ve Grup Acil Sağlık Sigortası seçenekleri sizi, ailenizi veya mesai arkadaşlarınızı kritik ve yaşamsal risklere karşı koruyor. Acıbadem Sigorta ayrıca WebSen, SenCard Mobil ve WebBiz adlı online uygulamalarıyla size veya grup sigortalılara sağlığınız ve poliçelerinizle ilgili tüm bilgileri takip edebilme kolaylığı da sunuyor.

 

Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Acıbadem Sigorta, geniş bir medikal hizmet networkü içinde, yurt çapında 3500’ü aşkın anlaşmalı kurum dahilinde sigortalılara hizmet veriyor.

 

Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Servisler

Şirket, özel sağlık sigortası poliçesi satın alan sigortalılarına katılım payı farklılaşmasıyla, anlaşmalı olunan network harici sağlık kurum ve kuruluşlarından hizmet alabilmeye de olanak tanıyor. SenCard Hizmet Noktası avantaj ve ayrıcalıklarından yararlanmak, SenCard Hizmet Yöneticileri’nden hizmet alınan süre boyunca ilave destekler almak da olanak dahilinde bulunuyor. Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası sahibi olmanın avantajları arasında, özel sürprizlerden faydalanma fırsatları da yer alıyor. SenCard sahibi sigortalılar, belirlenmiş sağlık kurum ve kuruluşlarında ücretsiz diş muayene ve panoramik röntgen çektirme imkânlarından da yararlanıyorlar.

 

Acıbadem Sigorta’yı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

- Acıbadem Sigorta, kurulduğu tarihten itibaren, stratejik büyüme ve yapılanma süreçlerini başarıyla gerçekleştirmiş bir yönetsel deneyim sunuyor.

- Şirket, 2017 yılı Haziran sonu gerçekleşmelerine göre 500 bin sigortalıya ve %22,7 oranında pazar payını elinde bulunduruyor.

- Sağlık sigortacılığı alanında uzmanlaşmış olması, Acıbadem Sigorta’nın bu alanda rakiplerine göre daha üstün bir branş deneyimi sahibi olmasını sağlıyor.

- Veri güvenliği temel alınarak Acıbadem Sigorta’ya özel geliştirilmiş SenCard Otomatik Provizyon Sistemleri, sigortacılık alanında sıklıkla rastlanan provizyon bekleme sorununu ortadan kaldırarak daha hızlı ve etkin bir müşteri deneyimi sağlıyor.

- Acıbadem Sigorta geliştirdiği güçlü stratejik işbirlikleriyle, sigortacılık alanındaki birikimlerini tüketicilere global bir perspektifle sunuyor.

 

Sigorta Cini Acıbadem Sigorta Ürünleri

Sigorta Cini’nin Acıbadem Sigorta güvencesiyle paylaştığı bireysel ve grup seyahat sigortası, sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası alternatiflerinden ihtiyaçlarınıza en uygun olanları avantajlı fiyatlarla hemen edinebilirsiniz. Hızlı teklif almak ve Acıbadem Sigorta’dan poliçe sahibi olabilmek için Sigorta Cini ana sayfası üzerinden teklif formunu şimdi doldurabilirsiniz.

 

Acıbadem Sigorta İletişim Bilgileri

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Başar Sokak No:20 Ataşehir- İstanbul

Telefon: (0216) 571 55 55

Faks: (0216) 571 55 56

E-Posta: mim@sencard.com.tr

Web Adresi: www.acibademsigorta.com.tr

SenCard Hizmet Merkezi Telefon: 444 9 555

 

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.