Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

NN Group

 

NN Group, Avrupa’nın birçok ülkesi ve Japonya da dahil olmak üzere 18’den fazla ülkede faaliyet gösteren, Amsterdam merkezli bir sigorta ve yatırım yönetimi şirketidir.

 

Dünya çapında yaklaşık 12.000 çalışanı ile müşterilerine emeklilik hizmetleri, sigorta, yatırım ve bankacılık ürünleri sunmaktadır. 

NN Group’un sayısı 15 milyonu aşan müşterileri arasında bireysel müşteriler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük şirketler ve kurumsal yatırımcılar bulunmaktadır. NN Group müşterilerine acenteler, danışmanlar, brokerlar ve bankaların yanında web sitesi ve iletişim merkezleri ile hizmet sunmaktadır.

 

NN Group’un yatırım yönetimi kolu olan NN Investment Partners Hollanda ana yatırım merkezi olmak üzere global olarak Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Asya’da bulunan bölgesel merkezleri ile müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır.

 

NN Group 2 Temmuz 2014 tarihinde bağımsız bir firma olmuştur. Nationale-Nederlanden, NN (eski ING Insurance), ve NN Investment Partners (eski ING Investment Management) NN Group bünyesinde bulunan şirketlerdir. Hisseleri bu tarihten itibaren NN Group adı altında ve NN borsa kodu ile Euronext Amsterdam borsasında işleme açılmıştır. NN Group’un Türkiye’deki yatırımları Sigorta Cini ve NN Hayat ve Emeklilik’tir.

 

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X