Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Yeni Yılda Sigorta Cini'nden 2 Yeni Mağaza

15 Mart 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, İzmir Gaziemir ve İstanbul Zeytinburnu'nda iki yeni mağaza açtı. İstanbul, Ankara, Çorlu, İzmit ve İzmir'deki mağazalarıyla klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazalarıyla Türkiye genelinde 17 mağazaya ulaştı.

2015'e hızlı bir giriş yapan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos, "Sigorta Cini olarak bir yıl gibi kısa bir sürede önemli başarılara imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne beş farklı şehirde, 17 mağaza, 10 binden fazla müşteriye ulaştık. Her ailenin hayatın beklenmedik olayları karşısında, kendini güvencede hissetme hakkı olduğuna olan inancımızla, 2015 yılında da yeni mağazalarla büyümeyi ve 'Mahallenizin Sigortacısı' olmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

Müşteri odaklı hizmete büyük öncelik veren Sigorta Cini mağazalarına sigorta ihtiyacı ile gelen müşterilerin sigorta ihtiyaçları kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğu belirleniyor. Sigorta Cini, müşterilerine aynı çatı altında Aksigorta, Axa sigorta, Ergo, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta ve ING Emeklilik'in tekliflerine ulaşma imkânı sunuyor.

BEST Dergisi – 15 Mart 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.