Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Yeni Yılda Sigorta Cini'nden 2 Yeni Mağaza

15 Mart 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, İzmir Gaziemir ve İstanbul Zeytinburnu'nda iki yeni mağaza açtı. İstanbul, Ankara, Çorlu, İzmit ve İzmir'deki mağazalarıyla klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazalarıyla Türkiye genelinde 17 mağazaya ulaştı.

2015'e hızlı bir giriş yapan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos, "Sigorta Cini olarak bir yıl gibi kısa bir sürede önemli başarılara imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne beş farklı şehirde, 17 mağaza, 10 binden fazla müşteriye ulaştık. Her ailenin hayatın beklenmedik olayları karşısında, kendini güvencede hissetme hakkı olduğuna olan inancımızla, 2015 yılında da yeni mağazalarla büyümeyi ve 'Mahallenizin Sigortacısı' olmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

Müşteri odaklı hizmete büyük öncelik veren Sigorta Cini mağazalarına sigorta ihtiyacı ile gelen müşterilerin sigorta ihtiyaçları kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğu belirleniyor. Sigorta Cini, müşterilerine aynı çatı altında Aksigorta, Axa sigorta, Ergo, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta ve ING Emeklilik'in tekliflerine ulaşma imkânı sunuyor.

BEST Dergisi – 15 Mart 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum ve anladım.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X