Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Türkiye'de sigorta pazarının geleceği çok parlak

09 Mart 2017

TÜRKİYE'NİN ilk perakende sigorta zinciri Sigorta Cini'nin CEO'su Pieter-Bas Vos, bu yıl yüzde 100 büyümeyi hedeflediklerini, mağaza sayılarının da 26'ya ulaştığını söyledi. Türkiye'de sigorta sektörünün geleceğinin çok parlak olduğunu dile getiren Pieter-Bas Vos, "Sağlık ve hayat sigortaları hızlı büyüyor. 10 sigorta firmasıyla çalışıyoruz ve en uygun fiyatı sağlıyoruz. Durum böyle olunca her yıl büyümemizi ikiye katlıyoruz" dedi. Pieter – Bas Vos

Sabah - 09.03.2017

 

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.