Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sompo Japan Sigorta, Sigorta Cini Ailesi'ne katıldı

01 Aralık 2015

NN Group'un yatırımı Sigorta Cini, dünyanın ve Türkiye'nin sigorta devlerinden Sompo Japan Sigorta ile portföyündeki şirket sayısını 8'e yükseltti. Dünyanın ikinci büyük sigorta pazarı Japonya'nın lider şirketlerinden Sompo Japan Nipponkoa'nın gücünü ve desteğini de arkasına alarak yoluna emin adımlarla devam eden Sompo Japan Sigorta; konut, trafik, sağlık, ferdi kaza, iş yeri, seyahat, kredi kartı sigortaları gibi pek çok ürünüyle tüketicilerin geleceklerini güvence altına alıyor. Sompo Japan Sigorta'nın portföylerine katılmasıyla ilgili olarak Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos; "Kurulduğumuz günden bugüne tüketicimize her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyoruz, Bunun için dünyada ve Türkiye'de en iyi sigorta şirketleriyle işbirliği yapıyoruz, Ailemize yeni katılan Sompo Japan Sigorta gücümüze güç katacak ve tüketicilerimize sunduğumuz yelpazeyi genişleterek en iyi fırsatları sunmamızda destek olacak" diye belirtti ve bu işbirliğinden duydukları mutluluğu dile getirdi.

BEST Dergisi – 1 Aralık 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.