Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini'den 3 kanaldan hizmet

30 Nisan 2018

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının farklı fiyatları görmek isteyen bütün müşterilerine bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, 14 il ve 34 mağazasında 200'e yakın çalışanıyla 5 yılı geride bıraktı.

AYDINLI: 14 İLDE 34 TANE SİGORTA MAĞAZAMIZ VAR

Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Vekili Erdem Aydınlı; "Sigorta Cini olarak Enen Grubunun Türkiye'deki iki yatırımından biriyiz. Bir tanesi Enen hayat ve emeklilik bir diğeri ise Sigorta Cini. Bir Sigorta Cini olarak sigorta mağazacılığı yapıyoruz. Şuanda toplam 14 ilde 34 tane sigorta mağazamız da 19 sigorta şirketinin ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. " 14 ilde mağazalarının olduğunu yineleyen Aydınlı, Gaziantep'in ticari büyüklük ve bireysel potansiyel açısından önemli olduğunu söyledi.

AKILLARDA SORU İŞARETİ BIRAKMIYORUZ

Sigorta Cini ürünlerini tanıtan Aydınlı, "19 farklı şirkette bu hizmeti sunuyoruz. Sigorta Cini olarak bizim en önemli sunduğumuz özelliklerden biri; bu 19 şirketin ürünlerinin içeriğini ve fiyatlarını karşılaştırdığımız, karşılaştırma tablosunu müşteriye verebilmek. Bunu da özel bir yazılım sayesinde yapıyoruz. Bir dakika içinde müşterilerimize bu karşılaştırmayı sunabiliyoruz. Dolayısıyla Sigorta Cini mağazaları, bulundukları yerlerde sigorta ile ilgili bilgi almak isteyen, çeşitli ürünleri öğrenmek isteyen müşterilerimize, açık bir danışma hizmeti sunuyoruz. Akıllarda soru işareti bırakmıyoruz. " şeklinde konuştu.

MÜŞTERİLERİMİZE 3 KANALDAN ÖZEL HİZMET SUNUYORUZ

Online satışının olmadığını vurgulayan Aydınlı, "Mağazalarımız, internet sitemiz ve çağrı merkezimizle müşteri odaklı hizmet anlayışına büyük önem veriyoruz. Sigorta yaptırmak isteyenler mağazalarımıza gelerek uzman danışmanlarımızdan karşılaştırmalı teklif alabildiği gibi web sitemizden ve çağrı merkezlerimizden de gerekli bilgilere ulaşabiliyor. Müşterilerimize 3 kanaldan özel hizmet sunuyoruz" ifadelerine yer verdi.

GÜNDOĞDU: MÜŞTERİLERİMİZE GENİŞ ÇAPLI HİZMET SUNUYORUZ

Gaziantep'te Sigorta Cini Şube Müdürlüğü yapan Mustafa Gündoğdu, 25 seneden beri bu sektörün içerisinde olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Sigorta Cini'ni seçme nedenlerimiz daha güçlü bir şekilde acente yapısına sahip olup, müşterilerimize daha geniş bir ağda daha güçlü bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla Sigorta Cini'ni seçtik. İyi ki seçmişiz.

“ÖZDEMİR: KALİTELLİ VE DAHA HIZLI BİR HİZMET

Bir diğer Sigorta Cini Şube Müdürü Murat Özdemir'de 25 yıldan beri sigortalık sektörü içerisinde olduğunu dile getirdi. Özdemir, "Aktif olarak çalışıyoruz. Bu yılın başından itibaren Sigorta Cini ile yapmış olduğumuz anlaşma doğrultunda Sigorta Cini ismi atında sigortacılık hayatımıza devam edeceğiz. Müşterilerimize daha iyi, daha hızlı hizmet ve daha kaliteli hizmet sunmak açısından böyle bir tercihte bulunduk" dedi.

Gaziantep 27

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.