Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini yüzde 100 büyüdü

14 Mart 2017

Sigorta Cini, 2016'da yüzde 100 büyüyerek 35 milyon TL'lik prim üretti. 11 şehirde 26 mağazada hizmet verdiklerini söyleyen Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, çalışan sayısını ise yüzde 50 artırarak150'ye çıkardıklarını kaydetti. "Dört yılda toplam 65 milyon TL'lik yatırım yaptık" diyen PieterBas Vos, 2017'de 55 bin müşteriye ve 80 bin poliçeye ulaşmayı, mağaza sayısını 30'un üzerine çıkarmayı ve şehir sayısını yükseltmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Ekonomist- 14.03.2017

 

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.