Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini Kayseri’de

29 Ağustos 2015

Sigorta Cini farklı şehirlerde açtığı mağazalarla büyümeye devam ederken Kayseri’de de ilk şubesini açtı. Sigorta Cini, yeni mağazasına Kayseri Kocasinan Hacı Saki Mahallesi Karum plaza altına açmış bulunuyor. Mahallenizin sigortacısı olma hedefiyle yola çıkan ve kısa süre içinde önemli başarılara imza atan Sigorta Cini, kuruluşundan bugüne 6 farklı şehirde mağazalarıyda 10 bin fazla müşteriye ulaştı. Sigorta Cini olarak her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyor ve sağladığı karşılaştırmalı tekliflerle müşterilerine en uygun olan seçeneklerini sunuyor. 

Kayseri Hakimiyet – 29 Ağustos 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.