Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini Istanbul'da 3 Yeni Mağaza Açtı

15 Ocak 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, İstanbul Beylikdüzü, Haznedar ve İstinye’de 3 yeni mağaza açtı. İstanbul, Ankara, Çorlu İzmit ve İzmir'deki mağazalarıyla klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazalarıyla Türkiye genelinde 15 mağazaya ulaştı.

Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos açılış konuşmasında "Sigorta Cini olarak 'Mahallenin sigortacısı' olmayı hedefliyor; tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıklı olarak analiz ederek, kendilerine en uygun sigortayı bulmalarına yardımcı oluyoruz. Bu doğrultuda mağaza sayımızı artırarak daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Hedefimiz; 2014 sonuna kadar Türkiye genelinde 17 mağazaya ulaşmak. Geçtiğimiz günlerde İzmir'de de 2 yeni mağazamızı hizmete soktuk. Önümüzdeki yıllarda Türkiye genelinde 120 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.

Müşteri odaklı hizmete büyük öncelik veren Sigorta Cini, mağazalarına gelen müşterilerin sigorta ihtiyaçlarını kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğunu belirliyor. Sigorta Cini, müşterilerine aynı çatı altında Aksigorta, Axa Sigorta, Ergo, Groupama, HDI Sigorta, ING Emeklilik ve Mapfre Genel Sigorta'nın tekliflerine ulaşma imkanı sunuyor. 

BEST Acente Dergisi – 15 Ocak 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.