Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini Istanbul'da 3 Yeni Mağaza Açtı

15 Ocak 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, İstanbul Beylikdüzü, Haznedar ve İstinye’de 3 yeni mağaza açtı. İstanbul, Ankara, Çorlu İzmit ve İzmir'deki mağazalarıyla klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazalarıyla Türkiye genelinde 15 mağazaya ulaştı.

Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos açılış konuşmasında "Sigorta Cini olarak 'Mahallenin sigortacısı' olmayı hedefliyor; tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıklı olarak analiz ederek, kendilerine en uygun sigortayı bulmalarına yardımcı oluyoruz. Bu doğrultuda mağaza sayımızı artırarak daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Hedefimiz; 2014 sonuna kadar Türkiye genelinde 17 mağazaya ulaşmak. Geçtiğimiz günlerde İzmir'de de 2 yeni mağazamızı hizmete soktuk. Önümüzdeki yıllarda Türkiye genelinde 120 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.

Müşteri odaklı hizmete büyük öncelik veren Sigorta Cini, mağazalarına gelen müşterilerin sigorta ihtiyaçlarını kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğunu belirliyor. Sigorta Cini, müşterilerine aynı çatı altında Aksigorta, Axa Sigorta, Ergo, Groupama, HDI Sigorta, ING Emeklilik ve Mapfre Genel Sigorta'nın tekliflerine ulaşma imkanı sunuyor. 

BEST Acente Dergisi – 15 Ocak 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum ve anladım.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X