Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini ile ihtiyaçlara ulaşmak kolaylaştı

08 Aralık 2015

Yenilenen www.sigortacini.com.tr ile ihtiyacınıza en uygun sigortayı seçmek artık çok kolay. Yenilenerek daha dinamik bir tasarıma sahip olan www.sigortacini.com.tr kullanım kolaylığı ile ihtiyaç duyulan sigorta ürünlerine en hızlı ve kolay şekilde ulaşılmasını sağlıyor. Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, www. sigortacini. com. tr sitesini yeniledi. "Mahallenizin Sigortacısı" sloganı ile yola çıkan Sigorta Cini, farklı illerdeki mağazalarında müşterilerini kahve eşliğinde ve ev konforunda ağırlayarak profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor. Mağazalarının yanı sıra online kanallar ile de daha geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlayan Sigorta Cini, web sitesini yenileyerek daha işlevsel hale getirdi. Sigorta Cini, ürün ve hizmetler hakkında genel bilgilerin yer aldığı www. sigortacini.com.tr'yi ihtiyaç ve talep doğrultusunda analiz ederek sunan bir formata getirdi. Özellikle yoğun tempoda çalışıp zaman sorunu yaşayan müşterilerine yönelik hızlı hizmet alma ihtiyacına cevap veren www. sigortacini. com. tr, dinamik tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.

Hürses Gazetesi – 8 Aralık 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.