Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini Ege'ye Açıldı

13 Mart 2015

SİGORTA CİNİ YAYILIYOR

TÜRKİYE sigorta sektörünün önemli oyuncularından 170 yıllık NN Gruop'un yatırımı Sigorta Cini, İstanbul'dan sonra en fazla mağazaya sahip olduğu İzmir'in yanı sıra Denizli ve Muğla'da da mağaza açmayı hedefliyor.

"Mahallenizin sigortacısı" sloganıyla İzmir'de Karşıyaka, Gaziemir ve Balçova'da mağazaları bulunan Sigorta Cini CEO'su Hollandalı Yönetici Pieter-Bas Vos, İzmir ve Ege Bölgesi ile ilgili planlan hakkında Hürriyet'e konuştu. Türkiye'nin ve dünyanın ilk perakende sigorta mağaza zinciri olduklarını vurgulayan Vos, "Bizim için sigorta ikinci bir şans. Daha fazla kişinin sigorta için bilinçlenmesi gerekir. İzmirlilerin KASKO ve DASK gibi popüler ürünlerin yanı sıra sağlık, emeklilik, ev sigortası gibi ürünlere yönelmesini istiyoruz" dedi.

DEPREME KARŞI FARKINDALIK

Bu doğrultuda 15 Temmuz'da bir ev kampanyası başlatacaklarını anlatan Vos, birinci derece deprem kuşağında bulunan kentte özellikle bu afete karşı bilinçlendirme çalışmaları için de yerel yönetimlerle işbirliği yaptıklarının altını çizdi. Bu kapsamda belediye başkanları ile görüşmeler yaptıklarını aktaran Vos, depreme karşı farkındalık yaratacak sosyal sorumluluk projelerine de imza atacaklarım söyledi.

17'DEN 25'E ÇIKACAK

Pieter-Bas Vos, İzmir'in sigorta sektörü için büyük bir potansiyelinin bulunduğunu, önümüzdeki dönemde Ege Bölgesi'nde Muğla ve Denizli’de de mağaza açmayı planladıklarını, Türkiye genelindeki 17 mağazayı da sene sonuna kadar 25'e çıkarmayı hedeflediklerini ifade etti.

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum ve anladım.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X