Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos “Mahallenizin Sigortacısı olacağız”

22 Ağustos 2015

18 ülkede 15 milyon müşteriye hizmet veren, 170 yıllık köklü deneyime sahip NN Group'un bir yatırımı olan ve sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak, sigortanın kolay ulaşılır hale getiren Sigorta Cini İzmit Mağazasında, Mağaza Müdürü Serap Uzuner'in ev sahipliğinde Sigorta Cini CEO'su Pie­ter-Bas Vos ile hoş bir söyleşi gerçekleştirdik. Ma­ğazalarının kolay ulaşılabilir olmasına ve merkezi konumlarda yer almasına özen gösterdiklerini söy­leyen Pieter-Bas Vos" mağazalarımızı bulundukları lokasyonlarda çekim merkezi haline getirmeyi ve 'Mahallenizin Sigortacısı' olmayı hedefliyoruz" dedi.

Hürriyet Ek – 22 Ağustos 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.