Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini atakta! Yeni yılda 10 yeni Magaza Açacak

12 Aralık 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olan Sigorta Cini, 2016 yılı hedeflerini açıkladı. Halen 19 mağaza ile hizmet veren şirketin, yeni yıl hedefi 10 mağaza daha açarak 18 milyon liralık yatırıma ulaşmak. Üst Yönetici Pieter-Bas Vos şunları anlattı: "Halen İstanbul, İzmir, Ankara, Kayseri, Tekirdağ, ve Kocaeli'de hizmet veriyoruz. Yatırımlarımız diğer illerde de devanı edecek. Türkiye'ye yayılıyoruz. 

Bugün Gazetesi – 12 Aralık 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.