Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini, 5. yılını kutluyor

15 Mayıs 2018

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, 2013 yılında başladığı yolculuğuna 14 il ve 34 mağazasında 200'e yakın çalışanıyla 5 yılı geride bıraktı. Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, her sene yüzde yüz büyüyerek alt yapısını kuvvetlendirerek hizmet verdiği sigorta şirketlerini bünyesine katmaya devam ediyor. Sigorta sektöründe hizmet veren şirketlerin %70'ini müşteriyle aynı çatı altında buluşturan Sigorta Cini. Bugün AKSigorta, Allianz, AXA Sigorta. Doğa Sigorta. ERGO, Groupama. HDI Sigorta, Mapfre Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta, Quick Sigorta, Güneş Sigorta, Koru Sigorta, Unico Sigorta, Orient Sigorta. Dubai Starr Sigorta, Türk Nippon Sigorta ve Ray Sigorta ile NN Hayat ve Emeklilik'in tekliflerine karşılaştırmalı olarak ulaşma imkânı sunuyor. Türkiye genelinde 14 ilde 34 mağazada 200'e yakın çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Sigorta Cini Genel Müdür Vekili Erdem Aydınlı; "Mağazalarımız, internet sitemiz ve çağrı merkezimizle müşteri odaklı hizmet anlayışına büyük önem veriyoruz. Sigorta yaptırmak isteyenler mağazalarımıza gelerek uzman danışmanlarımızdan karşılaştırmalı teklif alabildiği gibi web sitemizden ve çağrı merkezlerimizden de gerekli bilgilere ulaşabiliyor. Müşterilerimize 3 kanaldan özel hizmet sunuyoruz" dedi.

BEST 

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.