Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini 2016 yılında %100 büyüdü

12 Mart 2017

Perakende sigorta zinciri Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, 2016'da %100 büyüyerek 35 milyon TL prim ürettiklerini kaydetti. Dört yılda yaptıkları toplam yatırım miktarının 65 milyon TL'ye ulaştığını da ifade eden Pieter-Bas Vos, 11 ilde 26 mağazada hizmet verdiklerini hatırlatarak yatırımlarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi. Pieter-Bas Vos, "Geçtiğimiz sene bizim için öncelikli illerin başında gelen İstanbul'da 2 mağazamızı (Aksaray, Eyüp) daha hizmete açtık. Şu an İstanbul'da 13 mağazamızla hizmet veriyoruz. İstanbul dışında ise 5 yeni mağaza daha açtık. Afyon, Kocaeli - Gebze, Sivas ve Aksaray ili mağazalarımızla birlikte 4 ilde daha hizmet vermeye başladık. 2017 yılının ilk 2 ayı içerisinde açtığımız Giresun ve Eskişehir mağazalarımızla birlikte toplam mağaza sayımız 11 ilde 26'ya ulaştı. Çalışan sayımızı ise 2016 yılında %50 artırarak 105'ten 150'ye çıkardık" dedi. 2016 yılını prim üretimi olarak %100'lük büyüme ile kapattıklarını belirten Pieter-Bas Vos, hedeflerini tutturdukları için mutlu olduklarını söyledi. Pieter-Bas Vos, "2015 yılında 17 milyon TL prim üretmiştik. Bizim ve tüm sektör için zor bir yıl olmasına rağmen bu miktarı 2016'da 35 milyon TL'ye çıkardık" dedi.

Habertürk- 12.03.2017

 

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.