Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini 20. Şubesini Kayseri’de Açtı

27 Ağustos 2015

Türkiye'nin farklı illerinde açtığı mağazalarla hizmetlerini daha geniş bir kitle ile tanıştırmayı amaçlayan, klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazasını Kayseri'de açtı. Hacısaki Mahallesi'ndeki açılışa katılan Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, 'Mahallenizin Sigortacısı' olma hedefiyle yola çıktıklarını ve kısa sürede önemli başarılara imza attıklarını belirterek, "Kuruluşumuzdan bugüne 6 farklı şehirdeki mağazalarımızla 10 binden fazla müşteriye ulaştık. Sigorta Cini olarak her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek kendilerine en uygun sigorta ürününü 7 farklı sigorta şirketinden karşılaştırmalı olarak sunuyoruz, önümüzdeki dönemde Türkiye genelinde mağaza sayımızı daha da artırarak daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Kayseri Deniz Postası – 27 Ağustos 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.