Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini %100 büyüdü

09 Mart 2017

Perakende sigorta zinciri Sigorta Cini 2016 yılı ve 2017 hedefleri düzenlenen basın toplantısında değerlendirildi. Toplantıda konuşan Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, 2016'da % 100'lük bir büyüyerek 35 milyon TL prim ürettiklerini ve dört yılda toplam yatırım miktarının 65 milyon TL'ye ulaştığını söyledi. Pieter-Bas Vos, 11 ilde 26 mağazada hizmet verdiklerini hatırlatarak, yatırımlarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi. Pieter-Bas Vos, sözlerine şöyle devam etti: "Sigorta Cini olarak 2016'yı fırsata dönüştürdüğümüz bir yılı geride bıraktık. İstanbul'da 13 mağazamızla hizmet veriyoruz. İstanbul dışında ise 5 yeni mağaza daha açtık. 2017 yılının ilk 2 ayı içerisinde açtığımız Giresun ve Eskişehir mağazalarımızla birlikte toplam mağaza sayımız 11 ilde 26'ye ulaştı. Çalışan sayımızı ise 2016 yılında % 50 artırarak 105'teıı 150'ye çıkardık. " Pieter Bas Vos, "2017'de de aynı ivme ile büyümeyi hedefliyoruz" dedi.

Milliyet- 09.03.2017

 

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.