Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta Cini, 10 Yeni Mağaza Açıyor

05 Temmuz 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta dağıtım kanalı, NN Grubu'nun yatırımı Sigorta Cini, sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak sigortanın kolay ulaşılır olmasını hedefliyor. Halen Türkiye genelinde 17 mağazada 91 çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Sigorta Cini, klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veriyor. Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, Türkiye pazarında yeni mağazalar açarak büyümeyi ve istihdamı artırarak ekonomiye katkıda bulunmayı hedeflediklerini söylüyor. Nisan 2013'te 6, 5 milyon TL sermaye ile kurulan marka, 2014 yılı sonunda İstanbul, Ankara, İzmir, Çorlu ve Kocaeli'ndeki 15 mağaza ile yatırımını 19, 9 milyon 11'ye çıkardı. Pieter-Bas Vos'un verdiği bilgiye göre bu yıl içerisinde İstanbul, Antalya, Adana, Gaziantep, Trabzon, Samsun, Eskişehir, Bursa, Kayseri, Denizli gibi şehirlerde 10 yeni mağaza açılması hedefleniyor. Pieter-Bas Vos, şunları söylüyor: "Mağazalarımızı bulundukları lokasyonlarda çekim merkezi haline getirmeyi ve 'mahallenizin sigortacısı' olmayı hedefliyoruz. Mağaza sayımızı hızla artırarak sektörün ve poliçe hacminin büyümesine katkı sağlamayı hedefliyor, sigorta bilincinin ülke çapında yükselmesine katkıda bulunarak pastayı büyütmeyi amaçlıyoruz."

Sigorta Cini, böylece yılsonuna kadar 13, 5 milyon TL daha yatırım yaparak mağaza sayısını 25'e ve toplam yatırımı ise 33 milyon TL'ye çıkarmayı planlıyor. Şirket, Axa Sigorta, Ergo, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Aksigorta ve NN Hayat ve Emeklilik ile birlikte çalışıyor. Pieter-Bas Vos, müşterilerini ve uzun dönemli hedefler doğrultusunda önümüzdeki dönemde iş ortaklıklarını da artırmayı istediklerini ifade ediyor.

Ekonomist – 5 Temmuz 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.