Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Sigorta alana benzin verdi satış hacmini 3'e katladı

10 Aralık 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, 10 mağaza daha açarak 18 milyon liralık yatırıma ulaşacak. Şirket, sigorta alana benzin hediye ediyor. Sigortacılığı perakende ile birleştiren Hollanda merkezli NN Group iştiraki Sigorta Cini, Nisan 2013'ten bu yana 18 bin 960 müşteriye ve 29 bin 18 poliçeye ulaştı. Sigorta alana benzin hediyesi gibi kampanyalar ile poliçe prim bedelini 2014'e göre 3 kat artırarak 17, 5 milyon liraya çıkaran şirket, 2016 yılında ise 10 mağaza daha açarak toplam yatırım tutarını 18 milyon liraya ulaştıracak. Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, 2015'in zor bir yıl olduğunu belirterek, Sigorta Cini olarak şu anda 19 mağazaya ulaştıklarını söyledi. Dönemi fırsata dönüştürecek atılımlar yaparak değerlendirdiklerinin altını çizdi. Sigorta Cini portföyündeki şirket sayısını son olarak eklediği Sompo Japan ile birlikte 8'e çıkardı. 10 mağaza daha açacak kasko ve trafik sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi ürünler satan şirket, hali hazırda İstanbul, İzmir, Ankara, Kayseri, Tekirdağ-Çorlu ve Kocaeli-İzmit'te toplam 19 mağazaya ulaştı. Şirket, önümüzdeki yıl Adana, Antalya, Denizli ve Bursa gibi şehirler başta olmak üzere 10 mağaza daha açacak. Sigortanın perakende kanal ile satılması örneği sadece Türkiye'de uygulanıyor. Pieter-Bas Vos, "Birkaç şirketin bir arada olduğu bir format yok. Bu, Doğu Avrupa ülkelerinde uygulanabilir" dedi.

Yeni Yüzyıl Gazetesi – 10 Aralık 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.