Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Perakende sigortaya yeni üyeler katılıyor

22 Kasım 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak tanınan Sigorta Cini'nın portföyüne, dünyanın ikinci büyük Sigorta pazarı Japonya'nın lider şirketlerinden Sompo Japan Sigorta'nın da eklendiği açıklandı. Konuyla ilgili bilgi veren Sigorta Cini Üst Yöneticisi Pieter-Bas Vos, "Kurulduğumuz günden bugüne tüketicimize her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Portföyümüzdeki şirket sayısı 8'e çıktı" dedi.

Bugün Gazetesi – 22 Kasım 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.