Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Orient ile Sigorta Cini anlaştı

03 Ocak 2018

Ortadoğu merkezli Al-Futtaim grubu bünyesinde faaliyet gösteren Orient Sigorta ile Sigorta Cini'nin işbirliği anlaşması imzaladığı açıklandı. Sigorta Cini'nden yapılan açıklamaya göre bu işbirliğiyle anlaşmalı sigorta şirketi sayısı 17'ye yükseldi. Yetkililer "Her ailenin hayatını beklemedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanan şirketimiz, Orient Sigorta ile işbirliği yaparak gücüne güç katmanın yanı sıra Türkiye ekonomisinin büyümesine katkıda bulunmaya da devam ediyor" dedi. Şirket 13 ilde 31 mağazayla hizmet veriyor.

Dünya 

 

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.