Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Müşteri Odaklı Hizmet Veriyoruz

28 Kasım 2015

Türkiye'de 6 ilde 19 mağazası ile hizmet veren Sigorta Cini mağazalarının CEO'su Pieter-Bas Vos Çorlu şubelerinde ki mağazalarında gazetemize şirketleri hakkında bilgiler verdi.

2013 yılının Nisan ayında Türkiye'de ki sigorta zincirleri mağazalarına adım attıklarını belirten Pieter-Bas Vos şirketlerinin öncelikli olarak  müşteri odaklı hizmet olduğunu belirtti. Türkiye’deki Sigorta Cini mağazalarının kuruluşundan bahseden Pieter, "Türkiye’de sigorta alanında büyük bir potansiyel olduğunu keşfettik, yapmış olduğumuz fizibilite çalışmalarımız ile birlikte 2013 yılının Nisan ayında Sigorta Cini mağazalarımızın kuruluşunda ilk adımımızı attık" dedi. Şu anda 6 ilde, 19 mağazada hizmet verdiklerini belirten Pieter, 2016 yılında bu sayıyı 25-30 mağazaya çıkarmak istediklerini belirtti. Pieter "Bizim için mağaza açmak sorun değil, önemli olan o bölgedeki doğru kişinin bizimle çalışması. Bizimle çalışacak olan doğru insanı bulduğumuzda mağaza sayısının hiçbir önemi yok" dedi. Muhittin Mahallesi Atatürk Bulvarı Şair Fuzuli sokakta Çorlu halkına hizmet veren Çorlu Sigorta Cini mağazasından çok memnun olduğunu belirten Pieter "Çorlu’daki mağazamız 1,5 yıldır faaliyet göstermekte, burada çalışan personelimizden son derece memnunum. Onların göstermiş olduğu başarılı çalışmalar almış oldukları ödüllerle de belli oluyor, bu yüzden Çorlu’daki mağazamızın benim için ayrı bir önemi var" dedi.

Sigorta Cini mağazasının NN Group tarafından Türkiye’de hizmet verdiğini belirten Pieter "NN Group Avrupa’nın bir çok ülkesi ve Japonya’da dahil olmak üzere 18’den fazla ülkede faaliyet gösteren, Amsterdam merkezli bir sigorta yatırım yönetimi şirketidir. NN Group ING Bank ile birlikte çalışırken 2 Temmuz 2014 tarihinde ING Bank’tan ayrılarak bağımsız bir firma olmuştur" dedi. Müşteri odaklı hizmet verdiklerini belirten Pieter, "Bizler müşterilerimizin hangi ürüne ihtiyacı olduğunu tespit ederek o ürünü müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin sigorta işlemlerinde gereksiz harcamalar yapmamasını istiyoruz. Bizler için en büyük mutluluk mağazalarımıza gelerek bizlerle bir kahve içip hoş sohbette bulunan vatandaşlarımızdır. Bu mağazaya gelerek illa ürün almak zorunda değilsiniz, gelin bizi tanıyın, sohbet edelim, fikir alışverişinde bulunalım, daha sonra siz karar verin. Biz çok farklı bir acenteyiz. Müşterilerimize farklı avantajlar sağlıyoruz" dedi. Sigorta Cini mağazalarında 7 farklı şirketten farklı sigorta teklifleri alındığını belirten Pieter, "Bizler müşterilerimizin hangi sigortaya ihtiyaç duyduğunu öğrenerek diğer şirketlerden teklif alıyoruz, almış olduğumuz bu tekliflerin içinde müşterimizin hiç kullanmayacağı, ya da gerek duymayacağı ürünü listeden çıkartarak müşterimizin harcamalarını aşağılara düşürüyoruz, bizler mahallenizin sigortacılarıyız" dedi.

Pieter son olarak Sigorta Cini mağazalarının kampanyasından da bahsederek "Bizim mağazalarımızdan Trafik ve Kasko sigortası yapan müşterilerimize 45 TL’lik akaryakıt hediyesinde bulunuyoruz. Bu kampanya başka hiç bir sigorta firmasında yok, sadece bizde. Bu kampanyanın yanı sıra ilerleyen günlerde de sağlık sigortası, deprem konut sigortası ve bireysel emeklilik gibi farklı sigorta kollarında çok avantajlı kampanyalarımız olacak" dedi.

Çorlu Gazetesi – 28 Kasım 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.