Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Mahallenin Sigortacısı Olmayı Hedefledik

09 Temmuz 2015

170 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan NN Group'un yatırımı Sigorta Cini, Türkiye pazarında yeni mağazalar açarak büyümeyi hedefliyor. 2013 yılından bu yana İstanbul'da 11, İzmir'de 3, Ankara, Tekirdağ ve Kocaeli'de birer mağaza olmak üzere toplam 19 mağazayı hizmete açtıklarını dile getiren Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, yılsonuna kadar 25 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. İzmir'in kendileri için önemli bir lokasyon olduğunu da belirten Vos, "En fazla mağazamızın bulunduğu ikinci şehir olan İzmir bizim için önemli bir lokasyon. İzmir'de Karşıyaka, Gaziemir ve Balçova'da bulunan üç mağazamızda müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun teklifleri sunuyoruz. Uzun vadeli büyüme hedeflerimiz arasında Ege bölgesinde Muğla ve Denizli'de yeni mağazalar açmak yer alıyor" dedi.

Profesyonel ekip

Vos, Sigorta Cini mağazalarını bulundukları lokasyonlarda çekim merkezi haline getirmeyi ve 'Mahallenizin Sigortacısı' olmayı hedeflediklerini belirtti. Vos, "Müşterilerimize yedi büyük güvenilir firmadan farklı ihtiyaçlara yönelik sigorta ürünleri sunuyoruz. Bugüne kadar 17 bini aşkın müşteriye ve 28 bini aşkın poliçeye ulaştık. En büyük farkımız kolay ulaşılabilir olmamız. İzmir'de ana lokasyonlarda hizmet veren mağazalarımız haftanın 6 günü açık. Tabi internet sitemiz ve çağrı merkezimizle de bu özelliğimizi güçlendiriyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Hangi üründen ne kadar komisyon alacaklarını bilmedikleri için tarafsız bir değerlendirmeylen müşterinin yararına olacak ürünü satıyorlar" diye konuştu.

Yeni Asır – 9 Temmuz 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.