Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Mahallenin Sigortacısı Olmayı Hedefledik

09 Temmuz 2015

170 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan NN Group'un yatırımı Sigorta Cini, Türkiye pazarında yeni mağazalar açarak büyümeyi hedefliyor. 2013 yılından bu yana İstanbul'da 11, İzmir'de 3, Ankara, Tekirdağ ve Kocaeli'de birer mağaza olmak üzere toplam 19 mağazayı hizmete açtıklarını dile getiren Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, yılsonuna kadar 25 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. İzmir'in kendileri için önemli bir lokasyon olduğunu da belirten Vos, "En fazla mağazamızın bulunduğu ikinci şehir olan İzmir bizim için önemli bir lokasyon. İzmir'de Karşıyaka, Gaziemir ve Balçova'da bulunan üç mağazamızda müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun teklifleri sunuyoruz. Uzun vadeli büyüme hedeflerimiz arasında Ege bölgesinde Muğla ve Denizli'de yeni mağazalar açmak yer alıyor" dedi.

Profesyonel ekip

Vos, Sigorta Cini mağazalarını bulundukları lokasyonlarda çekim merkezi haline getirmeyi ve 'Mahallenizin Sigortacısı' olmayı hedeflediklerini belirtti. Vos, "Müşterilerimize yedi büyük güvenilir firmadan farklı ihtiyaçlara yönelik sigorta ürünleri sunuyoruz. Bugüne kadar 17 bini aşkın müşteriye ve 28 bini aşkın poliçeye ulaştık. En büyük farkımız kolay ulaşılabilir olmamız. İzmir'de ana lokasyonlarda hizmet veren mağazalarımız haftanın 6 günü açık. Tabi internet sitemiz ve çağrı merkezimizle de bu özelliğimizi güçlendiriyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Hangi üründen ne kadar komisyon alacaklarını bilmedikleri için tarafsız bir değerlendirmeylen müşterinin yararına olacak ürünü satıyorlar" diye konuştu.

Yeni Asır – 9 Temmuz 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum ve anladım.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X