Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Mağaza Sayısını Artırıyor: Sigorta Cini 30'u hedefliyor

09 Aralık 2015

Sigortacılığı bir mağaza konsepti çerçevesinde gerçekleştirme fikri ile kurulan Sigorta Cini, Türkiye çapında 19 olan mağaza sayısını 2016'da 30'a çıkarmayı planlıyor. Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos "Türkiye için zorlu bir süreç olan 2015'i geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Biz bu dönemi krizi fırsata dönüştürecek atılımlar ve yatırımlar yaparak değerlendirdik' dedi.

Hollandalı NN Group'un yatırımı Sigorta Cini, 2016 yılında 18 milyon TL yatırım kararı aldı. Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, 19 olan şube sayılarını önümüzdeki yıl 30'a çıkarmayı hedeflediklerini söyledi. Perakende sigorta mağaza zinciri konseptiyle Nisan 2013'te yola çıkan Sigorta Cini, Türkiye'yi sevdi. Hollandalı NN Grup'un sıfırdan kurduğu yatırım kısa sürede 19 mağaza ve 19 bin müşteriye ulaştı. Sigorta Cini CEO'su Pieter-Bas Vos, "Grubumuz Sigorta Cini'ne çok inanıyor ve gelinen süreçte başarılı görüyor. Bu nedenle söz konusu yatırımı güçlendirme kararı alındı ve önümüzdeki yıl 18 milyon TL'lik bir ek yatırım yapılacak" dedi. Sigorta Cini 2016 hedeflerini açıklamak üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi. Sigortacılığı bir mağaza konsepti çerçevesinde gerçekleştirme fikri ile kurulan Sigorta C ini, Türkiye çapında büyümeyi ve istihdamı artırarak ekonomiye katkıda bulunma hedefliyor. Şirket bu amaçla 19 olan mağaza sayısını ise 2016'da 30'a çıkarmayı planlıyor.

Dünya Gazetesi - 9 Aralık 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.