Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Kasko ve trafik sigortasına 60TL akaryakıt hediye

15 Kasım 2017

Sigorta Cini'nden kasko ve trafik sigortasına 60 TL akaryakıt hediyesi Sigorta Cini, yeni kampanyası kapsamında kasko ve trafik sigortası ürünleri ile aracınızı her açıdan mükemmel koruma altına alıyor. Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, aracını güvence altına almak isteyenlere özel kasko ve trafik sigortası ile aracınızı tehlikelere karşı korurken BP'den 60 TL'ye varan akaryakıt kartı da hediye ediyor. Sigorta Cini'nin yeni kampanya dönemine özel olarak her trafik sigortası yaptırana 15 TL'lik, her kasko yaptırana 45 TL'lik BP'den akaryakıt kartı hediye ediliyor. Hem kasko hem de trafik sigortası yaptıran herkes Sigorta Cini'nden toplamda 60 TL'lik akaryakıt hediyesi kazanıyor. Her ailenin, hayatının beklenmedik olaylara karşı güvence altında olması gerektiği bilinciyle çalışan Sigota Cini, yeni kampanya döneminde de müşterilerinin kendilerini güvence altına almalarına destek oluyor. Yalnızca iki dakikada ihtiyacınız olan sigorta ürünü ile ilgili Türkiye'nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı sonuçlar sunan Sigorta Cini, hediyeli kasko ve trafik sigortasıyla aracınıza tam koruma sağlıyor.

Best - 15.11.2017

 

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.