Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

İstanbul Sultangazi mağazası açıldı

15 Mayıs 2018

Sigorta Cini, bundan böyle Sultangazi mağazasında sigorta alanındaki 170 yıllık deneyimini Sultangazililere hizmet vermeye başladı Sigorta Cini, Sultangazi'deki ilk mağazasında en uygun sigorta ürününü, her alanda faaliyet gösteren sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak sunacak. AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel'in açılış kurdelasını kestiği Sultangazi mağazasında kısa bir konuşma yapan Sigorta Cini Genel Müdür Vekili Erdem Aydınlı, her yeni mağaza açılışı ile Türkiye genelindeki Sigorta Cini mağaza sayılarını arttırarak hizmet kapasitesini genişletmeyi hedeflediklerini vurguladı. Aydınlı sözlerine, "Herkesin bir sigortaya ihtiyacı var. Biz Sigorta Cini olarak halkımızı profesyonel sigortacılık hizmetlerine erişimini ulaşılabilir kılarak, bu ürünlerden faydalandırmayı hedefliyoruz. " diye sözlerine devam etti

BEST 

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.