Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Hollandalı sigorta devi yatırım büyütüyor

10 Aralık 2015

Hollandalı NN Grup tarafından sigorta mağaza zinciri konseptiyle Nisan 2013’te kurulan Sigorta Cini kısa sürede 19 mağazası ile 19 bin müşteriye ulaştı.

Sigorta Cini, ekim ayı itibarıyla bünyesine kattığı Sompo Japan Sigorta ile birlikte 8 şirketin ürünlerini mağazalar ve internet üzerinden karşılaştırmalı teklifler halinde sunuyor. Önümüzdeki yıl bu sayıyı artıracaklarını söyleyen Pieter-Bas Vos, "5 yıl sonrasına yönelik agresif hedeflerimiz var. 2015'in ilk ayında üretim rakamını 17.5 milyon TL'ye çıkardık. 105 çalışanımızla hizmet veriyoruz. Yaklaşık 19 bin müşteri ve 29 bin poliçeye ulaştık" diye konuştu.

Kapımız açık! Yeni Acenteler Yönetmeliği ile önemli değişimler yaşanacağına dikkat çeken Pieter-Bas Vos, " Bu düzenlemeler sektörün gelişimi açısından iyi oldu. Bunun altyapısını kurmak bizi de zorluyor. Bizim gibi güçlü sermayeye sahip acente yok diyebiliriz. Yeni düzenlemeyle birçok acente zorlanabilir, hatta kapanabilir. Bizimle çalışmak isteyen acentelere kapımız açık" şeklinde konuştu.

Sabah Gazetesi – 10 Aralık 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum ve anladım.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X