Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Hollandalı sigorta devi yatırım büyütüyor

10 Aralık 2015

Hollandalı NN Grup tarafından sigorta mağaza zinciri konseptiyle Nisan 2013’te kurulan Sigorta Cini kısa sürede 19 mağazası ile 19 bin müşteriye ulaştı.

Sigorta Cini, ekim ayı itibarıyla bünyesine kattığı Sompo Japan Sigorta ile birlikte 8 şirketin ürünlerini mağazalar ve internet üzerinden karşılaştırmalı teklifler halinde sunuyor. Önümüzdeki yıl bu sayıyı artıracaklarını söyleyen Pieter-Bas Vos, "5 yıl sonrasına yönelik agresif hedeflerimiz var. 2015'in ilk ayında üretim rakamını 17.5 milyon TL'ye çıkardık. 105 çalışanımızla hizmet veriyoruz. Yaklaşık 19 bin müşteri ve 29 bin poliçeye ulaştık" diye konuştu.

Kapımız açık! Yeni Acenteler Yönetmeliği ile önemli değişimler yaşanacağına dikkat çeken Pieter-Bas Vos, " Bu düzenlemeler sektörün gelişimi açısından iyi oldu. Bunun altyapısını kurmak bizi de zorluyor. Bizim gibi güçlü sermayeye sahip acente yok diyebiliriz. Yeni düzenlemeyle birçok acente zorlanabilir, hatta kapanabilir. Bizimle çalışmak isteyen acentelere kapımız açık" şeklinde konuştu.

Sabah Gazetesi – 10 Aralık 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.