Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Günde 1.5 TL/ye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

01 Mart 2015

İstanbul Ankara, Çorlu, İzmit ve İzmir'deki 17 mağazasıyla hizmet veren Sigorta Cini, SGK'lılara özel tamamlayıcı sağlık sigortasıyla anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olma imkânı sunuyor. Her ailenin hayatın beklenmedik olayları karşısında, kendini güvencede hissetme hakkı olduğu inancıyla hizmet veren Sigorta Cini tamamlayıcı sağlık sigortası ile günde 1. 5 TL’den başlayan fiyatlarla kendinize ve ailenize sağlık dolu bir gelecek yaratma fırsatı sunuyor. 8 kez ücretsiz ayakta tedavi, limitsiz yatarak tedavi, doğum teminatı ve ömür boyu yenileme avantajı sunan sigorta, 300'den fazla anlaşmalı özel hastanede geçerli.

Fortune Türkiye – 1 Mart 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.