Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Gelişmiş Bir Kent

27 Kasım 2015

170 yıllık köklü bir geçmişe sahip NN Group'un yatırımı Sigorta Cini kuruluşunun Hollandalı CEO'su Pieter-Bas Vos, müşterilere yedi büyük güvenilir firmadan hem kendileri hem de aileleri için ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürünleri sunduklarını açıkladı.

Dünyada 170 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan NN Group yatırımı olan Sigorta Cini'nin Hollandalı CEO'su Pieter-Bas Vos "Mağazalarımızda ürün faydalarıyla ilgili şeffaf karşılaştırma ve profesyonel tavsiye hizmetlerimizle müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunuyoruz" dedi. Bugüne kadar Türkiye'de 19'uncu şubelerini açtıklarını belirten Bas Vos, Trakya Bölgesinde ilk şubelerini Çorlu'ya açtıklarını söyledi. Bas Vos, "Çorlu sanayisi gelişmiş, dinamik bir şehir. İnsanların bakış açıları çok geniş. Çorlu'yu seçmemizdeki amaçlarımız bu doğrultuda. Avrupa'da yaşadığım kente göre kıyaslama yapabilirsek eğer, Çorlu gelişmiş bir kent" dedi.

Çorlu Devrim Gazetesi – 27 Kasım 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.