Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Gelişmiş Bir Kent

27 Kasım 2015

170 yıllık köklü bir geçmişe sahip NN Group'un yatırımı Sigorta Cini kuruluşunun Hollandalı CEO'su Pieter-Bas Vos, müşterilere yedi büyük güvenilir firmadan hem kendileri hem de aileleri için ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürünleri sunduklarını açıkladı.

Dünyada 170 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan NN Group yatırımı olan Sigorta Cini'nin Hollandalı CEO'su Pieter-Bas Vos "Mağazalarımızda ürün faydalarıyla ilgili şeffaf karşılaştırma ve profesyonel tavsiye hizmetlerimizle müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunuyoruz" dedi. Bugüne kadar Türkiye'de 19'uncu şubelerini açtıklarını belirten Bas Vos, Trakya Bölgesinde ilk şubelerini Çorlu'ya açtıklarını söyledi. Bas Vos, "Çorlu sanayisi gelişmiş, dinamik bir şehir. İnsanların bakış açıları çok geniş. Çorlu'yu seçmemizdeki amaçlarımız bu doğrultuda. Avrupa'da yaşadığım kente göre kıyaslama yapabilirsek eğer, Çorlu gelişmiş bir kent" dedi.

Çorlu Devrim Gazetesi – 27 Kasım 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum ve anladım.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X