Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Avm Mağazacılığına İnanıyoruz

15 Nisan 2015

Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olan Sigorta Cini, yedi farklı sigorta şirketinin ürünlerini müşterilerin ihtiyaçlarına özel karşılaştırmalı olarak sunuyor. Uğur Tatlı İnsanların sigorta yaptırırken "güven' kavramına önem verdiklerini belirten Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos. "İnsanlar sigorta satın almadan önce karşısındakilere güven duymak istiyorlar. Almayı düşündükleri sigorta ürünü konusunda kendi edindikleri bilgileri ya da etrafındakilerden duyduklarını doğrulatacak, güvenebilecekleri, birisiyle yüz yüze görüşmek istiyorlar. Buradan hareketle uluslararası sigortacılık sektöründe 170 yıllık deneyime sahip NN Group'un markası Sigorta Cini olarak. Türkiye'ye uygun ve sigorta dağıtım işine bakışı tamamen değiştirecek devrimsel bir konsept ile sektöre giriş yaptık" açıklamasında bulundu.

İhtiyaca Uygun Sigorta

Yedi farklı sigorta şirketinin ürünlerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel karşılaştırmalı olarak sunduklarını aktaran Vos. "Bizden her zaman paralarının en iyi karşıLığını alacak olan müşterilerimizin poliçelerini hazırlıyoruz ayrıca yenileme takiplerini yapıyoruz. Müşterilerimiz bizden herhangi bir poliçe aldığında, bunun sigorta ihtiyaçlarına cevap veren en iyi çözüm olduğunun garantisini veriyoruz" diye konuştu. Verdikleri hizmetlerle ilgili bilgi veren Vos, sundukları hizmetler arasında Arabam ile Trafik ve Kasko Sigortası; Evim ile DASK, Eşya ve Konut Sigortası, Sağlığım ile Sağlık. Tamamlayıcı Sağlık. Kritik Hastalıklar ve Seyahat Sağlık Sigortası; Ailem ile Bireysel Emeklilik. Hayat. Eğitime Devam ve Ferdi Kaza Sigortası'nın yer aldığını söyledi. İstanbul. Ankara. İzmir. Tekirdağ ve Kocaeli'de toplamda 17 mağazayla hizmet verdiklerini dile getiren Vos. "Tüketicinin bulunduğu noktada yer almayı gerçekten önemsiyoruz ve mağazalarımızda müşterilerimize en kolay ve en hızlı teklifi sunuyoruz. Sigorta sektöründe farklılık yaratmayı ve tüketiciye direkt ulaşmayı hedefleyerek AVM'lerde de mağazalar açtık. İstanbul'da Metrocity ile Marmara Forum AVM'lerde ve Ankara'da Kentpark AVM'deki mağazalarımızla hizmet veriyoruz" ifadelerini kullandı.

Sigorta Cini, Mağaza Seçimine Önem Veriyor

Mağaza seçerken titiz davrandıklarını söyleyen Vos, "Sigorta Cini olarak mağazalarımızı bulundukları lokasyonlarda çekim merkezi haline getirmeyi ve 'Mahallenizin Sigortacısı' olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin Sigorta Cini'nden hizmet alırken, kendilerini ev rahatlığında hissetmesini istiyoruz. Mağazalarımızı da bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde özenle seçiyoruz" dedi. Vos, insanları bilgilendirerek Türk sigortacılık pastasını büyütmeyi ve yeni ürünler geliştirmeyi hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

AVM Marka Dergisi – 1 Nisan 2015

Bu Haberi Paylaş
KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.