Haberler

12 Aralık 2015
Sigorta Cini atakta! Yeni yılda 10 yeni Magaza Açacak
19 mağazası ile Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olan Sigorta Cini’nin yeni yıl hedefi 10 mağaza daha açarak 18 milyon liralık yatırıma ulaşmak.
Devamı
10 Aralık 2015
Hollandalı sigorta devi yatırım büyütüyor
Hollandalı NN Grup tarafından sigorta mağaza zinciri konseptiyle Nisan 2013’te kurulan Sigorta Cini kısa sürede 19 mağazası ile 19 bin müşteriye ulaştı.
Devamı
10 Aralık 2015
Sigorta alana benzin verdi satış hacmini 3'e katladı
Sigorta Cini sigorta alana benzin hediyesi gibi kampanyalar ile poliçe prim bedelini 2014'e göre 3 kat artırarak 17,5 milyon liraya çıkarttı.
Devamı
09 Aralık 2015
Mağaza Sayısını Artırıyor: Sigorta Cini 30'u hedefliyor
Sigortacılığı mağaza konseptinde gerçekleştirme fikri ile kurulan Sigorta Cini, Türkiye çapında 19 olan mağaza sayısını 2016'da 30'a çıkarmayı planlıyor.
Devamı
08 Aralık 2015
Sigorta Cini ile ihtiyaçlara ulaşmak kolaylaştı
Yenilenip daha dinamik bir tasarıma sahip olan www.sigortacini.com.tr kullanım kolaylığı ile aranılan sigorta ürünlerine kolay şekilde ulaşılmasını sağlıyor.
Devamı
01 Aralık 2015
Sompo Japan Sigorta, Sigorta Cini Ailesi'ne katıldı
NN Group'un yatırımı Sigorta Cini, dünyanın ve Türkiye'nin sigorta devlerinden Sompo Japan Sigorta ile portföyündeki şirket sayısını 8'e yükseltti.
Devamı
01 Aralık 2015
Sigorta Cini yatırımlarını sürdürüyor
"Mahallenizin Sigortacısı" sloganıyla yola çıkan, Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, 2016 hedeflerini açıklad
Devamı
01 Aralık 2015
Sigorta Cini portföyüne Sompo Japan'i de kattı
Sigorta Cini dünyada ve Türkiye’de önemli bir oyuncu olan Sompo Japan ile anlaşarak çalıştığı şirket sayısını 8’e çıkarttı ve büyümesine hız kattı.
Devamı
28 Kasım 2015
Müşteri Odaklı Hizmet Veriyoruz
Türkiye'de 6 ilde 19 mağazası ile hizmet veren Sigorta Cini Çorlu’da yeni mağazasını açtı. Sigorta Cini CEO’su Peter-Bas Vos şirket ile ilgili bilgiler verdi.
Devamı
27 Kasım 2015
Gelişmiş Bir Kent
Şeffaf karşılaştırma ve profesyonel tavsiye sunarak müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hizmet veren Sigorta Cini Trakya Bölgesinde ilk şubesini Çorlu’da açtı.
Devamı
22 Kasım 2015
Perakende sigortaya yeni üyeler katılıyor
Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak tanınan Sigorta Cini'nın portföyüne Sompo Japan Sigorta'nın da eklendiği açıklandı.
Devamı
15 Kasım 2015
Sigorta Cini, yeni trafik ve kasko kampanyası ile 45 TL değerinde akaryakıt hediye ediyor
Sigorta Cini 15 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile trafik sigortası yaptıranlara 15 TL, kasko yaptıranlara 30 TL akaryakıt hediye ediyo
Devamı
04 Kasım 2015
Sigorta Cini'nden İzmir'e yeni Mağaza!
PERAKENDE sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini; İstanbul, Ankara, Çorlu ve İzmit'teki mağazalarının ardından İzmir'deki ilk mağazalarını açtı.
Devamı
01 Kasım 2015
Sigorta Cini'nden Kampanyalar ve Hediyeler
Sigorta Cini 15 Ocak 2016 tarihine kadar sunduğu karşılaştırmalı teklifler arasından trafik ve kasko sigortası satın alanlara 45 TL akaryakıt hediye ediyor.
Devamı
28 Ekim 2015
Sigorta Cini'nden Hediye Akaryakıt
Sigorta Cini 15 Ocak 2016 tarihine kadar Trafik Sigortası yaptıran müşterilerine 15 TL, Kasko yaptıranlara ise 30 TL akaryakıt kartı hediye ediyor.
Devamı
20 Ekim 2015
Sigorta Cini'nden yeni kampanya
Karşılaştırmalı teklif hizmeti veren Sigorta Cini, mağazalarından zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptıran herkese 45 TL akaryakıt hediye ediyor.
Devamı
20 Ekim 2015
Sigorta Cini'inden akaryakıt hediye
Sigorta Cini’nden Trafik Sigortası yaptıran müşterilerine 15 TL, Kasko yaptıranlara ise 30 TL olmak üzere toplamda 45 TL akaryakıt kartı hediye ediyor.
Devamı
16 Ekim 2015
Sigorta Cini akaryakıt hediye ediyor
Sigorta Cini 15 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olan yeni trafik sigortası ve kasko kampanyası kapsamında 45 TL akaryakıt hediye ediyor.
Devamı
01 Eylül 2015
Sigortacılık Mağazalarıyla Fark Yaratıyor
Sigortada son dönemde dijitalleşme önem kazanırken, mağazalarıyla farklı bir bakış açısı getiren Sigorta Cini, müşteriyle bire bir ilişkiyle büyümeyi planlıyor.
Devamı
29 Ağustos 2015
Sigorta Cini Kayseri’de
Sigorta Cini farklı şehirlerde açtığı mağazalarla büyümeye devam ederken Kayseri’de de ilk şubesini açtı.
Devamı
27 Ağustos 2015
Sigorta Cini 20. Şubesini Kayseri’de Açtı
Açtığı mağazalarla klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini, yeni mağazasını Kayseri’de açtı.
Devamı
27 Ağustos 2015
20. şube Kayseri'de açıldı
Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Sigorta Cini Türkiye'nin farklı illerinde açtığı mağazalarla hizmetlerini daha geniş bir kitle ile tanıştırmayı amaçlıyor.
Devamı
22 Ağustos 2015
Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos “Mahallenizin Sigortacısı olacağız”
Pieter-Bas Vos mağazalarını bulundukları lokasyonlarda çekim merkezi haline getirmeyi ve 'Mahallenizin Sigortacısı' olmayı hedeflediklerini belirtti.
Devamı
13 Ağustos 2015
Evleri kale gibi koruyan kampanya
Sigorta Cini, günde 1 TL'den başlayan fiyatlarla DASK ile Konut Sigortası kampanyasını hayata geçiriyor.
Devamı
13 Ağustos 2015
Ankaralıların evlerini kale gibi koruyan kampanya
170 yıllık köklü bir geçmişe sahip NN Group'un yatırımı olan Sigorta Cini, Ankaralılara özel farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor
Devamı
11 Ağustos 2015
Sigorta Cini'nden Duru Turizm Kampanyası
Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, müşterilerine indirimli tatil fırsatı sunuyor. Kampanya dahilinde Sigorta Cini mağazalarından Ailem veya Sağlığım kategorilerinde yapılan alışverişlerde Duru Turizm'den 250 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı sunuluyor.
Devamı
05 Ağustos 2015
Ankaralılar için sigorta kampanyası
170 yıllık geçmişi olan NN Group'un yatırımı olan Sigorta Cini Ankaralılara özel farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.
Devamı
05 Ağustos 2015
İzmitlilerin evlerini kale gibi koruyan kampanya
Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri, "Mahallenizin Sigortacısı" Sigorta Cini, beklenmedik olaylara karşı İzmitlilerin evlerini güvence altına alıyor.
Devamı
01 Ağustos 2015
Sigorta Cini'nden sigorta yaptırana 250 TL hediye çeki
Seyahat programlarını yapan müşterilerine özel düzenlediği kampanyayla Sigorta Cini, Duru Turizmden yapılan 3 bir TL ve üzeri harcamalarda 250 TL değerinde hediye çeki kazandırıyor
Devamı
09 Temmuz 2015
Mahallenin Sigortacısı Olmayı Hedefledik
170 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan NN Group'un yatırımı Sigorta Cini, Türkiye pazarında yeni mağazalar açarak büyümeyi hedefliyor.
Devamı
05 Temmuz 2015
Sigorta Cini, 10 Yeni Mağaza Açıyor
Türkiye'nin ilk perakende sigorta dağıtım kanalı, NN Grubu'nun yatırımı Sigorta Cini, sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak sigortanın kolay ulaşılır olmasını hedefliyor.
Devamı
01 Temmuz 2015
"Mahallenizin Sigortacısı" Dünyaya Model Oluyor
"Mahallenizin Sigortacısı" Dünyaya Model Oluyor Acenteler, sigorta şirketleri için yaygın bir satış kanalı olarak önemini koruyor. Çünkü hemen her şehirde tüketicilerin kapısını çalacağı büyük ya da küçük bir sigorta acentesi var. Ancak Sigorta Cini mağazaları, çoğunlukla merkezi bir iş hanının içerisinde, bir iki kat çıkarak ulaşılan o bildik acente anlayışını değiştiriyor.
Devamı
15 Haziran 2015
Sigortanın Faydalı Bir Ürün ve İhtiyaç Olduğunu Anlatmak Görevimiz
Mağazalarında zorunlu olmayan sigortaların satış paylarını artırmak amacıyla çapraz satış yöntemi kullanarak müşterilerine ürünlerin faydalarını anlattıklarını vurgulayan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos; "Gerçekleşmiş olaydan sonra sigorta sahibi olmanın bir anlamı yoktur, bu yüzden kişilerin başına bir olay gelmeden önce ürün sahibi olmaları gerektiğini, sigortanın faydalı bir ürün ve ihtiyaç olduğunu vurgulayarak Türk halkını bilgilendiriyoruz" dedi.
Devamı
07 Haziran 2015
'Tavsiye', Sigorta Alımında İtici Güç
Tüketicilerin sigorta alımında bir uzmanla yüz yüze görüşmek istediğini belirten Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos, müşterilerin sigorta mağazalarında çay-kahve ikramıyla birlikte profesyonel tavsiyeler alabildiğini belirtti.
Devamı
01 Haziran 2015
Sigorta Cini Tüketicileri Bir Fincan Kahveye Davet Ediyor
Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos: SiGORTA CİNİ tüketicileri bir fincan kahveye davet ediyo
Devamı
15 Nisan 2015
Avm Mağazacılığına İnanıyoruz
Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olan Sigorta Cini, yedi farklı sigorta şirketinin ürünlerini müşterilerin ihtiyaçlarına özel karşılaştırmalı olarak sunuyor.
Devamı
01 Nisan 2015
Sigorta Cini Zeytinburnu'nda
Sigorta sektöründe 170 yıllık deneyime sahip Sigorta Cini Zeytinburnu Şubesiyle hizmet vermeye başladı.
Devamı
15 Mart 2015
Yeni Yılda Sigorta Cini'nden 2 Yeni Mağaza
Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, İzmir Gaziemir ve İstanbul Zeytinburnu'nda iki yeni mağaza açtı.
Devamı
01 Mart 2015
Günde 1.5 TL/ye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
İstanbul Ankara, Çorlu, İzmit ve İzmir'deki 17 mağazasıyla hizmet veren Sigorta Cini, SGK'lılara özel tamamlayıcı sağlık sigortasıyla anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olma imkânı sunuyor.
Devamı
18 Şubat 2015
Sigorta Cini 17'ye Ulaştı
Sigorta Cini, İzmir Gaziemir ve İstanbul Zeytinburnu'nda iki yeni mağaza açtı.
Devamı
18 Ocak 2015
Esnek Çalışma Saatleri İsteniyor
Sigorta Cini olarak, çalışanlarımıza sağladığımız yol ve yemek ücretinin yanı sıra hayat ve ferdi kaza sigortası yaptırıyor; çalışanlarımızın yaptığı işin özelliğine göre araba ve cep telefonu ile hattını veriyoruz.
Devamı
15 Ocak 2015
Sigorta Cini Istanbul'da 3 Yeni Mağaza Açtı
Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, İstanbul Beylikdüzü, Haznedar ve İstinye’de 3 yeni mağaza açtı
Devamı
01 Ocak 0001
Trafik Haftasında Çocuklar "Trafik Cini" oldu
Trafik Haftasında Çocuklar "Trafik Cini" oldu
Devamı
01 Ocak 0001
Sigorta Cini Atmguard ile Kartlarınız Koruma Altında
Sigorta Cini atmguard ile kartlarınız koruma altında
Devamı
01 Ocak 0001
Sigorta Cini Ege'ye Açıldı
Türkiye'de 170 yıllık NN Gruop'un CEO'su Pieter-Bas Vos, İstanbul'dan sonra İzmir, Denizli ve Muğla'da da mağaza açmayı hedeflediklerini söyledi.
Devamı
01 Ocak 0001
Sigorta Cini ile 60 Lira pirimle 167 kat koruma!
Sigortacini ile 60 Lira pirimle 167 kat koruma!
Devamı
01 Ocak 0001
Cin'in Hedefi 25 Mağaza
‘Mahallenizin sigortacısı' olmayı hedefleyen Sigorta Cini, ikinci yaşını doldurduğu 2015 yılı sonunda 25 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.
Devamı
01 Ocak 0001
Sigorta Cini İzmit'te
Sigorta Cini İzmit'te açıldı!
Devamı
01 Ocak 0001
Sigorta Cini'ne "Avrasya Kalite" Ödülü!
Sigortacini'ne "Avrasya Kalite" Ödülü'ne layık görüldü.
Devamı
/
KAPAT
Kişisel verilerimin aşağıda okuduğum aydınlatma formu uyarınca işlenmesini onaylıyorum. Sigorta Cini’nin yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler ile aşağıda okuduğum koşullar uyarınca benimle ticari iletişime geçmesini onaylıyorum.
Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Aydınlatma ve Ticari İletişim Onayı
Bu aydınlatma formu 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” (“Kanun”) madde 10 gereğince hazırlanmış olup, bu formla özel nitelikli kişisel verileriniz de dahil kişisel verilerinizin işlenmesine ve aktarılmasına ilişkin yöntem, amaç, hukuki sebepler ile kişisel verilerin korunmasına ilişkin haklarınız ile ilgili bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (“Şirket”)’nin sigorta şirketleri ile sözleşmesel ilişkisine dayanarak sigorta aracısı sıfatı altında sunduğu sigorta şirketleri ürün ve hizmetleri ile bireysel emeklilik ürün ve hizmetlerinden faydalanmak amacıyla Şirket’e vermiş olduğunuz veya Şirketimizin teknik personelleri ve şubeleri tarafından yahut çeşitli kanallardan temin edilen her türlü kişisel bilgilerinizi Kanun kapsamında işlemekteyiz. Kişisel verileriniz (isminiz, soyisminiz, T.C. kimlik numaranız, doğum tarihi ve yeriniz, cep ve telefon numaranız, elektronik posta adresiniz, adresiniz, ilgili sigorta ürününe özel poliçe teklifi oluşturulması veya poliçe oluşturulması için gerekli kişisel verileriniz – ör: trafik poliçesi için ilçe ve şehriniz, marka, plaka, ruhsat no, motor no, şasi no, asbis no, model ve yılı, kullanım detayı, araç bilgileri; DASK poliçesi için ev / iş yeri adres bilgileriniz) sizlere en uygun reklamlar, sigorta ürünlerine dair genel ve özel kampanyalar, avantajlar, sigorta ürün ve hizmet tanıtımları, müşteri memnuniyeti uygulamaları, pazar araştırmaları ve sigorta aracılığına dair hizmetlerin ihtiyaca göre tasarlanması amacıyla Sigorta Cini tarafından bilgi vermek ve bunları sunmak dahil olmak üzere sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla 5 (beş) yıl boyunca saklanacak ve kullanılacaktır. Adı geçen kişisel verileriniz size sigorta ürün ve hizmetlerinin sunumu, bilgilendirme ve pazarlama faaliyetleri yürütebilmek amacıyla birlikte çalıştığımız ve gizlilikle yükümlü call center’lara, veri depolama ve mesaj yönetimi alt yapı hizmeti sunan şirketlere iletilebilir.

Yukarıda adı geçen kişisel verileriniz, istek ve talebiniz halinde ise özel nitelikli kişisel verileriniz (sağlık beyanınız vb), aracısı olduğumuz sigorta şirketleri üzerinden poliçe teklifi oluşturulabilmesi, poliçe oluşturularak sigorta ürün ve hizmetlerinin (ek hizmet ve destek hizmetleri de dahil) sizlere sunulabilmesi, sözleşme akdedilmesi, sigorta aracısı olarak yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi (ör. Kimlik tespiti yapılması, bilgilendirme yükümlülükleri, tahsilat, ödemeler vs), tüm kayıt ve belgelerin düzenlenebilmesi, yerel ve uluslararası yasal mevzuatın öngördüğü bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme, vergi, uluslararası yaptırımlar ve sair yükümlülüklere uyulabilmesi, bilgi işlem gereksinimleri, sistemsel yapısı, alınan destek hizmetlerinin gerekliliği, bu hizmet ve ürünlere ilişkin olarak sizlere gerekli bilgilerin aktarılması amacıyla iletişim kurulabilmesi, karşılaştırmalı ürün ve/veya hizmet teklifi, modelleme, raporlama, tazminat değerlendirme ve ödemeleri, mevcut veya yeni ürün çalışmaları ve/veya geliştirmeleri, potansiyel müşteri tespiti gibi amaçlar için işlenmekte ve aracısı olduğumuz sigorta şirketlerine iletilmektedir.

Kişisel verileriniz ayrıca, yasal olarak T.C. Hazine Müsteşarlığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) gibi idari ve resmi makamlarla, Şirketimiz doğrudan ve dolaylı hissedarları ile yurtdışı iştirakleri ve acentesi bulunduğumuz sigorta şirketleri ile destek hizmeti alınan yurt içi-yurt dışı üçüncü kişilerle, bağımsız denetim şirketleri ile, Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik mevzuatı uyarınca aktarıma izin verilen kuruluşlara, vergi daireleri, bakanlıklar, MASAK, Sosyal Güvenlik Kurumu gibi hukuki zorunluluklar nedeniyle ve yasal sınırlamalar çerçevesinde işlenebilecektir.

Kişisel verileriniz, genel müdürlük yahut şubelerimiz, web sitemiz teklif alma modülü üzerinden yapılmış başvurular, ATM’ler, internet ve mobil şubemiz, çağrı merkezlerimiz, sosyal medya, Kimlik Paylaşım Sistemi, Adres Paylaşım Sistemi, SMS kanalları, SGK kayıtları gibi yöntemler ile sözlü, yazılı veya elektronik ortamda veya ilerde kurulacak/oluşabilecek diğer kanallar vasıtasıyla toplanmakta olup, mevzuat gereğince kanuni süreler boyunca yurt içi ve/veya yurtdışında saklanmakta ve/veya işlenmektedir.

Aile üyeniz, arkadaşınız gibi üçüncü bir kişinin kişisel verilerini bize iletiyorsanız bu konuda hem ilgili üçüncü kişiyi bilgilendiriniz hem de bizlere bu üçüncü kişinin iletişim bilgilerini bildirerek kendisini kişisel verileri konusunda aydınlatmamızı ve hakları konusunda bilgilendirmemizi sağlayınız.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak Kanunun 11. maddesi gereğince, yukarıda sayılan bilgi/belge/veri işleme, aktarım ve toplama onayına istinaden herhangi bir zamanda Şirketten; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmiş kişisel verilerinize ilişkin bilgi talep etme, verilerinizin işlenme amacını, bu veriler ve bilgilerin amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını ve kimlere aktarıldığını öğrenme, gerek Şirket kayıtlarında gerekse de Şirket tarafından aktarılan üçüncü kişilerdeki eksik ya da yanlış verilerinin düzeltilmesini, verilerin işlenme sebebi ortadan kalkmış ise silinmesini/yok edilmesini/anonim hale getirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kişisel verileri işbu madde kapsamında verilen onayınıza ya da kanuna aykırı olarak işlenmiş ise bu onayınıza ya da kanuna aykırı veri işlemeden doğmuş doğrudan zararlarınızın tazminini talep etme haklarına sahipsiniz.

Sigorta Cini’nin sizinle ticari iletişime geçmesini istemiyorsanız, veya Kişisel verilerinize dair bilgi, talep ve şikayetleriniz için bizlere 0850 222 99 96 numaralı telefon veya infogm@sigortacini.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Sigorta Cini / Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yetkili mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir. Sitemizde veri güvenliğiniz için güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır. Bununla beraber internetin yapısı gereği bilgiler yetkisiz 3. kişilerce ele geçirilerek alınıp kullanılabilir. Bu tip yetkisiz kişilerin verebileceği zararlardan Sigorta Cini sorumlu değildir. Web sitemizin kullanımı ve gizliliği ile websayfa altlarında yer alan Gizlilik Sözleşmesi metnini okumanızı rica ederiz.

Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Mersis No: 0645035012000011
X