Değerlerimiz

Sigortacılık Anlayışı

Sigortacılık Anlayışı
Her aileyi hayattaki beklenmedik olaylara karşı güvence altına almak için sizin de mahallenizdeyiz, bekleriz. Hayatta istenmeyen olaylar olduğunda herkes ikinci bir şansı hakkeder. Biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı korunmaya ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Sigorta Cini olarak, kaza ve kayıp anlarında yeni bir umut için en kısa yolu sunuyoruz.


Mağazalar Zinciri

Mağazalar Zinciri
Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarımızda tüm sigorta ihtiyaçlarınız için sizi bir kahveye bekliyoruz. Sigorta Cini’ne ulaşmak çok kolay. Birçok farklı noktada açılan mağazalarımızda sizi bekliyoruz. Bizimle bir kahve içip bu yeni sigortacılık deneyimini yaşamak için en yakınınızdaki Sigorta Cini mağazasına davetlisiniz.


Karşılaştırmalı Tavsiye

Karşılaştırmalı Tavsiye
En güvenilir 23 şirket arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunuyoruz. Sigorta Cini olarak, farklı şirketlerin farklı ürünlerini size açık bir karşılaştırmasını sunuyor, böylece her ürünün gerçekte sağlayacağı faydayı görmenize yardımcı oluyoruz. Bu hizmet sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun sigortacılık çözümünü kolayca seçebilirsiniz.


Uluslararası Deneyim

Uluslararası Deneyim
Size, 170 yıllık geçmişimiz boyunca tüm dünyadaki müşterilerimize verdiğimiz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sunmayı garanti ediyoruz. 170 yıllık bir geçmişe sahip olan NN Group Avrupa kıtası başta olmak üzere 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Misyonu, 12 binden fazla çalışanıyla 15 milyon müşterisine yüksek kaliteli ürünler ve servisler sunmak olan NN Group sigortacılıkta bir dünya markası.

KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X