Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Değerlerimiz

Sigortacılık Anlayışı

Sigortacılık Anlayışı
Her aileyi hayattaki beklenmedik olaylara karşı güvence altına almak için sizin de mahallenizdeyiz, bekleriz. Hayatta istenmeyen olaylar olduğunda herkes ikinci bir şansı hakkeder. Biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı korunmaya ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Sigorta Cini olarak, kaza ve kayıp anlarında yeni bir umut için en kısa yolu sunuyoruz.


Mağazalar Zinciri

Mağazalar Zinciri
Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarımızda tüm sigorta ihtiyaçlarınız için sizi bir kahveye bekliyoruz. Sigorta Cini’ne ulaşmak çok kolay. Birçok farklı noktada açılan mağazalarımızda sizi bekliyoruz. Bizimle bir kahve içip bu yeni sigortacılık deneyimini yaşamak için en yakınınızdaki Sigorta Cini mağazasına davetlisiniz.


Karşılaştırmalı Tavsiye

Karşılaştırmalı Tavsiye
En güvenilir 24 şirket arasından, sigorta ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunuyoruz. Sigorta Cini olarak, farklı şirketlerin farklı ürünlerini size açık bir karşılaştırmasını sunuyor, böylece her ürünün gerçekte sağlayacağı faydayı görmenize yardımcı oluyoruz. Bu hizmet sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun sigortacılık çözümünü kolayca seçebilirsiniz.


Uluslararası Deneyim

Uluslararası Deneyim
Size, 175 yıllık geçmişimiz boyunca tüm dünyadaki müşterilerimize verdiğimiz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sunmayı garanti ediyoruz. 175 yıllık bir geçmişe sahip olan NN Group Avrupa kıtası başta olmak üzere 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Misyonu, 12 binden fazla çalışanıyla 15 milyon müşterisine yüksek kaliteli ürünler ve servisler sunmak olan NN Group sigortacılıkta bir dünya markası.

KAPAT
Verileriniz size karşılaştırmalı sigorta teklifleri sunabilmek amacıyla alınmaktadır.
Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.
Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Sigorta Cini) e-posta, SMS, sosyal medya, telefon ve/veya diğer iletişim araçlarıyla bana ulaşarak tarafıma özel her türlü sigortacılık ürünlerine yönelik tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu amaçla sınırlı olmak üzere; ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili kişisel verilerimin işlenmesine ve Sigorta Cini’nin tedarikçileriyle paylaşılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ediyorum.
X

Canlı yardım ile görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

close

Aşağıdaki alanları doldurduktan sonra Başlat butonuna basarak sigorta danışmanınızla canlı görüşmenizi başlatabilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.