Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.

X

Yılın Son Kampanyası

Trafik, Kasko ve Ferdi Kaza sigortanızı Sigorta Cini'nden yaptırın, 50 TL'ye varan akaryakıt fırsatından yararlanın!

Yıl sonuna özel 1 Ekim 2016-31 Ocak 2017 tarihleri arasında Trafik, Kasko ve Ferdi Kaza sigortalarını Sigorta Cini'nden yaptıranlara çok özel fırsat! Kampanya süresince Sigorta Cini'nden Trafik Sigortasını yaptıranlar 20 TL, Kasko yaptıranlar 20 TL, Ferdi Kaza Sigortası yaptıranlar 10 TL ve her üç sigorta ürününü alanlar BP istasyonlarında kullanılabilecek toplamda 50 TL'lik akaryakıt hediyesi kazanıyor. Üstelik %53'e varan fiyat avantajlarıyla!

Sigorta Cini Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun sigorta poliçelerini karşılaştırmalı olarak sunar, size sadece en uygun teklifi seçmek kalır.

Hemen formu doldurun, ya da 0850 222 99 96 numaralı çağrı merkezimizi arayın, en uygun tekliflerle bu kampanyadan yararlanın! 

Online Trafik Sigortası teklifi almak için tıklayın.

Online Kasko Sigortası teklifi almak için tıklayın.

Trafik Sigortası

Türkiye’de ortalama her 28 saniyede bir maddi hasarlı trafik kazası gerçekleştiğini biliyor musunuz? Zorunlu trafik sigortası yaptırın ve güvenli yolculuğa ilk adımı atın.  

 • Trafik sigortası 2918 sayılı Karayolları Kanunu gereği zorunlu bir sigortadır.**
 • Trafik sigortası, kaza durumunda üçüncü şahıs ve diğer araçlara verebileceğiniz maddi hasar ve kayıpları zorunlu sigorta limitlerine kadar karşılar.
 • Trafik sigortası olmayan ya da süresi dolmuş araçlar yasa gereği trafikten men edilir.

Kasko Sigortası

Zorunlu trafik sigortası tek başına yeterli bir güvence değil! Başınıza gelebilecek kazalar sonucunda trafik sigortası sadece karşı tarafa verilen zararı karşılarken, kasko hem sizin hem de karşı tarafın zararını karşılar ve iradeniz dışında gerçekleşen tüm çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma risklerine karşı aracınızı teminat altına alır. Kasko yaptırarak:

 • Hayvanların araca vereceği zararlara
 • Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlara
 • Deprem, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlara
 • Kurallara uygun olmadan aracınızın çekilmesi sırasında oluşacak zararlara
 • Kaza sonucu ve istemsiz oluşan yangın türü zararlara karşı aracınızı güvence altına almış olursunuz.**

Ferdi Kaza

Trafikte güvenliğinizi tamamlamak için ferdi kaza sigortası yaptırmayı unutmayın! Ferdi kaza sigortasının size sunduğu hizmetler:

 • Vefat Teminatı
 • Sürekli Sakatlık Teminatı
 • Tedavi Masrafları Teminatı

*Sigorta şirketleri kendi fiyat politikaları kapsamında aynı kişiye, eşit şartlar altında farklı fiyat teklifleri sunabilmektedir. Sigorta Cini'nin ürünlerini sunduğu sigorta şirketleri ve ürün seçenekleri sayesinde en yüksek ve en düşük teklif arasındaki fiyat farkı %53'e kadar çıkabilmektedir.
**Trafik ve Kasko sigortalarının sağladıgı güvence, poliçede yazılı olan teminat ve limitler dahilinde geçerlidir.
5015 sayılı Kanun olmak üzere tüm Petrol mevzuatı ile Enerji Piyasası Denetleme Kurumu kararları, duyuruları, tebliğleri ve uygulamalarına ve Rekabet Kurulu nezdinde alınacak resmi kuruluşların kararlarına istinaden Sigorta Cini kampanya koşullarında değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Sigorta Cini’nin, çalıştıgı sigorta şirketleri sayısı ve hizmet portföyünde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Aklınızdaki Sorular

Araç çalınırsa, tazminat ödenmeden bekleme süresi var mı?
Araç çalınması söz konusu ise ve bulunmasına dair ilgili makamlarca yürütülen çalışmalar 30 gün içinde sonuç vermezse, ilgili makamdan sonuç alınamadığına ilişkin bir yazı alınır. Bu yazı sigorta şirketine iletilir ve tazminat ödemesi poliçe sahibine yapılır
Sigortalının vefatı halinde kasko poliçesinin durumu ne olur?
Böyle bir durumda poliçesi kapsamındaki bütün menfaatler ile haklar mirasçılara ve yasal varislere devredilir.
KAPAT
Kişisel Verilerin işlenmesi ve Aktarılmasına ilişkin Aydınlatma Metni'ni okudum ve anladım.
Gizlilik ve Web Kullanım Şartları'nı okudum, onaylıyorum.
Yeni ürün ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmek istiyorum.
X